Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie co wybieracie w ty roku PES czy FIfa??

Fifa

Opublikowano
  • Autor

halo halo, w Gowa 3 ktoś tu gra? za***ista cześć, kampanii na razie nie grałem tylko multi ale w końcu jest tak jak byc powinno...

jakbys czytal watek, to bys wiedzial, ze ja gram :D

juz prawie skonczylismy kampanie w co-opie na hardzie.

Opublikowano

Widziałem, że pociskasz :>

Ja odpaliłem F1 2011 :kox: gierka daje radę, chodzi wymaxowana w 1680x1050, z AA (dla konsolowców wyjaśnienie, AA to wygładzanie krawędzi), z DirectX11. Z nowości zostało wprowadzone wykorzystanie KERS i DRS, inna linia toru jazdy, grafika bardziej kolorowa i co mnie najbardziej cieszy... wyścig w short race weekend ma 3 kółka a nie 10, będzie można szybciej iść z progressem :wink4:

Nie miałem zbyt dużo czasu by się pobawić ale gra sprawia dobre wrażenie :cool1:

Opublikowano

Reniu a jak się prezentuje model jazdy?

Opublikowano

Tak jak w jedynce czyli dobrze :good: Zrobiłem wczoraj tylko jedno GP więc nie mam pełnego obrazu, ale jeśli F1 2010 podobało Ci się, to 2011 nie będziesz rozczarowany.

Opublikowano

no 2010 gdyby nie pewne denerwujące bugi było spoko, mam nadzieje że usunęli je w 2011

Opublikowano

Hmm... na PC nie zauważyłem niczego niepokojącego a gram teraz świeżo po kilkunastu GP w 2010.

W 2011 najbardziej mi się podoba możliwość wybrania krótkiego weekendu wyścigowego, nie trzeba się męczyć (nudzić) przez kilkanaście okrążeń, tylko jest ich rozsądna ilość, w pierwszym GP miałem 3.

Opublikowano

no nic ja muszę poczekać 2 dni do premiery :)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Robi wrażenie, chyba ją zassam zaraz na pc jeśli już jest :decayed:

Widzę że dzisiaj się pojawiła i pobierają ale wolałbym poczekać na pl wersję bo taka ma być chyba :mysli: 23.09.11 premiera.

Ok już wiadomo że nie będzie pl wersji.

http://www.ultima.pl/f1_2011/i10550/

Opublikowano

PABLO ty piracie :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

PABLO ty piracie :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Że co przecież nic tu nie piratuje i nie podaje linków :naughty:

Ori gry tylko na PS3 :naughty::decayed:

Opublikowano

chyba ją zassam zaraz na pc

czyli na X360 nie mozna kraść bo jest sie złodziejem a na PC juz mozna ???? :gwizdanie:

Opublikowano

chyba ją zassam zaraz na pc

czyli na X360 nie mozna kraść bo jest sie złodziejem a na PC juz mozna ???? :gwizdanie:

A kto powiedział że nie można, sam sobie zaprzeczasz :naughty:

Piracie iksklockowy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

CBS-y już jadą w kominiarach. :naughty:

Na wszelki wypadek podaj adres domowy bo ich informatycy mogą sobie nie dać rady ze zlokalizowaniem waszego IP.

:kox:

Moskal, u Ciebie wezmą Xklocka, PC i te filmy porno z nieletnimi. :polew:

Opublikowano

Moskal, u Ciebie wezmą Xklocka, PC i te filmy porno z nieletnimi. :polew:

Zapomniałeś dodać jeszcze z animal porno :polew::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

i te filmy porno z nieletnimi. :polew:

jeszcze mi ich nie oddałeś :punish:

Opublikowano

Diablo 3 beta już jest oficjalnie :kox:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.