Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie grałem we wcześniejsze MGSy, nie jest żadnym fanem, więc się wypowiem :D

Mnie trochę rzeczy irytuje. Strzelanie jest słabe, drewniane - w dodatku przeciwnik dostaje całą serię, po czym pada i jeszcze się wije jak skrępowany :D

Niejasne cele misji, brak podpowiedzi gdzie iść, co zrobić etc. - nie zawsze jest z tym problem, ale czasami tak.

UI też nie jest jakieś mega. Graficznie mnie na razie nie powala, Afganistan jest mało urozmaicony... mam nadzieję, że im dalej w las, tym lepiej ;)

Z innej beczki - wszystkim fanom FIFY (też nim jestem) lub PESa polecam NBA... w wydaniu 2k. Gram od 14stki, teraz ogrywam 2k16 i jest genialna. Mega grywalność, świetna oprawa meczów, bajka. Nie trzeba kompletnie się znać na baskecie żeby mieć za***isty fun z tej gry :)

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie gra ktoś w Call of Duty Black OPS 2 na xbox 360?

Opublikowano

Panowie wiem że nie ten dział, ale mam do sprzedania fajny headset: Sony Wireless Stereo Headset 7.1 działa z PS3 i PS4, link do ogłoszenia na PW.

Wysłane z mojego LG-D855

Opublikowano

siemka wszystkim uzytkownikom gra ktos w sieciowke gt6

Opublikowano

Ja jestem trochę rozczarowany Dead Island Riptide. Trochę odgrzewany kotlet. Spodziewałem się czegoś z nowymi pomysłami itd. A tu praktycznie jak 1 ;/

Opublikowano

Riptide to taki jakby osobny dodatek, który okazał się zupełną klapą niestety. Z tego typu gier polecam obadać Dying Light :)

Opublikowano

Dying Light szczerze polecam ;). Wciągająca gra no i dodatkowo polskiej produkcji :D.

Opublikowano

Od jutra męcze Forzę Horizon więc Dead Island idzie na półkę ;p

Opublikowano

Polecam też drugą część Horizona, ogólnie chyba jedne z lepszych edycji forzy

Opublikowano

Na razie jedna potem druga :) A Horizon 2 na 360 jest czy tylko na ONE?

Opublikowano

Na razie jedna potem druga :) A Horizon 2 na 360 jest czy tylko na ONE?

Jest

Opublikowano

Ale pewnie grafika różna że wyglądają jak dwie różne gry :D Szkoda że zrezygnowali z wydania Mad Maxa na X360 ;(

Opublikowano

Ale pewnie grafika różna że wyglądają jak dwie różne gry :D Szkoda że zrezygnowali z wydania Mad Maxa na X360 ;(

Nie dramatyzuj :wink:

Opublikowano

No nieźle. Klimatem Horizon miażdży suty :D No i pierwsza gra w której od razu nie wyłączyłem muzyki. Wreszcie nie ma beznadziei ;p

Opublikowano

Horizon był świetny jak i druga część. Aktualnie dzisiaj premiera nowego Assassin's Creed: Syndicate, niestety tylko na PS4 i XONE ( za miesiąc na pc ) - gra która w moim sklepu rozeszła się jak ciepłe bułeczki, postanowiłem sam zobaczyć w domu jak to wygląda (ostatni assassin jaki grałem to Black Flag..) i powiem, że kompletnie nic sie nie zmieniło, dalej nie rozumiem tego hype na tą serie gier, pomiędzy tymi dwoma tytułami jest kilka lat różnicy a dla mnie totalnie bez mian poza grafiką.

Ale ludzie chcą - ja sprzedaje :)

Opublikowano

Bo też liczy się klimat. Ja jestem wielkim fanem tej serii,ale niestety skończyłem właśnie na Black Flag,bo ogranicza mnie sprzęt :( Lapek nie da rady,a na 360 już nie robią :(

Teraz szukam jakiegoś RPG jeszcze ciekawego na 360 i też lipa...

Opublikowano

A Wiedźmina 2 ograłeś? Jak nie to polecam :)

Opublikowano

Tez jestem fanem serii, ale poczekam az Unity bedzie w promocji kosztowac max 7.5 eur, w black flag gralem i mega mi sie podobalo, w sumie nie sama fabula a raczej otoczka piracka i to co mozna bylo okretem robic :)

Tak samo pomule na The Last of Us GOTY, tylko ze poki co 120 zl ;/ Wiec meh :)

Edytowane przez sebul

Opublikowano

Grałem w wieśka :) A tak szukam i nic ciekawego(w co nie grałem)nie ma...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.