Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Tomb Raidera przechodzisz na 60% ..i koniec ...100% to jest jak wszystko znajdziesz :wink:

No to bliżej końca niż dalej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja zaskoczę, zwałowe Little Big Planet 2 na PS3 i oczywiście FIFA 12/13 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raidera przechodzisz na 60% ..i koniec ...100% to jest jak wszystko znajdziesz :wink:

No to bliżej końca niż dalej:decayed:

Końcówka końcówka panie :)

Ja łaziłem po bokach i zbierałem jakieś bzdety i opcjonalne grobowce odkrywałem i przeszedłem na 68%

Niby można teraz się cofnąć w dowolne miejsce i przejść na 100% ale jak się już przejdzie całość to jakoś mi się nie chce wracać :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem też wczoraj chwilę w Sniper 2 Ghost Warrior i ciekawa gierka, na silniku Cry Engine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznac sie, kto już napiera w nowe Girsy? ja kupilem ale gierke dostane dopiero w przyszlym tygodniu a 3/4 znajomych juz gra beze mnie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem tomb raidera na 79%, i powiem że bardzo fajna gierka, dawno nic mnie tak nie wciągło:naughty: Teraz w kolejce far cry 3:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem tomb raidera na 79%, i powiem że bardzo fajna gierka, dawno nic mnie tak nie wciągło:naughty: Teraz w kolejce far cry 3:wink:

Ja ostatnio nie miałem czasu dalej cisnąć w TR i coś koło 55% mam ale trzeba w tym tygodniu skończyć to i tak tamo FC3 w kolejce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząlem grac w GoW judgment w multi i musze powiedziec ze epic chyba się "cofnął do tyłu" :wink: w trybie deathmatch sa 4 mapy, to jakas kpina :facepalm: za to w końcu normalny system respów, nikt sie juz za plecami nie pojawia.... ktoś grał juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do którego folderu wrzucać gry na xie?? pamiętam że miał dużo 0000 ale dawno temu to robiłem i skleroza daje znać o sobie :angry:

Z góry dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wywaliłem FC3 - przeszedłem pół gry, zapisałem, wyszedłem - odpalam jeszcze raz, a tam cofka na praktycznie początek gry.. :facepalm: - nawet autosave żaden nie zadziałał, czy checkpoint po misjach.. WTF

Na Ps3 mi się to nie zdarzyło ani raz. Na Xboxie na pierwszej grze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer wracaj do BF'a :decayed:

:decayed:

Czekaj zaraz BF4 - chyba tam się spotkamy ;D Bo do BF3 już się chyba Premium nie opłaca kupować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the walking dead opanowane, szkoda że tylko 5 odcinków bo historia mega. I platyna po przejściu wpadła. A od dziś nowe gry w plusie na ps3. Już ściągam władce pierscieni. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer wracaj do BF'a :decayed:

:decayed:

Czekaj zaraz BF4 - chyba tam się spotkamy ;D Bo do BF3 już się chyba Premium nie opłaca kupować :grin:

no ja myśle że się tam zobaczymy :) co-op nasz :) hehe

No raczej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIOSHOCK Infinite ...:slina: dobre mam ....POLECAM:wink:

Tak jest, zakończenie niszczy system :D

Far Cry 3 przeszedłem, naprawdę super gra. Crysis 3 za bardzo mi nie smiga na moim kompie... A obecnie gram w Wowa i league of legends w wolnych chwilach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w FAR CRY2 i mimo to wrzucić FAR CRY3? To jest coś z stylu Uncharted? Wg mnie jedna z lepszych przygodówek. :wink4: Co jeszcze polecacie z tego typu gierek? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam na sprzedaz KArte graficzna Asus GTX 660 ti wiecej info w dziale sprzedam :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...