Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Heh udała mi sie ta trampolina, w końcu zatrybiłem o co tam chodzi, trzeba sie rozujać ale tak że trzeba trzymać X, aż do momentu jak się unosi ten chipek, jak opada w dół to trzeba puścić, no i trzeba dać mu się odbić od trampoliny, jak sie będzie unosić to znowu trzymać.

@Moicz ale dowaliłeś teraz staty do profilu na PSN. Masz 8 platyn :slina:

Musisz nam coś pomóc splatynić jakiś tytuł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh udała mi sie ta trampolina, w końcu zatrybiłem o co tam chodzi, trzeba sie rozujać ale tak że trzeba trzymać X, aż do momentu jak się unosi ten chipek, jak opada w dół to trzeba puścić, no i trzeba dać mu się odbić od trampoliny, jak sie będzie unosić to znowu trzymać.

@Moicz ale dowaliłeś teraz staty do profilu na PSN. Masz 8 platyn :slina:

Musisz nam coś pomóc splatynić jakiś tytuł :kox:

hehe kilka gier mnie doprowadzało do szału :kwasny: ale trud się opłacił, za jakiś czas będzie 9 platynka Assasin 2

a jak trzeba w czymś pomóc to nie ma problemu służę dobrą radą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sie dziś wziąłem za Terminatorka :naughty:

Ponoć najłatwiesza platyna ale od czego trzeba zacząć. :gwizdanie:

Ogólnie to nie mam cierpliwości do tych tematów a żeby tak ostro grać w jedną gre to musi mi sie gra bardzo spodobać, a czasami nawet jak mi sie spodoba to przynoszą mi drugą jeszcze ciekawszą gre i nie moge skonczyć, bo zaczyną następną. Brak mi też takiego samozaparcia żeby skonczyć jeden tytuł raz a konkretnie, ale często tak jest że do platyny najczęściej trzeba skonczyć gre 3-4 razy.

Bardzo mało mi brakuje do splatynienia Uncharted2. Chyba 5 czy 6 trofeów. No i powiedziałem że musze splatynić InFamous. Także te 3 muszą być. Ogólnie to mam duży brązowych trofeów ale tylko dlatego że przewineło mi sie już dużo gier. Złotych mam stosunkowo mało jak na taką ilość gier. Zauważyłeś pewnie Moicz :D Bo w porównaniu trofeów widać kto w ile gier grał. Ty masz mniej gier ale bardziej ukonczonych i za to cie podziwiam bo jesteś konsekwentny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak mi sie spodoba to przynoszą mi drugą jeszcze ciekawszą gre

tez tak mam :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Moicz za gre, z takim graczem to sama przyjemość, no i czegoś nowego można sie nauczyć :gwizdanie:

No i odblokowałem przy okazji dalej fabułe.

Musimy to powtórzyć. Może ktoś jeszcze dołączy następnym razem.

Ale jest zabawa, nie to co samemu, no i lepiej z kimś z forum, niż całkiem anonimowym z netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sie dziś wziąłem za Terminatorka :naughty:

Ponoć najłatwiesza platyna ale od czego trzeba zacząć. :gwizdanie:

Ogólnie to nie mam cierpliwości do tych tematów a żeby tak ostro grać w jedną gre to musi mi sie gra bardzo spodobać, a czasami nawet jak mi sie spodoba to przynoszą mi drugą jeszcze ciekawszą gre i nie moge skonczyć, bo zaczyną następną. Brak mi też takiego samozaparcia żeby skonczyć jeden tytuł raz a konkretnie, ale często tak jest że do platyny najczęściej trzeba skonczyć gre 3-4 razy.

Bardzo mało mi brakuje do splatynienia Uncharted2. Chyba 5 czy 6 trofeów. No i powiedziałem że musze splatynić InFamous. Także te 3 muszą być. Ogólnie to mam duży brązowych trofeów ale tylko dlatego że przewineło mi sie już dużo gier. Złotych mam stosunkowo mało jak na taką ilość gier. Zauważyłeś pewnie Moicz :D Bo w porównaniu trofeów widać kto w ile gier grał. Ty masz mniej gier ale bardziej ukonczonych i za to cie podziwiam bo jesteś konsekwentny :wink4:

uncharted 2 jest łatwiejszy od jedynki jeśli chodzi o przejście na najwyższym poziomie, a reszta trofików spoko z tego co mi wiadomo

INFAMOUS banał poza jednym :) 21 sztuczek, o Terminatorze słyszalem że najprostsza platynka ale nie wiem czy gra ciekawa?

