Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bylem w takim szoku, ze w piatek gralem do 1.30 w nocy, o 6 rano pobudka na F1, a po kwalifikacjach znowu do kiery :naughty:

to sie ładnie podjebałeś :naughty::good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ba!

ja to jeszcze nic

poszedlem na chwile na fajka, wracam, a moj mlody juz ogarnia sam temat (co z tego ze pod prad ;))

antrbr.th.jpg

Opublikowano

Ojca podsiąść sprzed komputera !! Przydałoby mu się nieco Kindersztuby :decayed::polew:

Opublikowano

Ile ma lat ... bo ja właśnie miałem swojemu :gwizdanie: zamiar sprawić kierę i pedały ... i chce wiedzieć ile czasu mi zostanie.

A to co stary doobry Collin ?

Opublikowano

Ojca podsiąść sprzed komputera !! Przydałoby mu się nieco Kindersztuby :decayed::polew:

wlasnie spytalem go co on robi?

a syn, ze gra i zebym poszedl jeszcze zapalic :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:04_________________________________________________

Ile ma lat ... bo ja właśnie miałem swojemu :gwizdanie: zamiar sprawić kierę i pedały ... i chce wiedzieć ile czasu mi zostanie.

A to co stary doobry Collin ?

w wieku 3,5 roku (teraz ma 3,8 mies) potrafil bezblednie i dosc szybko przejechac okrazenie toyota supra w GRID-zie (tutaj):

a gra to Richard Burns Rally :)

Opublikowano

gdybym wyrwał G25 to spędziłbym ze dwie doby przy LFS. G25 jest stworzone do LFSa. Nic tylko pozazdrościć.

Opublikowano
  • Autor



:kox:
Opublikowano

Bardziej PRO wygląda taka konstrukcja niż taka wystygana jak wyżej :decayed:

[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 13:41_________________________________________________A tutaj w Burns'a śmigał. Zobaczcie co się dzieje podczas dzwona na końcu :kox:

Opublikowano

Zapraszam na przejażdżkę "TYM" w Galerii Mokotów na 4 piętrze... :P

Ale 5 minut 10zł.. - nie pamiętam dokładnie.

Opublikowano

Ostatnio cosik takiego zakupiłem :)

Opublikowano

Widziałem :naughty: :naughty:

Jak gra ? Bo się na nią czaję... :kox:

165445.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ja wlasnie szukam uzywek Ghost Recona, Splinter Celle itp... bo zachcialo mi sie w cos postrzelac przed premiera Modern Warfare 2 :gwizdanie:

Opublikowano

Mnie to w ogóle takie gierki nie podniecały, do czasu jak trafiłem na bad company :gwizdanie:

Jak odpaliłem demo ghost recon to poszedłem go kupić :naughty:

Tu już nie chodzi o sam klimat gry, a przede wszystkim o to że mnie się bardzo dobrze i łatwo steruje żołnierzem dzięki czemu głównie mogę sie skupić na walce i zabawie a nie myśleniu co teraz nacisnąć i kiedy wreszcie uda mi się trafić celownikiem w przeciwnika :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hyhy... wlascie wylicytowalem assasin's creed za 45PLN :) nadrabiam zaleglosci :naughty:

Opublikowano

hyhy... wlascie wylicytowalem assasin's creed za 45PLN :) nadrabiam zaleglosci :naughty:

Hehehe - to jedna gra chyba w której Cię przeskoczyłem :polew: Ja sobie sprawiłem do konsoli od razu, a teraz czekam z niecierpliwością na AC2, bo zapowiada się ciekawie :good:

Ja chyba też muszę się zaopatrzyć w serię Toma Clancy'ego - naprawdę fajne gierki robi, ale najpierw FNR4 i UFC 2009 :naughty::kox:

Opublikowano

wszystkie serie GR i SC sa super

oprocz klasycznej najebki trzeba tez troche pomyslec i uzyc taktyki

uwielbiam :good:

Opublikowano

Ja obecnie pogrywam na piecu w Risen. Świetny klimat dla miłośników Gothica :good: Polecam :hi:

Dla chętnych do ściągnięcia demko:

http://www.gamershell.com/download_51644.shtml

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj tez odgrzalem Fallout'a 3, musze go w koncu przejsc... ale boje sie miesiaca z glowy na ta gre...

Opublikowano

Grał ktoś w "Operation Flashpoint Dragon Rising"? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.