Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o używki, tylko że to jest nowości to trzyma chwilowo cene.

wystarczy zobaczyć że wszyscy chcą wymienić na gametrade gry z Xboxa na gry na ps3 tylko jakos chętnych nie ma.

A widzieliście to ? :)

http://grrr.pl/2010/12/20/wysadzamy-w-powietrze-xboxa-360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wystarczy zobaczyć że wszyscy chcą wymienić na gametrade gry z Xboxa na gry na ps3 tylko jakos chętnych nie ma.

ciezko mi troche zrozumiec to zdanie, ale... chodzi Ci, ze ktos chce wymienic gry z x360 na gry z ps3? i ze nie ma chetnych? :decayed:

a myslisz, ze byliby chetni na wymiane gier z ps3 na x360? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy chcą wymienić na gametrade gry z Xboxa na gry na ps3 tylko jakos chętnych nie ma.

mozesz mi przybliżyć swój tok rozumowania ?? tak krok po kroku , bo nie bardzo rozumiem po co włascicielowi X360 gry z PS3 i odwrotnie :mysli:

ale tak gwoli ścisłości , PS3 kupiłem przed X360 i naprawde myślałem, ze skoro gry beda na płytach BR to ich jakość bedzie po prostu lepsza niz gier palonych na zwykłych DVD.

nie jestescie troche zawiedzeni ze one praktycznie niczym sie nie różnią ??? nie pisze tego zgryźliwie :wink4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 10:17_________________________________________________

Typowe PIS-owskie myślenie - zniszczyć to co jest lepsze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zobaczyć że wszyscy chcą wymienić na gametrade gry z Xboxa na gry na ps3 tylko jakos chętnych nie ma.

ciezko mi troche zrozumiec to zdanie, ale... chodzi Ci, ze ktos chce wymienic gry z x360 na gry z ps3? i ze nie ma chetnych? :decayed:

a myslisz, ze byliby chetni na wymiane gier z ps3 na x360? :polew:

No jasne że tak. Poprostu gry na ps3 przedstawiają większą wartość jeśli chodzi o wymiany czy sprzedaż. Na GT duzo ludzi ma po 2 konsole.

Tak na szybko znaleznione:

http://gametrade.pl/u/itu23

czesto takie opisy mają ludzie. Pozatym widzi sie czesto takie tematy, ludzie chcą wymienić mało wartościowe gry z Xboxa na ps3 bo one na rynku wtórnym przedstawiają większość wartość, pod kątem sprzedaży czy wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ? :D

Jak wystawiam na sprzedasz gry na GT, to ida w moment.

Wczoraj wystawilem RDR i mam 4 oferty kupna. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy sie tak wszyscy spinacie (napinacie) jeden woli X-360 drugi PS3 wielkie mi halo a wy cały czas walka ten jest lipny bo ma BR i nie widać tego w grach noi wuj z tym ja nie jestem FANBOYEM mimo tego ze mam PS3 a konsolkę kupiłem ze względu na to jakie oferuje gry (exclusive)np. GOD OF WAR I,II,II , KILLZONE I,II, GT5, UNCHARTED fakt nie ma HALO i FORZY ale są te tytuły i te mi bardziej pasują więc panowie wrzućcie na luz i wesołych świąt :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz, zią, czytaj miedzy wierszami ;) - moskal robi sobie zwykle jaja, a ludzie odbieraja to jako napinki :wink4:

ja tylko prostuje jakies smiechowe argumenty fanbojów :evil:

nie ma idealnego produktu, zarowno ps3 jak i x360 maja swoje plusy i minusy.

co ja poradze, ze jakakolwiek krytyka produktu sony, czy samego gt5 jest odbierana jako napinka? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja poradze, ze jakakolwiek krytyka produktu sony, czy samego gt5 jest odbierana jako napinka? :decayed:

I odwrotnie :cool1::naughty: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 14:26_________________________________________________

Fanboy_brzmi_dumnie_3079344.jpg <-- klik :decayed:

Ja tak mam z Audi :kox: Trochę to chore, ale co zrobić.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja poradze, ze jakakolwiek krytyka produktu sony, czy samego gt5 jest odbierana jako napinka? :decayed:

I odwrotnie

no przestań , jak mozna krytykować MS ????

oni robia same dobre gry i nie oszukują klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam z Audi :kox: Trochę to chore, ale co zrobić.. :decayed:

ja tez :kwasny:

co ja poradze, ze jakakolwiek krytyka produktu sony, czy samego gt5 jest odbierana jako napinka? :decayed:

I odwrotnie

no przestań , jak mozna krytykować MS ????

oni robia same dobre gry i nie oszukują klientów

dokladnie.

ja slyszalem, ze GT5 to tak naprawde GT4, niczym sie nie roznia :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly wiem że moskal(Bill :polew:) to jajcarz :> zdążyłem zaóważyć :> Reniu to ładnie ujął "mistrz ciętej riposty" :decayed:

i tym miłym akcentem zakończmy tą kłótnie :good:

FM3 Rulez :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do MS nic nie mam, choć wiem że to złodziejska firma. Wystarczy spojrzeć na windowsa czy inne ich produkty.

Nie siedze w tym aż tak bardzo ale powiedz to mojemu znajomemu który jest informatykiem z zawodu to ci oczy wykuje :D

Moskal może i jest jajcarze ale jaja robi naszym kosztem :D Jeśli sie ktoś śmieje z tego co ty używasz na codzien to poczęści śmieje sie z ciebie, tak to niestety moze być odbierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są informatycy i informatycy... ja tam nic do windy nie mam a moim fetyszem nie jest pingwin :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro MS jest taki fe... to czemu jest w prawie kazdym komputerze? :wink4: EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal może i jest jajcarze ale jaja robi naszym kosztem :D Jeśli sie ktoś śmieje z tego co ty używasz na codzien to poczęści śmieje sie z ciebie, tak to niestety moze być odbierane.

przepraszam , juz nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro MS jest taki fe... to czemu jest w prawie kazdym komputerze? :wink4: EOT.

Fe? jak dla mnie nie. Zawsze będą spory, ale ja mam to gdzieś, mam winde7 i daje rade. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...