Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedanie kolekcjonerska edycje ALAN'a WAKE'a na X360 - stan jak nowa, tylko bez folii.

Ktos chetny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam już wyczekuję na kolejnego assassina :kox:

Znaczy się AC 3 wychodzi :gwizdanie: :naughty: Prince Of Persia: Forgotten Sands niech no ktoś opisze - miał kto już styczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję w tym PoP, powrócą bardziej do mechaniki gry z Ps2, a nie tego padła z PS3. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81, wychodzi dokladnie AC:Brotherhood, we wrzesniu bodajze... takie raczej rozwiniecie II niz III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81, wychodzi dokladnie AC:Brotherhood, we wrzesniu bodajze... takie raczej rozwiniecie II niz III.

dokładnie, czytałem artykuły i całkiem fajnie się zapowiada, sporo nowości, akcja głównie w Rzymie, i będzie 4Q 2010 więc najwcześniej październik :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie sobie filmy z nowych gierek pokazywanych na odbywających się właśnie targach E3:

http://www.gametrailers.com

Jest cała masa fajnych tytułów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam grę SingStar! Genialna rozrywka na imprezki, spotkania z przyjaciółmi, rodziną. Wczoraj z kumplami spędziliśmy na śpiewaniu 5h i nie mieliśmy dosyć, gra naprawdę wymagająca i wciągająca. POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę chyba w końcu zakupić AC2 i cierpliwie czekać na to AC:Brotherhood :slina: Jak dla mnie ta gra jest rewelacyjna - uwielbiam jej klimacik, nawet, jeśli ma pewne niedociągnięcia :kox:

Gametrade.pl uruchomiony, więc trzeba coś zacząć szukać na stronach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: wczoraj z sentymentu odpaliłem sobie ACI - niepotrzebnie na poprzednim koncie wcześniej grałem i nie mam trofea żadnego :thumbdown::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i data premiery Gran Turismo 5 -> 2 Listopada

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-gran-turismo/101605

• Przeróżne profesjonalne zawody, jak NASCAR, World Rally Championship, Super GT i więcej.

• Ponad 1000 licencjonowanych wozów.

• Wizualizacja uszkodzeń w czasie rzeczywistym.

• Wyścigi multiplayer do 16 graczy.

• Tryb split screen dla 2 graczy.

• Powraca tryb kariery w pełnej krasie, z mapą świata, licencjonowanymi sprzedawcami samochodów, tuningiem etc. Zacznij prowadzić życie prawdziwego kierowcy!

• Współzawodnicz w znanych trybach, jak Championship Race i doskonal swoje umiejętności z License Tests.

• Gran Turismo TV z wideo zarówno wysokiej, jak i standardowej jakości o tematyce sportów motorowych, transmitowanym przez PSN. Teraz można również eksportować tę zawartość do GT PSP Museum (oczywiście wymagane posiadanie GT w wersji na PSP).

• Photo Mode i Photo Album pozwolą na uchwycenie świetnych akcji w GT, którymi podzielisz się ze znajomymi. Ogromne możliwości, przy uwzględnieniu różnych kątów i lokacji.

• Oprócz wspomnianego wyżej Photo Album, gracz podzieli się ze społecznością swoimi wideo, uploadowanymi na serwis YouTube, przy wykorzystaniu Online Replay Album.

• Możliwość skomponowania własnego soundtracka przy wykorzystaniu muzyki znajdującej się na dysku konsoli.

• Połącz swoje GT PSP z GT w wersji na PS3 aby odblokować auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i data premiery Gran Turismo 5 -> 2 Listopada

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-gran-turismo/101605

• Przeróżne profesjonalne zawody, jak NASCAR, World Rally Championship, Super GT i więcej.

• Ponad 1000 licencjonowanych wozów.

• Wizualizacja uszkodzeń w czasie rzeczywistym.

• Wyścigi multiplayer do 16 graczy.

• Tryb split screen dla 2 graczy.

• Powraca tryb kariery w pełnej krasie, z mapą świata, licencjonowanymi sprzedawcami samochodów, tuningiem etc. Zacznij prowadzić życie prawdziwego kierowcy!

• Współzawodnicz w znanych trybach, jak Championship Race i doskonal swoje umiejętności z License Tests.

• Gran Turismo TV z wideo zarówno wysokiej, jak i standardowej jakości o tematyce sportów motorowych, transmitowanym przez PSN. Teraz można również eksportować tę zawartość do GT PSP Museum (oczywiście wymagane posiadanie GT w wersji na PSP).

• Photo Mode i Photo Album pozwolą na uchwycenie świetnych akcji w GT, którymi podzielisz się ze znajomymi. Ogromne możliwości, przy uwzględnieniu różnych kątów i lokacji.

• Oprócz wspomnianego wyżej Photo Album, gracz podzieli się ze społecznością swoimi wideo, uploadowanymi na serwis YouTube, przy wykorzystaniu Online Replay Album.

• Możliwość skomponowania własnego soundtracka przy wykorzystaniu muzyki znajdującej się na dysku konsoli.

• Połącz swoje GT PSP z GT w wersji na PS3 aby odblokować auta.

Daj Boże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zadnych zapowiedzi gier nie biore na powaznie... co jakis wazny tytul na rynku to z reguly jest przehajpem.

Wszyscy jarali sie MASS EFFECT 2 - dobra gra, ale przehajp.

RED DEAD REDEMPTION - tez mega promocja... ale przehajp. Poprostu dobra gra, a multiplayer, ktory mial byc za***isty okazal sie taki se.

COD:MW2 - swietna gra... ale tez przehajp, bo zapowiadano ja jako rewolucje, bla bla bla.

BATTLEFIELD BC 2 - rowniez dobra gra... ale single taki sobie, a multi nudzi sie po krotkim czasie.

Z ostatnich tytulow nie zawiodlem sie tylko na ALAN WAKE, FM3, FIFA 10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ACII Cię zawiódł :mysli:

Nie... ACII byl miodny :) Pisalem przeciez nie raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...