Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj odpaliłem Forza Horizon PL i tak samo jak w przypadku TR jestem zaskoczony grafiką. Jedyne czego mi brak to dobrej kierownicy :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słyszałem opinie, że akurat Horizon na kierownicy nie spisuje się najlepiej. Do Forzy Motorsport to już inna bajka :ok2:

Opublikowano
Wczoraj odpaliłem Forza Horizon PL i tak samo jak w przypadku TR jestem zaskoczony grafiką. Jedyne czego mi brak to dobrej kierownicy :decayed:

Grafika swoją drogą ale klimat w Horizon jest super :)

Szkoda że trochę krótka i nie ma policji :lol1:

Opublikowano

Horizon niezły, teraz ogarniam motosporta, na łikend TR i F1 wpadną :decayed:

Miałbym ochotę zagrać w jakieś budowanie domków typu Age of empires, jest takie coś na xklocka? może być też coś z nowszych czasów, na ps1 była strategia osadzona w XIX i XX wieku, która bardzo mi się podobała :wink:

Opublikowano

Najbardziej mi się podoba w horizonie że jest RS4 B7 :decayed:

Opublikowano
Najbardziej mi się podoba w horizonie że jest RS4 B7 :decayed:

Dokładnie, trochę km nim przejechałem :grin:

Opublikowano
Najbardziej mi się podoba w horizonie że jest RS4 B7 :decayed:

Dokładnie, trochę km nim przejechałem :grin:

ja tam wole m3 e92 :wink: lubie sobie polatac bokiem :kox:

Opublikowano

Od paru dni Far Cry 3 na ps3. Polecam jak najbardziej, w moim rankingu stawiam ją jak na razie na równi z uncharted 3 :)

Opublikowano

stomi jak ze sterowaniem broniom w FR3? Bo jak odpaliłem FR2 na x to sie tylko wkurzałem, wyłączyłem ta gre i do teraz jej nie włożyłem do konsoli. Uncharteda 3 przeszedłem na ps3 oczywiscie i bardzo mi sie podobała gierka

Opublikowano

tylko Starcraft :)

Opublikowano

Jakub, ogólnie z tym sterowaniem to rzeczywiście dziwnie jest, tam mniej więcej tak to wygląda że pod L2 wybierasz sobie broń jaką będziesz miał dostępną pod trójkątem i podczas gry używa się tylko dwóch typów broni. Też Uncharteda przeszedłem całego i Fra cry to dla mnie podobne klimaty tylko mniej łamigłówek:wink:

Opublikowano

Kurwela, kupiłem grę od Origin i... Ya yebie nie ma opcji żeby się zalogować :facepalm: A bez logowania ani gry ani kontaktu z obsługą :wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano

Czyżby SimCity?

Opublikowano

Tiaa... Szlachta EA pracuje od 10.00 :blink:

Trochę mnie cena irytowała, bo takich settlersów można było kupić za 30% kwoty simcity :whistling: No ale, skusiłem się i... KUPA

Opublikowano

GRID 2 : WSR Part 1 - An American Dream Trailer - YouTube :kox:

PS. oglądając trailer, z tyłu głowy miałem info, że w grze usłyszę Kornackiego z jego manierą... :doh:

[edit]

Kuufa wykrakałem :grin:

...no ale jakiegoś tam dramatu nie ma

Opublikowano

... od 2 tygodni tylko kiera + GTR2:toon: :thumbup:

Moge lupac WYSOKO we wszystko na PC... lecz stary GTR2 z odp. ustawiona kiera po prostu zabiera :grin:

i cholera :decayed: co pare dni kusza nowymi plikami - trasa / mody / tekstury / ...

wiec testy sie nie koncza :naughty: eSR Filebase przyznam, ze jest to o niebo lepsze od zabawek " race " w salonie gier :grin:

Opublikowano

no i przeszedłem Tomb Raidera :) fajna gierka

Opublikowano
no i przeszedłem Tomb Raidera :) fajna gierka

Ty skurczybyku, co dopiero wziąłeś gry ode mnie i już skończyłeś :grin:

Ja mam dopiero 40% gry bo nie miałem czasu ostatnio pocisnąć :decayed:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

50ef77c98c69e8104b4e59a11a051a04.jpg

Grał ktoś?

Opublikowano

Tomb Raidera przechodzisz na 60% ..i koniec ...100% to jest jak wszystko znajdziesz :wink:

Opublikowano
Tomb Raidera przechodzisz na 60% ..i koniec ...100% to jest jak wszystko znajdziesz :wink:

No to bliżej końca niż dalej:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.