Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grać to teraz będę grał bo wczoraj na chwile odpaliłem i oglądałem jak tworzyli grę i te filmiki co tutaj wrzucałem.

Tutaj macie filmik i oceńcie sami.

Tomb Raider: Karolina Gorczyca w roli Lary Croft • Eurogamer.pl

---------- Post dopisany 06-03-2013 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 22:51 ----------

Bez dobrych słuchawek w to nie grajcie:kox:

Karolina daje radę, każdy kwiczenie dobrze odwzorowuje, jęk itd:grin:

Ścieżka dźwiękowa na wysokim poziomie, każdy detal dobrze słuchać.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie biadolcie - kto ma teraz czas na długie gry :)

Długie gry, które jeszcze utrzymają Cię w fotelu, żeby je skończyć - dawno nie grałem w taką.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, dla mnie 15-20h to maks.

Ostatnią grą, którą z przyjemnością opierdoliłem w 50h to był Fallout 3 / New Vegas, choć i tak można było jeszcze grać...

Opublikowano
Dokładnie, dla mnie 15-20h to maks.

Ostatnią grą, którą z przyjemnością opierdoliłem w 50h to był Fallout 3 / New Vegas, choć i tak można było jeszcze grać...

A ja właśnie za New Vegas w ogóle się nie wziąłem, ale chyba musze ją kupić, Fallout 3 mi się b. podobał. A Vegas ponoć jest o niebo lepszy. Druga sprawa jest taka, że gier wychodzi teraz masa i jak tutaj wcisnąć coś więcej, żeby te tytuły ograć.

-- a trzeba jeszcze Starcrafta cisnąć w między czasie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

New Vegas super, choc brakowalo mi czasami wsparcia polskiego tlumacza... :kwasny:

Opublikowano

Myślę że najbliższą grą na dziesiątki godzin będzie w tym roku GTAV

W GTA SA opierdzielilem 160h i przy 99 procentach gry kumpel przez przypadek usunął mi save na ps2:decayed:

Opublikowano

No tez czekam z niecierpliwością na GTA V, tylko co chwile przesuwają premierę, póki co 17 września

Opublikowano
  • Autor
No tez czekam z niecierpliwością na GTA V, tylko co chwile przesuwają premierę, póki co 17 września

raptem raz przesuneli

Opublikowano
No tez czekam z niecierpliwością na GTA V, tylko co chwile przesuwają premierę, póki co 17 września

raptem raz przesuneli

no no, zebyscie tu czasem czego nie wykrakali :bicz::decayed:

Opublikowano

Pablo a mogą byc AKG GHS-1 takie mam i jest :kox:

Opublikowano
Pablo a mogą byc AKG GHS-1 takie mam i jest :kox:

No właśnie ja kminie kupić jakieś dobre nauszne bo teraz śmigam na dousznych od S3 :grin::grin::grin:

Myślałem nad senkami jakiś wyższy model HD :eusathink:

No i bez mikrofonu bo raczej nie będzie mi potrzebny, temat do przebadania i coś kupię.

Opublikowano

jak bez mic'a to AKG kupuj so boskie ale Senki też :) ja kupiłem moje za 350pln i uwazam ze mega zakup...miałem dupne jakis creativy tactic sigma ..szajs jak nic ...

Opublikowano

mass efect 3 darmowy w plusie+:wink: ja juz zasysam :decayed:

Opublikowano
jak bez mic'a to AKG kupuj so boskie ale Senki też :) ja kupiłem moje za 350pln i uwazam ze mega zakup...miałem dupne jakis creativy tactic sigma ..szajs jak nic ...

Wiesz takie będę chciał kupić bym mógł raz podłączyć do TV jak będę grać w nocy a raz do Galaxy S3 czy kompa ewentualnie, dobry bass i soprany muszą być.

Opublikowano
Koofa... chyba trzeba będzie zaopatrzyć się w wersję ENG :facepalm:

Grid 2 po polsku, w roli głównej Adam Kornacki

ojapierdole , ale to pewnie bedzie ten głos managera w garazu bo nie wyobrazam sobie tej pedalskiej maniery gdzies na trasie :facepalm:

Opublikowano
jak bez mic'a to AKG kupuj so boskie ale Senki też :) ja kupiłem moje za 350pln i uwazam ze mega zakup...miałem dupne jakis creativy tactic sigma ..szajs jak nic ...

Wiesz takie będę chciał kupić bym mógł raz podłączyć do TV jak będę grać w nocy a raz do Galaxy S3 czy kompa ewentualnie, dobry bass i soprany muszą być.

Polecam Sennheiser RS 140 swietnie graja juz od 4 lat :wink: jest do tego stacja ladujaca wiec baterie :facepalm: odpadaja :grin:

po jednym ladowaniu okolo 2h cala nocka bedzie raczej zaliczona :kox: oraz swoboda Wireless :whistling:

ps. model wyzszy RS 160 juz tego nie daje :whistling:

Koofa... chyba trzeba będzie zaopatrzyć się w wersję ENG :facepalm:

Grid 2 po polsku, w roli głównej Adam Kornacki

ojapierdole , ale to pewnie bedzie ten głos managera w garazu bo nie wyobrazam sobie tej pedalskiej maniery gdzies na trasie :facepalm:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Od 14 minuty.

Co o tym myślicie tak kiedyś zasiąść razem i pocisnąć :naughty:

Opublikowano

mój komp pewnie tego nie pociągnie :decayed::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.