Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W nfsie to na pewno porywa xd

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja nie gram... Bo mój Xbox one po roku od nowości trafił 2 raz pod rzad na serwis do niemiec .... Już prawie miesiąc bez konsoli jestem ... sku... z microsoftu .. :/

Opublikowano

Trzeba było PS4 kupić :P
Walcz z nimi niech Ci zrekompensują okres czekania, zawsze warto się odezwać czasami coś dorzucają do gwarancji tak słyszałem.

Chodź z drugiej strony za 5 dni wszystkie gierki x360 będziesz mógł ograć.... marzy mi się znowu Red Dead Redemption hehe

Opublikowano

marzy mi się znowu Red Dead Redemption hehe

a Alan Wake ??? :naughty:

Opublikowano

Alan Wake 2 już jest w produkcji jakby co;-) jedynka była spoko.

Opublikowano

Trzeba było PS4 kupić :P

Walcz z nimi niech Ci zrekompensują okres czekania, zawsze warto się odezwać czasami coś dorzucają do gwarancji tak słyszałem.

Chodź z drugiej strony za 5 dni wszystkie gierki x360 będziesz mógł ograć.... marzy mi się znowu Red Dead Redemption hehe

Pierwszy raz jak konsola pojechała to dali kod na miesiac na konto gold.

Jak składałem po 2 dniach reklamacje na serwis ze nadal to samo to dali mi 2 kod na kolejny miesiac....

Jak dotąd to mam 2 miesiace gratis golda.

Pewnie jak już wróci to znów dadzą kolejny kod... ;)

Co do grana w gry t 360 to tak.. rozmawiałem dziś z pomocą techniczną online i od 12 listoada ma to wejsc juz nawet podali mi liste gier na poczatek ... ;)

Opublikowano

Warto poczekać i spróbować :)

Opublikowano

Będzie ciekawie i ta grafika, powiem że robi wrażenie

Opublikowano

Alan Wake 2 już jest w produkcji jakby co;-) jedynka była spoko.

Jesteś pewien co do dwójki? Kurde na xklocka 360 jedynka była mega. Remedy skupiło się teraz na Quantum Break i powiem szczerze, że chciałbym ten tytuł na PS4. Jutro czas zaopatrzyć się w Black Ops 3 - kampania w Co-op to coś czego od dawna brakowało :) i choć wolałbym klimat Modern Warfare to trzeba cieszyć się z tego co jest ;)

Opublikowano

Gdzieś wyczytałem na gamezilla.pl o Alanie 2. Tylko nie ma konkretnej daty wydania.

Opublikowano

Robił już ktoś aktualizację łoniaka? Działa to granie w gry z 360?

Opublikowano

Witam. No i jest aktualizacja na Xbox One. Teraz będzie można grac w gry z 360 - nie wszystkie ale jednak :).

A dla graczy w "goldzie" będą teraz 4 darmowe gry :). U mnie już po aktualizacji. Menu trochę się zmieniło.

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Skończyłem 31 misje fabularną w MGS5 ktora kończy gre , potem jest 19 misji "wariacji" tych wcześniejszych (nie licze pobocznych) . Gdzies czytałem ze gra jest niekompletna , że miał być 3 akt po Afganistanie i Afryce i to chyba prawda....

Opublikowano

Koledzy, może wiecie. mam taki problem, że w Cod adwance warfar, jak chce grać przez sieć to tylko DM, inne tryby nie wynajdują serwerów. Czy tam jest tak mało graczy :blink: czy to raczej jakieś ustawienia u mnie?? W bf4 na x360 nie było żadnego problemu, tu mnie na ps4 zszokowało

Edytowane przez Steav

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jeśli ktoś pogrywa na xbox one, to zapraszam - nick: zydoslav

Szczególnie jakieś towarzyskie mecze w fifa 16 :)

Opublikowano

Właśnie gram w oddworld new n tssty... Ależ remaster polecam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gt6 - ma ktos jakies setupy najpopularniejszych aut ,z czolowki w zawodach sezonowych ?,no bo ciagle mi braknie trakcji zeby nadrobic cenne sekundy ,i gta5 ale to tylko dla fanu

Edytowane przez szakal222

Opublikowano

Driveclub na ps4:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

łoi ktoś FarCry4 na CoOp-ie? Ew multi...


łoi ktoś FarCry4 na CoOp-ie? Ew multi...

FC primal co-op chetnie widziany, BF Hardline potrzenbny

7-8 do druzyn

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie grał ktoś z Was w Project Cars na xboxie one na padzie? Chce zakupić gre ale nie wiem jak z sterownością bo nie mam kiery.

Naciapane z Z2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.