Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam od cholery oryginałów.Aż ta moja mnie wyzywa żebym to powyrzucał,albo zrobić porządek ;p Ja często zassam,sprawdzę czy shit i czy w miarę normalnie lata.Po co mam wydać 100zł+ i się okaże że kupa albo mam pokaz slajdów...

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na włamie byłeś?:)

// Lumia 625 \\

Opublikowano

Z TIRa spadło... :decayed:

Opublikowano

No ja na kompie juz koncze ta gre, to znaczy glowny watek, wiec sie wzielem za misje poboczne. No gra jest swietna, tylko od polskiego dubbingu uszy krwawią. Gra jest bardzo podobnie zbudowana do far cry 3.

Opublikowano

Dziś zakupiłem Titanfall za 42 zeta i NFS Rivals za podobną cenę z Goldem.
// Lumia 625 \\

EDIT.

I jak Wam się podoba Hardline?Jak dla mnie to niezły syf.

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

Mnie się zdarza poszpilać na PS3 ( o ile czas pozwoli)

-Battlefield 3 i 4

-Prince of persia

-Fifa 14,15 :)

W razie czego zapraszam do znajomych ps3 network: witjacrf

Opublikowano

Mnie się zdarza poszpilać na PS3 ( o ile czas pozwoli)

-Battlefield 3 i 4

-Prince of persia

-Fifa 14,15 :)

W razie czego zapraszam do znajomych ps3 network: witjacrf

Weź mi wytłumacz. Bo próbuje grać w BF4 dostaje jakieś pakiety złote i nietylko ale nie ogarniam jak dodać te przedmioty do gry żeby np mieć tą lunete to wypadła z tego pakietu. Czy to się nie da ?

Opublikowano

ja to w fife łupie, jakbym miał więcej czasu to bym w co innego popykał :)

battlefielda próbowałem przysiąść ale po sieci to za cienki jestem

a i jeszcze gears of war super gierka przeszedłem całą :)))

Opublikowano

Ja do BF podchodze 3 raz i kiepsko to idzie ja ciskam w Drive club i w fife 14

Opublikowano

W BF4 Pc jest zakładka mój żołnierz i ostatnia w nim pakiety bojowe wybierasz i na nich klikasz otwórz.

Opublikowano

W BF4 Pc jest zakładka mój żołnierz i ostatnia w nim pakiety bojowe wybierasz i na nich klikasz otwórz.

Otworze i co dalej ? Gdzie to jest co wyskakuje ?

Opublikowano

Pod spodem w tabeli i tam klikasz udostępnij na każdym.

Zamykasz przeglądarkę i orgin i uruchamiasz grę ponownie. Powinno być w ustawieniach jak klikniesz na np snajpera potem na broń ustawienia itd.

Opublikowano

ehhh... chyba jest cos co zmusi mnie do zakupu nowej konsoli, myslałem ze jeszcze wytrzymam ale przeciez wychodzi Wiedźmin a recenzje zbiera kosmiczne :decayed:

Opublikowano

No ja praktycznie tylko dla wiedzmina konsole kupilem... (prawie). No bo wymagania na PC to jakis zart, karta graficzna wymagana kosztuje tyle co nowa konsola... tak wlasnie sie czułem:

Opublikowano

:polew: Padłem :D Mnie jakoś Wiesiek nie wkręcił.4 razy podchodziłem do 1 i z 2-3 razy do 2 części i jakoś sam nie wiem.Nie wciągnęło mnie ;p

Opublikowano

No ale ja w tego BF na PS4 a nie na PC ale możę będzie podobnie dzięki

Opublikowano

Jest tak samo jak na PC.

Opublikowano

:polew: Padłem :D Mnie jakoś Wiesiek nie wkręcił.4 razy podchodziłem do 1 i z 2-3 razy do 2 części i jakoś sam nie wiem.Nie wciągnęło mnie ;p

a jestes fanem książęk Sapkowskiego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.