Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Znacznie lepsza :wink4:

a mundrale gadali zebym zaczał od 1 czesci to byłem mundrzejszy. teraz mam za swoje :decayed:

Nic to , właśnie był kurier , przyniósł Księcia Forever :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

julo HR muszę zostawic na poźniej teraz mam street of rage do skonczenia(hardcore) pozniej OUTLAND (PSN) RDR, ARMY OF TWO, WIPEOUT I HR w miedzy czasie GT5.

aha masz może jakiś ziomków co by pomogli wbic trophy w burnoucie ? szczegolnie ten stadion, może bym się z Tobą ustawił na reszte online ? nie wiem co tam jest i czy to trudne czy nie ? [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 15:58_________________________________________________dead nation się przeszło kilka razy ale najlepsza zabawa jest w co-opie,

Moicz, trzeba włączyć któreś z zadać, w którym jest m.in. dojechać na stadion, najlepiej pisać do tego co zapodaje misje. Każdy wie o co chodzi, jak sie napisze stadion, czy stadium.

Trofeum jest proste - po prostu wszyscy muszą w jednej chwili udać sie na stadion. Trudność polega na tym że każdy woli gdzieś sie plątać po mapie i jeździć bez celu albo już ma to trofeum i już mu nie zależy i robi inne wyzwania.

Póki co Ci nie pomoge bo mam mało czasu ostatnio, siedze nad projektem domu. W wolnej chwili chciałem zrobić pare trofeów w colina z kolegą który też na mnie wyzywa bo mieliśmy grać razem a ja ostatnio sie wyłamuje.

Myśle że nie powinieneś mieć teraz problemów bo sporo osób zassało tą gre free z PSN i może być więcej osób na serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to , właśnie był kurier , przyniósł Księcia Forever :naughty

i jak..słyszałem że lipa... 12 lat czekania :kwasny:

powiem Ci jutro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moicz gratki !

U mnie też szykuje sie 9-ta platynka.

Gra ktoś z forum jeszcze w Colina Dirt2 ? Bo samemu z nieznajomymi ludzmi nudzi mnie ta gra.Został mi do zdobycia 4 pucharki. Ale brakuje mi natchnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 platynka wpadła :tongue4::decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariat :naughty:

Ale i tak Ci dużo brakuje do żółtków gdzie mają po 200/300 platyn :kox::polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle platyn to ja nigdy nie będę miał, ale w najbliższym czasie 2-3 może wpadną :naughty:

Rób ze mną platyne w GT5 :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mówić kto ma platynke w Dirt2 ?

Bo mam problem z jednym pucharkiem.

With great honor

Należy uzyskać status 'Cautious' w trybie sieciowym. Aby go zdobyć musimy przez kilka wyścigów jechać bardzo ostrożnie, unikając kontaktu z innymi pojazdami, a także przeszkodami na trasie. Najlepiej jest odczekać na starcie kilka sekund, ponieważ na pierwszym zakręcie dochodzi do największej ilości kolizji. W wyścigach zniszczenia muszą być włączone, aby trofeum się pojawiło.

Trudność: 3/10

mam już ponad 40 clear race i d*pa.

Zastanawiam sie nad tymi buźkami, Ci co zaczynają grać mają zielone, a później w miare jak człowiek gra agresywnie i obija przeciwników i uderza w bandy buźka robi sie żółta, i na końcu czerwona.

Nie wiem czy nie musze tej buźki zbić do poziomu zielonego :confused4:

Mogłem to trofeum robić na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mówić kto ma platynke w Dirt2 ?

Bo mam problem z jednym pucharkiem.

With great honor

Należy uzyskać status 'Cautious' w trybie sieciowym. Aby go zdobyć musimy przez kilka wyścigów jechać bardzo ostrożnie, unikając kontaktu z innymi pojazdami, a także przeszkodami na trasie. Najlepiej jest odczekać na starcie kilka sekund, ponieważ na pierwszym zakręcie dochodzi do największej ilości kolizji. W wyścigach zniszczenia muszą być włączone, aby trofeum się pojawiło.

Trudność: 3/10

mam już ponad 40 clear race i pupa.

Zastanawiam sie nad tymi buźkami, Ci co zaczynają grać mają zielone, a później w miare jak człowiek gra agresywnie i obija przeciwników i uderza w bandy buźka robi sie żółta, i na końcu czerwona.

Nie wiem czy nie musze tej buźki zbić do poziomu zielonego :confused4:

Mogłem to trofeum robić na początku.

Z tego co pamietam to wlasnie ta buzka musi byc zielona i nie mozesz w nikogo przywalic ani otrzec i jezdzic tylko po trasie. Robilem to z 1,5 roku temu wiec nie pamietam za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...