Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja gram i powiem :kox: latam na tym1334772870-34277500.jpg

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja gram w mass efect 3 i powiem głupsza gra niż ustawa przewiduje :facepalm: totalnie nie mój klimat.. więcej filmików i chodzenia po ludziach i gadania z nimi niż grania..

Opublikowano

ja cisne w mass effect 2 żeby w miarę się wczuć przed 3 która czeka na hdd :)

Opublikowano
  • Autor
ja gram w mass efect 3 i powiem głupsza gra niż ustawa przewiduje :facepalm: totalnie nie mój klimat.. więcej filmików i chodzenia po ludziach i gadania z nimi niż grania..

Gra bardzo dobra... z pewnoscia nie Twoj klimat :naughty:

Opublikowano

Gra bardzo dobra... z pewnoscia nie Twoj klimat :naughty:

:oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano

114042_tr.jpg

Ja cisnę cały czas w TR i wczoraj nawet ustrzeliłem fotkę, grafa miażdży jak na 7 letnią konsolę :)

Opublikowano

A może ktoś jest w pilnej potrzebie zakupu nowej konsolki xbox360 slim 4GB?:decayed: Dzisiaj dostałem nowke sztukę. Jest gwarancja od dzisiaj. Jako, ze mam już swoją ta mi niepotrzeba. Zaplombowana, nieodpakowana nawet;) Piszcie na priv z propozycja ceny i zabierac:wink:

Opublikowano

Pablo Masz grafe na PC ...ULTIMATE Grafa ...nawet nie pierdnie :)

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_43_43.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_45_44.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_46_75.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_49_55.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_50_67.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_50_86.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_52_99.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_53_86.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_55_20.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_22_02_56_63.jpg

Tomb_Raider_2013_03_11_21_57_35_03.jpg

Opublikowano

Nieźle, zaskoczony jestem taką grafą na X pudle :kox:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

A może ktoś jest w pilnej potrzebie zakupu nowej konsolki xbox360 slim 4GB?:decayed: Dzisiaj dostałem nowke sztukę. Jest gwarancja od dzisiaj. Jako, ze mam już swoją ta mi niepotrzeba. Zaplombowana, nieodpakowana nawet;) Piszcie na priv z propozycja ceny i zabierac:wink:

Popytam się :wink:

Opublikowano

Pablo to co przedstawiłem to Na PC :naughty:

Opublikowano
Pablo to co przedstawiłem to Na PC :naughty:

Tak wiem i dlatego w szoku jestem z grafy na X pudle :grin:

Opublikowano

Od 14 minuty.

Co o tym myślicie tak kiedyś zasiąść razem i pocisnąć :naughty:

wyglada kozacko!! ja poginam w World of Warplanes i jest calkiem fajne, ale troche malo map, samolotow i czasem ludzi do grania ;) no i WOWP to arcadowka jednak takze jutro obadam war thunder...

Opublikowano

Wczorej odpaliłem Tomb Raider-a i poiwem że pozytywnie mnie ta gra zaskoczyła:naughty: Podoba mi się klimat, moim zdaniem jest lepsza od wcześniejszych części w jakie grałem na psx-ie:wink: W każdym razie polecam:thumbup1: A grafa tak jak Pablo pisze, jak na 7 letnią konsole daje rade:naughty:

Opublikowano

A ja sobie Xboxa kupiłem do kompletu.

Opublikowano
A ja sobie Xboxa kupiłem do kompletu.

chcesz "zestaw startowy" ??? :naughty:

Opublikowano
A ja sobie Xboxa kupiłem do kompletu.

chcesz "zestaw startowy" ??? :naughty:

Ale Ja mam legalną konsolę :decayed:

Opublikowano
A ja sobie Xboxa kupiłem do kompletu.

chcesz "zestaw startowy" ??? :naughty:

Ale Ja mam legalną konsolę :decayed:

pfffff , GRID-a sobie załatw :wink:

Opublikowano
  • Autor
A ja sobie Xboxa kupiłem do kompletu.

chcesz "zestaw startowy" ??? :naughty:

Ale Ja mam legalną konsolę :decayed:

pfffff , GRID-a sobie załatw :wink:

Dwójeczka jakoś niedługo...

...muszę se odpalić jedynkę i podriftować, bo to był dobry fun :kox:

Opublikowano

Był, był :evil: znowu zaspamuję swoim filmem :cheesy:

Opublikowano
A ja sobie Xboxa kupiłem do kompletu.

chcesz "zestaw startowy" ??? :naughty:

Ale Ja mam legalną konsolę :decayed:

pfffff , GRID-a sobie załatw :wink:

GRIDa zrobiłęm na PS3.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.