Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zajączek przyniósł ps4 z drive club i fifą.... ;] Pytanie do was, co warto założyć, wykupić itp. gra przez sieć za free? Pytam bo karierę z sony zakończyłem na ps one, a do teraz był x360 po przeróbce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze załóż konto w Playstation Network, po drugie żeby grać w online musisz niestety opłacać co miesięczny abonament (27 zł na miech) żeby mieć nie limitowany dostęp do grania online... możesz podać swoją karte (nawet debetową) i w opcjach zaznaczać by pobierali Ci pieniądze z konta z automatu co miesiąc ale nie polecam na allegro kupisz kody na abonament troche tańsze ;)
Jedynym "plusem" opłacania abonamentu oprócz grania online jest to, że dostajesz co miesiąc 2/3 gry za darmo do pobrania z playstation store. Jest kilka gier darmowych do pobrania z cyfrowego sklepu i w te gry możesz grać online bez opłaconego abonamentu, jest ich niewiele i nie są zbyt... dobre.
Po trzecie jak założysz już konto podaj swój nick psn to dodam Cię do znajomych będzie można pograć w fife czy coś ;)

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SteavA4Klub - ps4 :wink:


po kupieniu "plusa" na allegro też tak go doładowujecie:

INSTRUKCJA

PS4

- na ekranie wyboru profilu wybierz "Nowy użytkownik" a następnie "Utwórz nowego użytkownika"

- zaakceptuj regulamin a następnie wybierz "dalej"

- pojawi sie ekran logowania gdzie należy wprowadzić otrzymane dane.

- prosze dodac konto jako podstawowe. Dzieki temu ps+ oraz online multiplayer bedzie działac także na pozostałych profilach

- gotowe!

Czy jestem stratny 17zł?? :grin:

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

login i hasło do opłaconego profilu, z tym że max 10 profili na konsoli da się zrobić, czy coś koło tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa. Potem tego konta już nie przedluzysz, chyba, że zmienisz na poniższe. Ale i tak login przypisany do czyjegoś maila. Hasło zmień. Ile zaplaciles na allegro?

Ogólnie moja rada, to kup sobie z psn ps plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17zł ;) ogólnie działa także przeżyję. Widziałem, że forumowicze kupowali na allegro ale liczyłem na kod :D

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jeden dzień...

gta.jpg

W tym dziale, chyba wszyscy mają to już dawno za sobą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu to trwało... Mogli wypuścić GTA w dzień dziecka :-D. Mam pytanko do osób, które grały w poprzednie części Wiedźmina. Kusi mnie Dziki Gon a premiera za miesiąc z kawałeczkiem. Nigdy nie miałem okazji grać - u kumpla widziałem dwójkę i wydawała się dobra :-) Kupujecie w ciemno trójkę? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujecie w ciemno trójkę? :-)

MUSOWO !! , w moim przypadku razem z nową konsolą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja zamówiłem pre order od jakiegoś czasu :P
https://youtu.be/GsOWTfOzYSI

Jak tu nie zagrać... na dodatek wspieram polski rynek gier :P

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób, które grają w GTA Online na X360:

mój nick "dliwski" (taki sam jak tu na forum), dodajcie mnie albo podajcie swoje, napady fajna sprawa ale jaka to frajda jak nie można pogadać ze swoimi w trakcie ;) nie gram zbyt często bo nie mam za dużo czasu, a jak czasem przysiądę to nie mam z kim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujecie w ciemno trójkę? :-)

MUSOWO !! , w moim przypadku razem z nową konsolą :decayed:

Tak, ja zamówiłem pre order od jakiegoś czasu :P

https://youtu.be/GsOWTfOzYSI

Jak tu nie zagrać... na dodatek wspieram polski rynek gier :P

Dzięki! Długo mnie namawiać nie musieliście :)

Kończę z kumplem kampanię w Resident Evil: Revelations 2. Spoko gierka, graficzne ubogo, ale fajnie, że można grać na podzielonym ekranie :)

Jak wyzdrowieję to śmigam po Mortal Kombat X. W maju Wiedźmin: Dziki Gon, a w czerwcu: Batman Arkham Knight! Oj, będzie się działo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do ogrania mam far cry 4, watch dogs, lords of the fallen I reszta z plusa a tu jus prawie wiesiek3..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Last Of Us pierwsza gra którą przeszedłem w całości, genialna.. wyśmienita fabuła, po prostu jakbym film oglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TLOU też posiadam... przeszedłem tylko do momentu gdzie była jazda samochodem na samym początku, zostawiłem to sobie na koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...