P.S. dzieki za miłe słowa :decayed: ostatnio miałem tak że pożyczyłem od kumpla GOD OF WAR COLLECTION i 2 dni pozniej przyszedł mi Assasin, i nie był w napedzie dopóki GOD nie został ukonczony na maxa, pewnie gdybym go odpalił to bym nie dokonczyl goda a tak to 2 platynki wpadly i jest gitara heh[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:15_________________________________________________nie ma za co :wink4: zawsze chętny do pomocy, nastepne lvl są fajne ocxzywiscie najlepsze na koncu i masakrycznie trudne

przejsc całą gre bez zgona to wyzwanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dałem rady niestety...

Ale fakt, w LBP na kilka osób gra się super :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakbyśmy grali jeszcze z @Jarko, to czy jemu też by sie odblokowały nowe mapki co nie ma jeszcze odblokowane ? I jak z trofeami ? Jak bym postawił plansze, załóżmy, przejdziemy cały 1 level, i te osoby które nie miały tego skonczonego dostają statuetke brązową za ukonczenie danego levela czy tylko ten co postawił plansze ?

A co do Terminatora, to mówią że łatwa gra. Ja nie do konca sie zgodze, bo są momenty że szlak człowieka trafia, bo powtarzanie jest uciązliwe, długie loadingi, do tego gra jest linowa. Ale już jestem w połowie na Hard, może dam rade w tym tygodniu zdobyć tą platyne.

@jarko, musiby sie jeszcze raz ugadać na LBP, moicz to jest THE BEŚCIAK w tą gre. Trzeba sie uczyć od najlepszych, a przy okazji nie dość że coś może wpadnie z trofeów to jeszcze kupa dobrej zabawy. @Moiczowi pewnei tak nie zależy bo już splatynił LBP ale może znami pogra troche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odkurzyłem GRID-a i zapierd.alam Silvią w drifcie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakbyśmy grali jeszcze z @Jarko, to czy jemu też by sie odblokowały nowe mapki co nie ma jeszcze odblokowane ? I jak z trofeami ? Jak bym postawił plansze, załóżmy, przejdziemy cały 1 level, i te osoby które nie miały tego skonczonego dostają statuetke brązową za ukonczenie danego levela czy tylko ten co postawił plansze ?

A co do Terminatora, to mówią że łatwa gra. Ja nie do konca sie zgodze, bo są momenty że szlak człowieka trafia, bo powtarzanie jest uciązliwe, długie loadingi, do tego gra jest linowa. Ale już jestem w połowie na Hard, może dam rade w tym tygodniu zdobyć tą platyne.

@jarko, musiby sie jeszcze raz ugadać na LBP, moicz to jest THE BEŚCIAK w tą gre. Trzeba sie uczyć od najlepszych, a przy okazji nie dość że coś może wpadnie z trofeów to jeszcze kupa dobrej zabawy. @Moiczowi pewnei tak nie zależy bo już splatynił LBP ale może znami pogra troche :D

jeżeli gramy w LBP w STORY MODE to tak jak wczoraj wam się bedzie wszystko odblokowywać po przejsciu danego lvl, a jeśli byśmy poszli do mnie (oczywiscie wirtualnie) to jak bym właczył np. ostatni lvl to u was bedzie on odblokowany :decayed:

a co do tego czy będę grał to czemu nie jak mam czas to mogę pyknąć godzinke czy tam dwie, mogę wam pomóc zebrać większość dodatków typu kostiumy, narzedia itp. wiem gdzie są poukrywane i jak je wyciągnąć :decayed: aaa i julo nie przesadzaj z tym THE BEŚCIAK'iem ja tylko wiem co i jak robienie swojego lvl to jest hardcore :) mam chyba 3 zrobione to sobie looknij i zagraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odkurzyłem GRID-a i zapierd.alam Silvią w drifcie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Może coś pogramy przez neta? bo my (ja i 2 kumpli) czasami gramy, skype i grid :evil: i tak całą noc można siedzieć, jakbyś był chętny to pisz gg> 2980042 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odkurzyłem GRID-a i zapierd.alam Silvią w drifcie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Może coś pogramy przez neta? bo my (ja i 2 kumpli) czasami gramy, skype i grid :evil: i tak całą noc można siedzieć, jakbyś był chętny to pisz gg> 2980042 :hi:

nie mam neta na chacie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiaj jakieś party z LBP wieczorkiem?

jeśli już to bardzo późnym wieczorkiem :decayed:

Dopiero w przyszłym tygodniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odkurzyłem GRID-a i zapierd.alam Silvią w drifcie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Może coś pogramy przez neta? bo my (ja i 2 kumpli) czasami gramy, skype i grid :evil: i tak całą noc można siedzieć, jakbyś był chętny to pisz gg> 2980042 :hi:

nie mam neta na chacie :thumbdown:

Szkoda, ale jak co to pisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiaj jakieś party z LBP wieczorkiem?

jeśli już to bardzo późnym wieczorkiem :decayed:

Może ustalimy jakąś godzine.

@moicz ja już wlazłem na 9 poziom w PSN ale ty już pewnie niedługo 10 będziesz miał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...