Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Moicz- gratulacja za platynkę. Ja odstałem za friko Ratchet & Clank: All 4 One

z PSN tylko na miesiąc ważne konto i cisne w to badziewie. :grin::grin:

dzięki :wink: w ratchecie też wbiłem platynkę, i w motorstorm apokalipsa tez wpadło ale nie pisałem nic :decayed:

No tak.... takie byle co... :polew:

Moicz, platka to plata, nie ważne w czym. Gratki x3

Opublikowano

nie no akurat nie to miałem na myśli, ale wtedy rzadziej tu zaglądałem i dlatego brak info o jakichkolwiek platynach a coś tam jeszcze by sie znalazło (Księga czarów:decayed: crysis za free był to wbiłem, infamous 2 też za free :decayed:)

teraz mam za free tzn. PS+

crysisa 2 narazie oczekuje,

batmana arkham city w połowie

bioshock 2 oczekuje

LBP 2 25%

darksiders jakieś 10%

na półce leży stary SABOTEUR

platyn malo a wszystko przez bf'a

Opublikowano

Pablo na Xboxie Crysis 3 nie ma pełnych detalów :wink: .Ja już mam na dysku ale czekam na witaminkę :naughty:

Opublikowano
Pablo na Xboxie Crysis 3 nie ma pełnych detalów :wink: .Ja już mam na dysku ale czekam na witaminkę :naughty:

Wiadomo, grafa jest dużo gorsza od PC zwłaszcza że X360 będzie miał już 7 lat.

Opublikowano

czekam na Witaminkę i będę grał na Ultra :naughty:

Opublikowano

Panowie poszukuję tytułu gry do ps3, w której chodzi się np w trybie multi po mieście i naparza przechodniów , można wyrywać z aut silniki, zbierać różne kije itp.. Nie jestem pewny czy to gra z ps3 czy ps2

Opublikowano

Heh ponoc grywalny byl juz Crysis 3 ponad 7 miesiecy temu i to za free :decayed:

Crysis 3

_____________________________________________________________________

:naughty::naughty::naughty:#GAMESonyNews

Opublikowano

Pany!!!

2762-EN-680x382-GB.jpeg?1361434810200

Cześć - KORZYSTAĆ PÓKI JESZCZE DZIAŁA

Mam dla WAS dziś coś istnego choć nie wiem jak długo to będzie dostępne.

Super gry takie jak:

Paczka Might & Magic: Heroes VI – Deluxe Digital Edition,

The Settlers 7: Droga do Królestwa – Gold Edition,

World in Conflict Complete Edition,

Rayman Origins,

Driver San Francisco – Deluxe Edition,

From Dust

+ Beyond Good and Evil za 7,90zł

7,90zł - TYLKO TYLE ZAPŁACICIE ZA TE WSZYSTKIE GRY

Musicie posiadać konto w Uplay - gry automatycznie dodają się do biblioteki.

Dodajecie tą grę do koszyka i kontynuuj zakupy: Beyond Good & Evil - Ubisoft Sklep internetowy

Następnie wchodzicie tutaj: Ubisoft Sklep internetowy

dodajecie grę do koszyka i klikacie kontynuuj zakupy i tak dodajcie sobie wszystkie gry - kwota powinna być przy każdym produkcie zerowa a suma łącznych zakupów wynosi tylko 7,90zł

World on Conlict i Beyond trzeba dodać ręcznie.

Gry kozackie za taką cenę....

:naughty::kox:

Już nie aktualne ....310 PLN zaoszczędzone hehe WARTO BYŁO .All gry mam na dysku :banan: Ubisoft prawdopodobnie się skapnął ...dobrze że w porę skorzystałem :kox:

Opublikowano

Kupiłeś to już?

To na PC tak?

Opublikowano

tak na PC kupiłem :wink::naughty:

Opublikowano

To kup mi tak samo i Ci przeleje 7,90zl:decayed:

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Wynajmę stolik na giełdzie za 100zł i sprzedam wszystkie po 15zł i zrobię interes :polew::polew::polew:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
Pany!!!

http://static2.cdn.ubi.com/gamesites/uplay/v20/promos/player/2762-EN-680x382-GB.jpeg?1361434810200

Cześć - KORZYSTAĆ PÓKI JESZCZE DZIAŁA

Mam dla WAS dziś coś istnego choć nie wiem jak długo to będzie dostępne.

Super gry takie jak:

Paczka Might & Magic: Heroes VI – Deluxe Digital Edition,

The Settlers 7: Droga do Królestwa – Gold Edition,

World in Conflict Complete Edition,

Rayman Origins,

Driver San Francisco – Deluxe Edition,

From Dust

+ Beyond Good and Evil za 7,90zł

7,90zł - TYLKO TYLE ZAPŁACICIE ZA TE WSZYSTKIE GRY

Musicie posiadać konto w Uplay - gry automatycznie dodają się do biblioteki.

Dodajecie tą grę do koszyka i kontynuuj zakupy: Beyond Good & Evil - Ubisoft Sklep internetowy

Następnie wchodzicie tutaj: Ubisoft Sklep internetowy

dodajecie grę do koszyka i klikacie kontynuuj zakupy i tak dodajcie sobie wszystkie gry - kwota powinna być przy każdym produkcie zerowa a suma łącznych zakupów wynosi tylko 7,90zł

World on Conlict i Beyond trzeba dodać ręcznie.

Gry kozackie za taką cenę....

:naughty::kox:

Już nie aktualne ....310 PLN zaoszczędzone hehe WARTO BYŁO .All gry mam na dysku :banan: Ubisoft prawdopodobnie się skapnął ...dobrze że w porę skorzystałem :kox:

jedyna ciekawa pozycja to FROM DUST szkoda że na PC, w sklepiku PS to kosztuje coś koło 50 zl więc trochę sporo :kwasny:

Opublikowano

Panowie potrzebuję gier dla dzieci na Xboxa Kinecta - gry ruchowe, sport...

Opublikowano

Jak tam po zapowiedzi Ps4 ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jak tam po zapowiedzi Ps4 ? :decayed:

szału brak, nic ciekawego nie pokazali, ba... nawet samej konsoli nie pokazali.

zapowiedzi gier - nic ciekawego, nie widac tego przeskoku, ktory byl z ps2 na ps3... wygladaja ladnie, ale to wszystko.

z technicznych spraw - tez nic ciekawego niestety, zadnych nowinek.

imho - ta prezentacja byla chyba tylko po to zeby wyprzedzic MS w jakichkolwiek oficjalnych zapowiedziach.

Opublikowano
Opublikowano

juz mozna grac w nowego gow-a ale ja jeszcze poczekam do premiery zeby nie bylo niespodzianek, podobno sredniawka.. ja narazie mecze asassina 3 :wink: i devil may cry nawet jest bardzo grywalny :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.