Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to podkrecaj :wink: przeciez tez masz mozliwosci... dobra ide bawic sie dalej :kox:

Zróbcie przerwę na Gołotę-Saletę bo zaraz walka :grin:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o kurffaaaa masz linka Pawel ?

pw. please :hi:

Opublikowano

Eee tam nie rajcuje mnie podkręcanie jak tak mam ubaw na max grać

Opublikowano
Eee tam nie rajcuje mnie podkręcanie jak tak mam ubaw na max grać

Jak wszystko hula na max detal płynnie to nie ma sensu podkręcać :wink:

Opublikowano

Dokładnie ...i już pograłem stoję w misji w gdzie Psycho ląduje na jakiejś wieży i mam dotrzeć do jekiegoć control room ..i lipa nie wiem jak tam wejść .... ..nie wiem co dalej ...ehh :kwasny:

C3_Ultra.jpghah ale noob jestem znalazłem guziczek do mostu ...haha

Opublikowano
:slina:
Opublikowano
Dokładnie ...i już pograłem stoję w misji w gdzie Psycho ląduje na jakiejś wieży i mam dotrzeć do jekiegoć control room ..i lipa nie wiem jak tam wejść .... ..nie wiem co dalej ...ehh :kwasny:

http://s8.postimage.org/k5kb0n241/C3_Ultra.jpg

ktory to level ? po walce bede rozwijal temat nocka :decayed:

Opublikowano

Pablo to tylko Very Very High ustawienia :grin:

Crysis3_2013_02_23_23_24_32_55.jpg

Crysis3_2013_02_23_23_25_11_58.jpg

Crysis3_2013_02_23_23_25_33_03.jpg

Crysis3_2013_02_23_23_26_16_37.jpg

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Bagna albo po nich sam już nie wiem ..

Opublikowano

Wyszło tzw. Technology Preview gry Assetto Corsa, jezeli ma ktos netKarpro to pogra na kierze a jezeli nie ma mam linka do torrenta by pograc na klawie, (lepsze to niż nic :P), pewnie nie można podać tutaj linka wiec jak ktos chce to zapraszam na PW :)

Opublikowano
Eee tam nie rajcuje mnie podkręcanie jak tak mam ubaw na max grać

Jak wszystko hula na max detal płynnie to nie ma sensu podkręcać :wink:

...mozna podkrecic dodatkowo na wysoka jakosc + ustawienia / strojenie w panelu :wink:i wtedy dopiero odpalic i ustawiac gre na Very High czyli max.

ale oczywiscie nie trzeba bo i tak swietnie wyglada przy zwyklych/standardowych ustawieniach karty i Very High na grze.

Gra Crysis 3 jest swietna a graficznie gniecie starszego o pare miesiecy :whistling:FarCry 3 tak jak kiedys pisalem...

jeszcze troche i bedzie kolejna Metro Last Light:toon::shock3::kox:

Opublikowano

Crysis 3 przelazłem ...dobrze że nie kupiłem bo baaardzo krótka gra :kwasny: 7h i koniec

Opublikowano
Crysis 3 przelazłem ...dobrze że nie kupiłem bo baaardzo krótka gra :kwasny: 7h i koniec

Uuuuu:kwasny:

Ale grafa jednak wynagradza resztę :)

Remik nie widziałem że można jeszcze tak podkręcać w ustawieniach grafę ale czy faktycznie widać różnicę jeszcze:eusathink:

Opublikowano

http://www.facebook.com/PCProjekt

Ja chyba już 3 komputer kupię w tym sklepie jak widzę co ty czarujesz:kox:

Opublikowano

Pablo Procek i Grafa ....to podstawa :)

Opublikowano

panowie wie ktos mzoe jak zabic tego stwora na koncu alfa_ stryelam stryelam w niego i nic nie mgoe go yabic...

Opublikowano

ładuj w te trzy odnogi boczne, albo raczej odglowy :) te co mu ze lba wystaja ;) najlepiej najpierw supercharge'uj kombinezon. rozwalisz jedna to przyciagnieCie do Ciebie tak jak taki jeden wczesniej, potem lec dalej na prawo i znowu sie superczardzuj i rozwal druga, potem lec dalej i bedzie woz opancerzony, z niego rozwal trzecia ;)

za krotka ta gra :/ dwojka byla lepsza, w sensie singiel ;)

Opublikowano

Dokładnie ja przelazłem w 7h ...i to na Very Hard ..więc jak kolega wyżej piszę .Gra za krótka , człowiek czuje nie dosyt ..szkoda że teraz robią gry na jedno kopyto .Nic dobrze że zaraz BIOSHOCK Infinite oraz Kolejne Sim City :kox:

Opublikowano

no niestety, co zrobic... tez czekam na bioshocka :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.