Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba w leasing :D

Wrzuce na alledrogo BCM, niech sie leją.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest kolejna platynka :evil:

Uncharted3 skonczone w 100%.

Online bardzo fajne, mialem sprzedac gre jak wbije platyne ale teraz sie waham. :naughty:

gratulacje :oklaski: to uncharted 1 i 2 też możesz splatynić :decayed:

Opublikowano

W U2 mam platynke, tylko w U1 brakuje mi 1 pucharku :wallbash:

Ale gdzie mi do Ciebie hehe

Opublikowano

oooo qr** ...BF3 wymiata ... normalnie kopara opada ...

Opublikowano

W U2 mam platynke, tylko w U1 brakuje mi 1 pucharku :wallbash:

Ale gdzie mi do Ciebie hehe

no u mnie teraz postój w platynach bo mam gierki w których o platyne ciężko :gwizdanie:

Opublikowano

Jedyny mankament U3 to online pass. Takie zagranie, szczególnie od Sony boli.

Opublikowano
  • Autor

Jedyny mankament U3 to online pass. Takie zagranie, szczególnie od Sony boli.

u EA to juz standard... a niebawem pewnie u reszty producentow, taka walka z "uzywkami" :gwizdanie:

Opublikowano

Jedyny mankament U3 to online pass. Takie zagranie, szczególnie od Sony boli.

kumpel mi pożyczy U3, a online pass za 36 złociszy to jeszcze ujdzie

Opublikowano

Ja U3 sprzedałem od ręki na GT. Z pocałowaniem rączki poszło w pół godziny.

Opublikowano

Świetne :naughty:

Opublikowano

Koles troche przesadza, przez cala recenzje powtarza sie jak to gra jest nudna, nudna i nudna i brzydka i nudna.

Wg mnie nie jest tak zle. Porownujac BF3 a MW3 w singlu, wybieram MW3.

A ten "Neox" niech zrobi cos z zatokami, bo brzmi jakby mial 2 tampony w mordzie, sluchac sie go nie da :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to nie czlowiek, to syntezator mowy :naughty:

Opublikowano

Koles troche przesadza, przez cala recenzje powtarza sie jak to gra jest nudna, nudna i nudna i brzydka i nudna.

Wg mnie nie jest tak zle. Porownujac BF3 a MW3 w singlu, wybieram MW3.

A ten "Neox" niech zrobi cos z zatokami, bo brzmi jakby mial 2 tampony w mordzie, sluchac sie go nie da :naughty:

A grałeś w ogóle w BF3, bo ja też widziałem obie te gry i BF3 miażdży MW3 w zasadzie pod każdym względem .. nie mówiąc już o multi to wygląd grywalność ... lot myśliwcem robi wrażenie :naughty:

Opublikowano

Tak, gralem,w BF3 skonczylem singla 2x(na PC i Xbox 360).

Nie mowie tu o grafice, bo tam rzeczywiscie BF3 wygrywa.

Choc nie nazwalbym tez MW3 "brzydkim", choc nie wiem jak wersja na konsole, na PC wyglada przyzwoicie.

A akurat iloscia bugow BF3 przewyzsza MW3.

Lot mysliwcem nic specjalnego,bo w zasadzie to nie byl lot,a tylko sterowanie dzialkami i opieralo sie na wciskaniu 2 przyciskow + odpalaniu flar.

Obie gry fajne,ale single w MW3 bardziej mi sie podobal, po BF3 czulem niedosyt, szczegolnie po tych trilionach reklam w sieci i TV.

O multi sie nie wypowiadam,bo nie gralem i grac zamiaru nie mam :decayed:

A z innej beczki, wczoraj odpalilem Assassin's Creed Revelations :kox:

Opublikowano

A z innej beczki, wczoraj odpalilem Assassin's Creed Revelations :kox:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

ja chyba dzis pobiegne do sklepa... chociaz mialem poczekac pare dni, bo ni uja nie mam czasu na granie teraz :wallbash:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:50_________________________________________________no i nie wytrzymalem... lyknalem assassina ;)

niestety potwierdzily sie recenzje, gra bardzo dobra, ale to poprostu brotherhood 2 w stambule.

grafika i gameplay na tym samym poziomie, zadnych ciekawych zmian.

gra dla fanow, ale niestety na max noty nie zasluguje.

Opublikowano

Ja katuje cały czas BF3 w multi.. Co jakiś czas staram się ukończyć Singla, ale dla mnie jest po prostu nudny :rolleyes: Za to.. Tak jak przez lata byłem zagorzałym Anty-MultiOnlinowym graczem, tak teraz przeszedłem na drugą stronę mocy.. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Dobra pany, znacie sie na X-boxach?

Mam już ten sprzęcik u siebie, chce go opchnąć tylko nie wiem ile to warte może być.

Xbox 360, 60Gb HDD, odpala, pojawia sie jakies menu, ale nie mam kabla czy stacji dokującej żeby podładować pada.

W komplecie zasilacz i pad.

Obudowa biała, data prod. 2008-08, ma wyjścia na HDMI

Opublikowano

ale nie mam kabla czy stacji dokującej żeby podładować pada.

Dobra pany, znacie sie na X-boxach?

Mam już ten sprzęcik u siebie, chce go opchnąć tylko nie wiem ile to warte może być.

Xbox 360, 60Gb HDD, odpala, pojawia sie jakies menu, ale nie mam kabla czy stacji dokującej żeby podładować pada.

W komplecie zasilacz i pad.

Obudowa biała, data prod. 2008-08, ma wyjścia na HDMI

gry jakies masz do tego ???

Opublikowano
  • Autor

Dobra pany, znacie sie na X-boxach?

Mam już ten sprzęcik u siebie, chce go opchnąć tylko nie wiem ile to warte może być.

Xbox 360, 60Gb HDD, odpala, pojawia sie jakies menu, ale nie mam kabla czy stacji dokującej żeby podładować pada.

W komplecie zasilacz i pad.

Obudowa biała, data prod. 2008-08, ma wyjścia na HDMI

ceny obczaj na allegro, ale podstawa to sprawdzenie, czy konsola nie jest zbanowana online.

zeby sprawdzic podepnij pod net, zaloz konto, jak polaczyc sie z xbox live, to jest OK.

pady sa na zwykle baterie, chyba, ze masz pada z bateria, ktora sie laduje kabelkiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.