Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Tekkena sobie wczoraj kupiłem,miałem brać jeszcze Black OPS ale w ponidziałek kupiłem Ghosts i nie będzie kiedy w wszystko grać a jeszcze BF jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pudło division ze steelbookiem kupiłem w morele za fajne pieniądze a teraz chyba się skusze na wieska goty bo cena rewelacja. Tu jak ktoś woli w rodzimym języku

http://worldofxbox.pl/lista-gier-black-friday-us/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ktoś poleci coś Ala Dead Space na xbox One?

Chciałem kupić bratu jakąś grę na urodziny, ale nie wiem za bardzo co teraz jest dobrego i na topie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wieloletni posiadacz konsoli xbox one :) Najczęściej męczyłem ze znajomymi Destiny oraz The Division. Obecnie każdy gra w "swoje" gry i obecnie na celowniku u mnie Dying Light z dodatkiem no i gry takie trochę bardziej niszowe. Ominąłem na świątecznych przecenach Forze Horizon 3 :( ale myślę, że na wiosnę ją drapnę

Dnia 13.01.2017 o 19:13, leewang napisał:

Koledzy ktoś poleci coś Ala Dead Space na xbox One?

Chciałem kupić bratu jakąś grę na urodziny, ale nie wiem za bardzo co teraz jest dobrego i na topie :)

A powiedz czy chodzi o to, żeby gra w jakikolwiek sposób straszyła czy była grą TPP (zza pleców) czy po prostu akcja ma dziać się w kosmosie ?? :) z chęcią pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić na PC grę Mass Effect :D ostatnio Origin rozdawał za free, Wciągająca rozgrywka, o niesamowity dubbing robi swoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2016 o 14:24, Krumak napisał:

Właśnie męczę dodatek Blizzard Mountain do Forzy 3. Miazga....

image.jpg

 

A4 B6 Avant jest do kupienia? S4B6 sedan widywałem w demku na ulicach. Myślę czy kupić, odstrasza mnie totalnie arcadeowy model jazdy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A4 B6 Avant jest do kupienia? S4B6 sedan widywałem w demku na ulicach. Myślę czy kupić, odstrasza mnie totalnie arcadeowy model jazdy :/

A4 B6 nie ma, jest RS4 B7 sedan. Model jazdy jest taki, jaki w Forzie być powinien.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie była to najlepsza ścigałka, ale mam sentyment z dzieciństwa do Need For Speed II. Wyszło to chyba w 1997 roku. Pamiętam jak grałam z tatą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knight of the Round
Wyszła na telefony jako .apk, trochę kijowe sterowanie i palcami zasłania dużo ekranu na telefonie, na tablecie lepiej.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pstryk i gramy w dodatek serca z kamienia [emoji3]

 

6d81580248d63a5ebbc89bbfc96b1629.jpg

 

aac897797e787ac2391b77e056248a7a.jpg

 

257d558ccf67aebe2217309038ece27e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Wieśka z dodatkami jak był w promocji na święta i coś jakoś mnie nie wciąga :/ Nie wiem,może musi przyjść na niego czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra podstawową jak i dodatki 2 raz przechodze a więc wiem mniej więcej co i jak tyle ze 2 rqz gram na krew pot i łzy. Serca z kamienia jak i krew i wino kupiłem przed premierowo sama gra podstawowa grając 2-3 H dziennie zajęlo mi 3 miesiące aby przejść całą gre łacznie z zadaniami pobocznymi zleceniami wiedżmińskimi oraz poszukieaniem wszystkich schematów składających się na wiedżmiński rynsztunek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecam najnowszego Hitmana. Wydaje mi się, że to mocno niedoceniony tytuł. Moim zdaniem jedna z lepszych gier po wyłączeniu podpowiedzi - trzeba się mocno nakombinować i spędzić sporo czasu na jednej misji, żeby zabić cel. Naprawdę warto kupić. U mnie to drugi najlepszy tytuł po Wiedźminie na PS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecam najnowszego Hitmana. Wydaje mi się, że to mocno niedoceniony tytuł. Moim zdaniem jedna z lepszych gier po wyłączeniu podpowiedzi - trzeba się mocno nakombinować i spędzić sporo czasu na jednej misji, żeby zabić cel. Naprawdę warto kupić. U mnie to drugi najlepszy tytuł po Wiedźminie na PS4.

Ale jest tylko sezon 1 tak ? Ile tam misji jest

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...