Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prince of Persia

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam. Czy ktoś zna jakieś starsze tytuły godne polecenia? Wiadomo Diablo itp. Kiedyś grałem coś takiego ale nie pamiętam nazwy, może jak będziecie podawać starsze tytuły to mi się przypomni :decayed:

na kompa ??? jak lubisz RPG to spróbuj tego , jest na przeglądarke :

http://www.taern.pl/

Opublikowano

Nie wiem.. W sumie ja podpinałem jako dysk wymienny. Bez Sync.

Nosfer wszystko działa tylko się okazało że router D-Link nie widzi telefonu i z media serverem są problemy, możliwe że aktualizacja softu tego routera pomoże, natomiast jak podłączyłem PS3 do nowego routera z UPC to od razu się połączyły.

Tak samo to wygląda u mnie.

Opublikowano

heh. Spoko..

Ja z kolei od dwóch dni praktycznie nie mam neta w Ps3.

nie mogę pobrać patcha do BF3, nie mogę grać i jestem mega wkurwiony.

Nowe słuchawki kurzą się na półce, a Ja jak debil siedzę z laptopem i kombinuje co tu zrobić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

możemy bo w co-opa mam zero postępów. te bayerdynamicki sa bez mikrofonu bo kupiłem je nie tylko do grania. ale jakby co to mam jeszcze headset i drugie słuchawki. tylko nie wiem czy będą działać? - http://www.x-kom.pl/p/31968-sluchawki-creative-hs-450-headset-czarne-z-mikrofonem.html

Opublikowano

Coś mi się nie wydaje. mikrofon jest łączony przez Usb czy Jackiem ?

Opublikowano

no właśnie jackiem więc też mysle ze lipa. ale jakby co mam headseta od telefonu

Opublikowano

no właśnie jackiem więc też mysle ze lipa. ale jakby co mam headseta od telefonu

Pozostaje Bluetooth od telefonu.

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

Mam taki problem ,jak chcę wczytać grę Infamous niesławny to wyskakuje mi błąd : Podczas ładowania wystąpił błąd 8002920A , sa jakies sposoby aby to save naprawic??

Pytanie 2, jak podlaczyc ps3 pod wieze zeby w wiezy lecial dzwek?

Opublikowano

Mam taki problem ,jak chcę wczytać grę Infamous niesławny to wyskakuje mi błąd : Podczas ładowania wystąpił błąd 8002920A , sa jakies sposoby aby to save naprawic??

Pytanie 2, jak podlaczyc ps3 pod wieze zeby w wiezy lecial dzwek?

1. Sprawdź dysk w recovery menu.

2. przez optyka.

Opublikowano

Podłączyć nie podłączysz..

Możesz to połączyć co najwyżej.. Tym:

200px-Sticky_tape.jpg

Opublikowano

Podłączyć nie podłączysz..

Możesz to połączyć co najwyżej.. Tym:

200px-Sticky_tape.jpg

widze ze humor dopisuje

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Podłączyć nie podłączysz..

Możesz to połączyć co najwyżej.. Tym:

200px-Sticky_tape.jpg

widze ze humor dopisuje

Ślebiodzie, zadajesz takie pytania, że co mi pozostaje :kox: :kox:

A na ten temat w sieci jest pierdylion materiałów..

http://pl.playstation.com/ps3/support/general/detail/linked231188/item375257/Wyj%C5%9Bcie-audio-w-systemie-PS3/

Możesz sobie też podłączyć głośniki komputerowe pod gniazdo słuchawkowe (tylko nie szukaj tego gniazda, bo go nie ma - musisz użyć dołączonych do konsoli przejściówek). Być może w ten sam sposób podłączysz wieżę czinczolami przez AUX, :gwizdanie:

Opublikowano

25 platyn :gwizdanie:

Opublikowano

25 platyn :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.