Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

F1 Race Stars PLATYNKA :decayed: nr. 35:grin:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
F1 Race Stars PLATYNKA :decayed: nr. 35:grin:

Graty :kox:

Opublikowano

Panowie mam problem.Grałem sobie w Fifę 13 na ps3 w trybie kariery (menadżer) i konsola była podłączona do internetu.Musiałem przerwać mecz ale nie zakończyłem meczu tylko nacisnąłem przycisk PS na padzie i zakończyłem grę. Potem wyłączyłem konsolę. Teraz chciałem zagrać no i niby wszystko jest ok ale nie mogę połączyć się z kanałem EAS FC. Dodam tylko że przy uruchamianiu Fify wyskoczyła jakaś ramka Synchronizacja przechowywania. Wyłączyłem te ustawienia przechowywania w menu ale dalej nie łączy mnie z kanałem EAS FC.Do tej pory zawsze po uruchomieniu Fify 13 łączyło mnie z kanałem EAS FC po 3-4 sekundach.Oprócz tego wszystko jest ok, mogę grać sparingi online itp. tylko nie mogę się połączyć z tym EAS FC a dośc często z niego korzystałem i strasznie mnie to denerwuje że nie mogę się z nim połączyć.Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

d09733d21172f5de3413c93f5b050a83.jpg

qxrqklszj.jpg

edc8851552a95f7adc112078532b5c36.jpg

Będzie trzeba włączyć pudło i pocisnąć w nowe zabawki :whistling:

Polskie wersje językowe.

Opublikowano

dzisiaj odpaliłem Tomb Raidera 2013, grafika rewelacyjna, jak i sama gra bardzo wciąga :)

Opublikowano

Nowy Tomb Raider miażdży :)

Pograłem chwilę i jestem pod wrażeniem że jeszcze wycisnęli z tak starej konsoli jak X360 bo grafa robi wrażenie, wolę nie myśleć jak na wypaśnym kompie to wygląda..

Zaraz odpalam Crysisa 3 :decayed:

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 20:57 ----------

camilla-luddington-2011-maxim-hot-100-1FhnTJ.jpg

Camilla Luddington ta laleczka została wybrana jako nowa Lara Croft i wszystkie jej ruchy w grze zostały odzwierciedlone, gesty a nawet emocje (płacz)

Kilka filmików grze pokazuje z jakim rozmachem zrobili wielki restart Tomb Raider'a gdzie koleś odwiedza Studia w LA, San Diego czy w Londynie.

Będzie ciśnienie na padzie :kox:

A tutaj lepsze akcje:

Opublikowano

Kurde to ja teraz ma dylemat kupować Tomb Raidera na PS3 czy nie kupować i grać na Wypaśnym Pc ??

Opublikowano

Jak nie zależy Ci na pucharkach to bierz na pieca :wink:

Opublikowano

Ja ostatnio kupiłem i przeszedłem Uncharted 2 i 3. Obowiązkowe tytuły na PS3.

Jak ktoś chce to mogę odsprzedać za 100 zł obie.

Opublikowano

no nie zależy mi na pucharkach ...czysto FUN gram ...ehhe :wink: no to trzeba szukać promocje na zatoce piratów :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tomb Raider w domu! :decayed:

Opublikowano

Konsola Czy PC ??

Opublikowano

Pewnie Xbox 360 :naughty:

Opublikowano

Czytałem że 10h grania i FIN ..

Opublikowano

To i tak długo,generalnie wszystkie te nowe gry to jakaś kpina,więcej filmików jak grania.

Opublikowano

ja czytałem, że 15h grania. Poprzedni tomb raider był mega długi.

Uncharted 3 miałem na ps3, Bardzo mi się podobało tylko bardzo krótka gra w sumie.

Ma już ktoś tomb raidera z dubbingiem?

Opublikowano
To i tak długo,generalnie wszystkie te nowe gry to jakaś kpina,więcej filmików jak grania.

dokładnie.... niechby ktoś przeszedł pierwszego red alerta, dooma 2 albo HoM&M III w 10h! a teraz bulisz 200zł za gre i po łikendzie mozna sprzedawac :doh:

Opublikowano
Ma już ktoś tomb raidera z dubbingiem?

Ja mam.

Opublikowano

i jak ?? Dobry czy oryginał lepszy??

Opublikowano

no właśnie fajny ten dubbing? Jak tak to się do Ciebie wybiorę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.