Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że Bloodborne pozostanie jako exclusive, a jeśli nie to powinni wszystkie gry wypuszczać na każdą platformę :)

Mega jest ta gra! :

85sLgj5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co wy gadacie... mam tylko jedną giere tego typu tj Lords of the Fallen... grałem do połowy i juz od kilku miesięcy tego nie odpalam.. ktoś porówna do tego? Podobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie... mam tylko jedną giere tego typu tj Lords of the Fallen... grałem do połowy i juz od kilku miesięcy tego nie odpalam.. ktoś porówna do tego? Podobne?

Nie ma co porównywać: Lordsi są słabi w stosunku do Bloodborne :) Nie jestem jakimś tam wymiataczem, ale naprawdę polecam. Jeśli ktoś grał w Demon Souls lub Dark Souls to będzie mieć jakieś porównanie (Ja nie grałem więc nie znam tamtych gier).

Bardzo dobra recenzja :) :

http://www.pssite.com/recenzje-1579-recenzja__bloodborne__ps4_.html

Jedyne z czym nie mogę się w niej zgodzić to z tym, że nie ginie się tak często ale może tylko dlatego, że nie jestem wymiataczem w tego typu gry :D

W kwietniu Mortal? :)

Edytowane przez Biszczan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować że sprzedałem PS4, a powód ma imię "Bloodborne". Jako fan Dark Souls kłuje mnie ten fakt że sobie nie pogram...

Że też na PS3 tego nie wydali.. ; \

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest DLC do Forza Horizon 2 na XO i x360 za free do 10 kwietnia.Dodatek nie wymaga podstawy,jest samodzielną grą.

Wysłane z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

może to nie nowość ale rozwaliłem dziś całą Dead Space na xbox360 konsole kupiłem z myślą o dzieciach, ale mnie wciągnęło i grałem 3 dni........super gra!Mam jeszcze resident evil 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić GTA na xo jak grałem na 360? Bo trochę kosztuje niestety

no oszalałeś ? po co ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto bo masz dużo lepszych rzeczy np grasz z oczu a nie z drugiej osoby dużo więcej szczegółów dużo lepsza grafika inne auta inne modyfikacje aut :-) na yt pelo filmow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła i misje czymś się różnią pomiędzy wersjami na X360 a XO ? Bo jesli nie to wybacz ale wydawać kilka stów na lepsza grafe to jak dla mnie żenada :) W gry gra się dla miodu a nie dla grafy , no chyba ze jest sie fanbojem PC to wtedy gra sie dla grafy :wink:

Edytowane przez moskal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto kupować, mam tą samą sytuację - przeszedłem na x360 ale na ps4 już nie kupie, nawet dla online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła i misje czymś się różnią pomiędzy wersjami na X360 a XO ? Bo jesli nie to wybacz ale wydawać kilka stów na lepsza grafe to jak dla mnie żenada :) W gry gra się dla miodu a nie dla grafy , no chyba ze jest sie fanbojem PC to wtedy gra sie dla grafy :wink:

Ejejejej mam sporą kolekcje na steam ale potrafie czerpać "mjut" z gry, a nie tylko grafa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam takie zapytanko bo szukając w google znalazłem wiele odpowiedzi ale nie wiem czego się słuchać a co uważać za bezsens :) Chodzi mi oto że mam Xboxa 360 i sprawa wygłąda następujaco ze po uruchomieniu zaczyna się zacinać nawet jak jest zimny wiec decyzja przegrzania odpada. Laser był czyszczony konsola oryginalna jest nie jest przerobiona wiec to odpada a wyslanie jej na gwarancji tez odpada bo juz dawno minelo. Oco kaman? w tym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zaktualizować oprogramowanie w konsoli do najnowszego, możesz to zrobić poprzez pendeive lub podłączając konsole do neta.. później przeczyść cache w konsoli a jak to nic nie da to spróbuj ja ustawić do ustawień fabrycznych (jeśli takie coś jest w konsoli bo już dawno nie używałem x360)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakos GTA V nie porwało. Fakt zrobiłem całą, ale nie wracałem do niej z taką chęcią jak kiedyś do Skyrima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało GTA V.Ale po ukończeniu też jakoś mnie nie ciągneło żeby jeszcze pograć.A Skyrim jak każdy TES.Fajny na początku a potem nuda ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Słaby ze mnie gracz bo jakoś granie na PC mnie za bardzo nie wciągało. :decayed: Nie lubię grać na klawiaturze, jestem z pokolenia joystikowców (Amiga, Commodore, Atari itp. klimaty). Jedyne gierki, w ktore trochę pograłem na PC to NFS Most Wanted BE (na kierownicy) i trochę w Rainbow Six'a. Rok temu kupiłem używkę XBoxa 360 dla dzieciaków ale ostatnio sam zacząlem trochę pogrywać wieczorkami. Na pierwszy ogień poszła Mafia 2 - fajnie się grało, przeszedłem całą (pierwsza gierka, którą przeszedłem całą :wink::decayed: ). Teraz gram w Deus Ex: Bunt ludzkości - fajnie się gra. Na dysku mam jeszcze GTA V, parę razy odpalilem ale jakoś narazie mnie nie wciągnęla. Czasem Forza Motorsport 4 odpalę i polatam S4 lub RS6 po torach. :decayed: Na rozgrywkę czeka już Hitman: Rozgrzeszenie, na razie odpaliłem kontrolnie i jak zrobię Deus Ex'a to zaczynam Hitmana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...