Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja juz od poniedziałku młuce w Assasina :) [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 08:06_________________________________________________Strasznie staro Ezio wyglada :) ale walczy nadal tak samo i ma kilka nowych zabawek :D jak to juz ktos napisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam, ze po Batmanie, to wk***ia mnie walka Ezio... walczy tak powolnie jak wyglada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nowe słuchawki sony dedykowane do ps3?

Dosyć drogie biorąc pod uwage konkurencyjne Sharkoony, które SA lepsze w odsłuchu, posiadają zewnętrzny dekoder dźwięku, mogą korzystać z optyka + można do tego dekodera podłączyć drugą parę słuchawek 5.1. Oglądałem testy jakiegoś gracza maniaka i ewidentnie wskazuje gorszą jakość tych słuchawek.

No i są dedykowane do PS3, a co jeśli będę chciał ich użyć do czegoś innego – na pewno się da.. Ale Sharkoony są uniwersalne do wszystkiego – no i ten dekoder..

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 08:25_________________________________________________PS. obejrzałem kilka recenzji od graczy z YT i chyba zaczynam się skłaniać ku nim..

Wczoraj przyszły do mnie Sharkoony v.3 digital. Udało mi się kupić za 1/3 ceny..

Tylko nie wysłali mi dekodera dźwięku, więc nie miałem za bardzo możliwości podłączenia ich pod optyka.. I muszę odesłać zestaw. Ale za to ilosć kabli :slina:

x-tatic-v3-2-big.jpg

Wszystkie podpina się do słuchawek + zasilanie idzie z sieci ! - trochę ciężko je upchnąć przy konsoli..

Dodatkowo kabel zasilający słuchawki i kabel audio jest na jednym kablu od słuchawek i znajduje się w odległości 50cm od siebie. Obrazowo = gnizdko musi być 50cm od wejścia AUDIO czy to w TV czy w konsoli, bo w przeciwnym wypadku nie możesz tego podłączyć..

W moim wypadku musiałbym z ziemi na komodę ciągnąć przedłużacz... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kibel :)

Aaaaleeeee..... :decayed:

Producent chyba złapał jakiego babola strzelił i wypuścił:

Sharkoon x-tatic [bla, bla] SR, które są zasilane z gniazda USB od PS3, PC, Xbox.

Słuchawki dedykowane PS3 to słuchawki STEREO, z fukcją a`la przestrzenny dźwięk 7.1 - ładna kupa :kox:

Więc dopłace do nich te 100zł i kupię właśnie te:

Sharkoon-X-Tatic-SR-Headset.jpg

Chyba lepszego wyboru nie znajdę za te pieniądze.

A Stereo po analogowych kablach z tamtej epoki mi się nie widzi.. optyk to przyszłość :decayed:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 12:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak te kupiłeś :mysli:

Nie kupułem jeszcze ale kupuję i Tobie też radzę jeśli te 100-150zł nie robią Ci wielkiej różnicy, a korzyści są znaczne :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=230268.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedlem ta beznadziejnie nudna "krypte" nr 1 (szukanie klucza), to zwatpilem... krypty do tej pory byly fajne, a ta byla dramatem.

Poprostu nie czuje zadnej swiezosci w tej grze, tylko odgrzanego kotleta, a nie za to placi sie prawie 200PLN :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedlem ta beznadziejnie nudna "krypte" nr 1 (szukanie klucza), to zwatpilem... krypty do tej pory byly fajne, a ta byla dramatem.

Poprostu nie czuje zadnej swiezosci w tej grze, tylko odgrzanego kotleta, a nie za to placi sie prawie 200PLN :thumbdown:

mi narazie sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamierzam odstawić BF3 dopiero jak mi się znudzi i wtedy kupić Skyrim.

W między czasie czekam na książkę, żeby wejść trochę w ten świat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedlem ta beznadziejnie nudna "krypte" nr 1 (szukanie klucza), to zwatpilem... krypty do tej pory byly fajne, a ta byla dramatem.

Poprostu nie czuje zadnej swiezosci w tej grze, tylko odgrzanego kotleta, a nie za to placi sie prawie 200PLN :thumbdown:

mi narazie sie podoba :)

gra jest dobra, wiadomo, ale brakuje mi tego efektu swiezosci, ktory byl przy kazdym kolejnym AC :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pewnie grą roku zostanie Uncharted 3 w takim razie.

Ten rok był super pod względem dobrych tytułów :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer zgłoś sie do Nowala. Masz zaklepany slot Auta2. Ja troche pograłem, to wcale nie taka łatwa gra :gwizdanie:

To samo T-żółw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio męcze gears of war 3, i mogę śmiało polecić :kox: w przerwach forza 4 :naughty: a w kolejce czeka jeszcze ace combat, saints row i bf3, chyba trzeba będzie pare dni urlopu wybrać, żeby to ogarnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tez mam Ace Combat i cos nie moge go odpalic, bo ciagle cos ;)

Uncharted 3 fajne,ale... 9 godzin gry i po singlu??

Gears Of War podobnie. Wydaje mi sie ze drugie czesci oby tych gier byly dluzsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...