Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie grałem we wcześniejsze MGSy, nie jest żadnym fanem, więc się wypowiem :D

Mnie trochę rzeczy irytuje. Strzelanie jest słabe, drewniane - w dodatku przeciwnik dostaje całą serię, po czym pada i jeszcze się wije jak skrępowany :D

Niejasne cele misji, brak podpowiedzi gdzie iść, co zrobić etc. - nie zawsze jest z tym problem, ale czasami tak.

UI też nie jest jakieś mega. Graficznie mnie na razie nie powala, Afganistan jest mało urozmaicony... mam nadzieję, że im dalej w las, tym lepiej ;)

Z innej beczki - wszystkim fanom FIFY (też nim jestem) lub PESa polecam NBA... w wydaniu 2k. Gram od 14stki, teraz ogrywam 2k16 i jest genialna. Mega grywalność, świetna oprawa meczów, bajka. Nie trzeba kompletnie się znać na baskecie żeby mieć za***isty fun z tej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że nie ten dział, ale mam do sprzedania fajny headset: Sony Wireless Stereo Headset 7.1 działa z PS3 i PS4, link do ogłoszenia na PW.

Wysłane z mojego LG-D855

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem trochę rozczarowany Dead Island Riptide. Trochę odgrzewany kotlet. Spodziewałem się czegoś z nowymi pomysłami itd. A tu praktycznie jak 1 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riptide to taki jakby osobny dodatek, który okazał się zupełną klapą niestety. Z tego typu gier polecam obadać Dying Light :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie grafika różna że wyglądają jak dwie różne gry :D Szkoda że zrezygnowali z wydania Mad Maxa na X360 ;(

Nie dramatyzuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Klimatem Horizon miażdży suty :D No i pierwsza gra w której od razu nie wyłączyłem muzyki. Wreszcie nie ma beznadziei ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horizon był świetny jak i druga część. Aktualnie dzisiaj premiera nowego Assassin's Creed: Syndicate, niestety tylko na PS4 i XONE ( za miesiąc na pc ) - gra która w moim sklepu rozeszła się jak ciepłe bułeczki, postanowiłem sam zobaczyć w domu jak to wygląda (ostatni assassin jaki grałem to Black Flag..) i powiem, że kompletnie nic sie nie zmieniło, dalej nie rozumiem tego hype na tą serie gier, pomiędzy tymi dwoma tytułami jest kilka lat różnicy a dla mnie totalnie bez mian poza grafiką.

Ale ludzie chcą - ja sprzedaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo też liczy się klimat. Ja jestem wielkim fanem tej serii,ale niestety skończyłem właśnie na Black Flag,bo ogranicza mnie sprzęt :( Lapek nie da rady,a na 360 już nie robią :(

Teraz szukam jakiegoś RPG jeszcze ciekawego na 360 i też lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem fanem serii, ale poczekam az Unity bedzie w promocji kosztowac max 7.5 eur, w black flag gralem i mega mi sie podobalo, w sumie nie sama fabula a raczej otoczka piracka i to co mozna bylo okretem robic :)

Tak samo pomule na The Last of Us GOTY, tylko ze poki co 120 zl ;/ Wiec meh :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...