Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba Horizon 3 :) Bo Forza 3 to już stary kapeć :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba Horizon 3 :) Bo Forza 3 to już stary kapeć :)

Tak jak mówisz, zresztą grałem we wszystkie części. Ale 3 wymiata.

Opublikowano

U mnie NBA 2K17 i Forza Horizon 3, wczoraj do kompletu doszła Mafia 3 i czekam na premierę Battlefield 1 i Watch Dogs 2.

Dodatkowo wpadł pad XBOX Elite :kox::kox:

20161008_082724.jpg


Mafia jak na razie tragedia, zupełnie nie grywalna. Grafika beznadziejna, ale największe problemy są z dźwiękiem. Dialogi czasami są, a czasami nie, dźwięki latają po scenie gdzie się tylko da.

Już dawno nie widziałem tak skopanej gry :(

Edytowane przez Krumak

Opublikowano

Potwierdzam MAFIA 3 kupa ....ale mam jeszcze Forze Horizon 3 i moje stunigowana Renia 5 Turbo :) hehe mina gości w Online jak ich taki grat zjada bezcenna :P

Edytowane przez insane_Infinity

Opublikowano

Panowie może gracie na xboxie w fife online 15 lub 16? Piszcze na pw pykniemy meczyka mój nick: PYRAWPL

Opublikowano

Venom X wleciał.

a0a36fd8a5df2e2626eb6f93ef4cce27.jpg

Wysłane z s7 Edge

Opublikowano

Counter-Strike: Global Offensive

Opublikowano

battlefield 1 ps4

Dla mnie mega gierka:)

Opublikowano

Ja również Battlefield 1 na PC...

Battlefield_1_10_25_2016_19_56_39_02.png
Battlefield_1_10_25_2016_20_02_39_05.png
Battlefield_1_10_25_2016_20_53_07_11.png
Opublikowano

Ja również na XO.

10c8a212675232e96260e01df034b0d0.jpg

01a3395e3b9dd9e56ef4f0580aa32f30.jpg

Wysłane z s7 Edge

Opublikowano

Ja BF1 darmowe 10h. Dla mnie kozak,ale nie na tyle żeby dać ponad 200zeta. No i mecze Forze Horizon 3. Dla mnie petarda,zwlaszcza muzyka. Olbrzymi minus za brak polskiego dubbingu. Po poprzednich częściach ten w 3ce ssie...

Opublikowano

Dziś wieczór z BF4.

abe40550b343d1fbe33b950db617767b.jpg

ba088034f2915493c446698a1c1c7573.jpg

5fddb73ed0a226603bfb5ca1a88f13aa.jpg

b2dc0e67090dffcc5c51880c5890d528.jpg

Wysłane z s7 Edge

Opublikowano

Widzę, że dm ujeżdżasz. Polecamy podbój, a w nowym trybie operacje to jest już totalna rzeźnia :decayed: Będę w domu tez jakiegoś screena dodam z a4 klubowej drużyny ;)

Edytowane przez Steav

Opublikowano

Widzę, że dm ujeżdżasz. Polecamy podbój, a w nowym trybie operacje to jest już totalna rzeźnia :decayed: Będę w domu tez jakiegoś screena dodam z a4 klubowej drużyny ;)

Tylko nie z trybu operacje bo tam nawet się nie chciało listy przewijać w dół, żeby nas znaleźć :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a pyka ktoś w COD AW ps3 w multi?

loczek21

Opublikowano

Większość kupuje BF1 dla trybu multiplayer, a ja Wam powiem, że przysiadłem do kampanii na trudnym poziomie, staram się zebrać wszystkie podręczniki i kodeksy po drodze i powiem szczerze, że niektóre zadania naprawdę stanowią wyzwanie. Kampanię BF4 można było traktować jak samouczek, natomiast tutaj jest trochę zabawy, żeby zdobyć 100% :)

Opublikowano

Większość kupuje BF1 dla trybu multiplayer, a ja Wam powiem, że przysiadłem do kampanii na trudnym poziomie, staram się zebrać wszystkie podręczniki i kodeksy po drodze i powiem szczerze, że niektóre zadania naprawdę stanowią wyzwanie. Kampanię BF4 można było traktować jak samouczek, natomiast tutaj jest trochę zabawy, żeby zdobyć 100% :)

Ja jeszcze nawet jednej z pięciu nie ukończyłem a w multi lecę ostro :P

Opublikowano

Tekkena sobie wczoraj kupiłem,miałem brać jeszcze Black OPS ale w ponidziałek kupiłem Ghosts i nie będzie kiedy w wszystko grać a jeszcze BF jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.