Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba Horizon 3 :) Bo Forza 3 to już stary kapeć :)

Tak jak mówisz, zresztą grałem we wszystkie części. Ale 3 wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie NBA 2K17 i Forza Horizon 3, wczoraj do kompletu doszła Mafia 3 i czekam na premierę Battlefield 1 i Watch Dogs 2.

Dodatkowo wpadł pad XBOX Elite :kox::kox:

20161008_082724.jpg


Mafia jak na razie tragedia, zupełnie nie grywalna. Grafika beznadziejna, ale największe problemy są z dźwiękiem. Dialogi czasami są, a czasami nie, dźwięki latają po scenie gdzie się tylko da.

Już dawno nie widziałem tak skopanej gry :(

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam MAFIA 3 kupa ....ale mam jeszcze Forze Horizon 3 i moje stunigowana Renia 5 Turbo :) hehe mina gości w Online jak ich taki grat zjada bezcenna :P

Edytowane przez insane_Infinity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja BF1 darmowe 10h. Dla mnie kozak,ale nie na tyle żeby dać ponad 200zeta. No i mecze Forze Horizon 3. Dla mnie petarda,zwlaszcza muzyka. Olbrzymi minus za brak polskiego dubbingu. Po poprzednich częściach ten w 3ce ssie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dm ujeżdżasz. Polecamy podbój, a w nowym trybie operacje to jest już totalna rzeźnia :decayed: Będę w domu tez jakiegoś screena dodam z a4 klubowej drużyny ;)

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dm ujeżdżasz. Polecamy podbój, a w nowym trybie operacje to jest już totalna rzeźnia :decayed: Będę w domu tez jakiegoś screena dodam z a4 klubowej drużyny ;)

Tylko nie z trybu operacje bo tam nawet się nie chciało listy przewijać w dół, żeby nas znaleźć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kupuje BF1 dla trybu multiplayer, a ja Wam powiem, że przysiadłem do kampanii na trudnym poziomie, staram się zebrać wszystkie podręczniki i kodeksy po drodze i powiem szczerze, że niektóre zadania naprawdę stanowią wyzwanie. Kampanię BF4 można było traktować jak samouczek, natomiast tutaj jest trochę zabawy, żeby zdobyć 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kupuje BF1 dla trybu multiplayer, a ja Wam powiem, że przysiadłem do kampanii na trudnym poziomie, staram się zebrać wszystkie podręczniki i kodeksy po drodze i powiem szczerze, że niektóre zadania naprawdę stanowią wyzwanie. Kampanię BF4 można było traktować jak samouczek, natomiast tutaj jest trochę zabawy, żeby zdobyć 100% :)

Ja jeszcze nawet jednej z pięciu nie ukończyłem a w multi lecę ostro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaże rozpoczęte ;) Niektóre tytuły nawet rozsądnie przecenione(np wiedźmin 3 goty)

http://www.storeparser.com/en-GB/xbox-one/price-changes/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...