Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale o platyne chyba ciezko, co ?

nie wiem, czy sa te same osiagniecia na obu platformach, ale ja po skonczeniu gry w tym zakresie co zamierzam - bede mial ok 600/1000.

online nie tykam, jakos mnie nie pociaga.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale o platyne chyba ciezko, co ?

nie wiem, czy sa te same osiagniecia na obu platformach, ale ja po skonczeniu gry w tym zakresie co zamierzam - bede mial ok 600/1000.

online nie tykam, jakos mnie nie pociaga.

Te same są

Opublikowano

Tez skonczylem Assassin'a.

Zakonczenie jak zwykle nie do konca zrozumiale i niedopowiedziane ;)

Trzeba czekac na nastepna czesc :)

Opublikowano

Tez skonczylem Assassin'a.

Zakonczenie jak zwykle nie do konca zrozumiale i niedopowiedziane ;)

Trzeba czekac na nastepna czesc :)

Myślę, że czas skończyć tego tasiemca :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że czas skończyć tego tasiemca :cool1:

a grales w niego chociaz ? :tongue4:

Opublikowano

Ja tam Assasina lubie, ma swoj klimat i nie ma drugiej takiej gierki,a motto "nothing is true, everything is permitted" bardzo do mnie trafiaja :wink4:

Dlatego czekam na nastepna czesc, choc szczerze mowiac, jesli przeniosa gre do terazniejszosci to boje sie,ze moze byc lipa :mysli:

Opublikowano

Myślę, że czas skończyć tego tasiemca :cool1:

:punish:

Opublikowano

co za c**j zamknał wątek o BF3 :angry:

Opublikowano

co za ch*** zamknał wątek o BF3 :angry:

Nie wiem, dowiem się..

Dziwi mnie to bo to nie jest temat o d*pie marynie tylko o ważnych sprawach związanych z grą a nie tylko na umawianiu się na granie przez sieć, zupełnie nie rozumiem co i czemu komuś przeszkadzało :angry:

Opublikowano

Dziwi mnie to bo to nie jest temat o pupie marynie

dokładnie

wychodzę teraz, wracam wieczorem i i temat ma być otwarty + przeprosiny do wszystkich biorących w nim udział rozesłane ładnie pięknie i kulturalnie :)

Opublikowano

wychodzę teraz, wracam wieczorem i i temat ma być otwarty + przeprosiny do wszystkich biorących w nim udział rozesłane ładnie pięknie i kulturalnie :)

W końcu Vip ma też coś do powiedzenia :evil:

Opublikowano

W końcu Vip ma też coś do powiedzenia :evil:

Taaa , ma :decayed:

Opublikowano

Gotowe :gwizdanie:

Opublikowano

Batman : Arkham City :kox: :kox: Polecam ..Gram Na PC i jest Gites!!!

Opublikowano

Batman : Arkham City :kox: :kox: Polecam ..Gram Na PC i jest Gites!!!

Nie kuś bo jutro go sprawdzę :naughty:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 04:02_________________________________________________Ale wcześniej sobie przypomnę po latach jeden z moich ulubionych FPS'ów :kox: :kox: :kox:

27612986.jpg

Opublikowano

co za ch*** zamknał wątek o BF3 :angry:

Nie wiem, dowiem się..

Dziwi mnie to bo to nie jest temat o pupie marynie tylko o ważnych sprawach związanych z grą a nie tylko na umawianiu się na granie przez sieć, zupełnie nie rozumiem co i czemu komuś przeszkadzało :angry:

:kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Już nie przesadzajcie.. Pewnie mamy w klubie fana MW3 :kox:

Opublikowano

Pablo ..testuj Batmana bo naprawdę świetna gra

Opublikowano
  • Autor

ja juz dawno po Batmanie :)

Opublikowano

Ja Kupiłem na PC..lepsza grafika .. na PS3 nie ma takiego efektu :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.