Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z fajnych RPG na Xbox One to:

- The Elder Scrolls: Skyrim lub Oblivion

- Seria Diablo

- Sacred

- Dark Souls ( I i II)

- Seria Dragon Age (a najbardziej najnowsza Inkwizycja)

- Dragon's Dogma

- Fallout

- Mass Effect wszystkie części

Coś wybierzesz, jak nie grałeś, wszystkie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zmieniam 360 na Łoniaka. Tyle fajnego towaru wychodzi,laptop nie daje już razy a na 360 już mało co wydają :)

Zmień lepiej na Ps4 :) Wydaje mi sie ze jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę One. A to czy jedna ma 1080 a druga niecałe to mnie to rybka. I tak większość różnic kosmetyczna. Więcej znajomych ma One,no i dla mnie lepsze tytuły są na One. No i pad nigdy mi nie podchodził od ps-a ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi, którzy mieli poprzednia generację nie jest do końca ważna kompatybilność wsteczny, więc lepiej Ps4, jednak gdy komuś naprawdę zależy to lepiej ikszłom

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kompatybilność wsteczna się przyda do grania ze znajomymi co będą jeszcze mieli 360 :) Kinect wymiata :D Nie patrzę która konsola jest gorsza a która lepsza. Tylko na gry które mnie interesują i kto wśród znajomych jaka ma konsolę :) Zaczynałem od pierwszego psa, później już 360 :) Może też przyzwyczajenie do pada robi swoje :P Pewnie pod koniec roku sprzedam 360 i kupię łoniaka. Ceny dobre pomału 1300-1400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Da sie odpalic Forza 6 na xbox 360? kupilem w prezencie i mi pisze maly ze nie dziala... :/

Nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 Listopada wchodzi w życie kompatybilność wsteczna w Xbox One, czyli w następnym miesiącu darmowych gier w Goldzie posiadacze XONE grają w 4 darmowe gry a nie dwie :) A jest to na tyle dobra wiadomość, bo będą mieli okazje przetestować GRID 3 bo będzie za darmo do pobrania w ramach listopadowego abonamentu. PS4 nie będzie miało nigdy tej możliwości, tak wypowiadali się szefowie SONY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Są dwie możliwości, albo do plusa zaczną dawać dobre gry... Albo zmienią zdanie.

Inaczej popularność ps4 pójdzie 2 dół

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnej polityce SONY wydaję mi się, że nic nie zrobią.


Jak chłopaki nowy NFS? :D Wszyscy tak czekali a okazało się, że to średniaczek... Ludzie pokupowali u mnie na premierę a i piszą, że słabiutko jedynie graficznie spoko. Po tych opiniach szkoda mi otwierać sztuki z folii by samemu przetestować :D

Ktoś grał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem, że pablo grał ale tylko chwilę, więc chyba faktycznie lippa :kwasny:

edit: to widocznie miał mało czasu, bo jakąś godzine go widziałem w grze :grin:

Dobrze, że zamiast tego (po twoich radach) zamiast nfs kupiłem starego Coda i helldiversów :D Apropo musimy zorganizować jakąś ekipę na cyborgi :piroman:

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS jak NFS, grafika ładna i nic więcej, uderzasz czołowo z prędkością 200 km/h w ścianę, a obie lampy przednie nadal świecą i jakby tego było mało - cały i zdrowy jedziesz dalej. Sterowanie też mało realistyczne - ja wiem, że to NFS, ale jednak od gry z 2015 r. wymagam trochę więcej niż od takiego U2, który wyszedł lata temu. Ogólnie nie polecam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...