Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

[

za 5 lat i tak bedzie lepiej ta sama gra wygladala na PC :wink: przy mniejszych detalach :whistling:

nie o to mi chodzi. Bardziej o to , ze wkladam plyte i jebie mnie to czy pojdzie/czy nie , czy bedzie sie cięło , czy musze wsadzic nowa karte graficzna za 5k pln :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem :wink: jest wygoda i mozna brac smialo nawet na wakacje :whistling: ale tak jak pisalem bez problemu bedzie chodzic i na wyzszych detalach

niz ta sama gra na konsole. Liczne mody, dodatki itp. ktore poprawiaja grafike gry bez katowania karty graficznej

Moja stara 4 letnia karta ATi 4870x2 dalej uciagnie na max detalach Assassin's III z przycina w akcji wystarczy zredukowac detale i jest pelna plynnosc !!!

+ nowe sterowniki do karty graficznej, ktore znaczaco wzbogacaja i polepszaja jej dzialanie.

To sa fakty...

znam takze ludzi, ktorzy maja mocne PC i 2 konsole :decayed:

sam kiedys tak mialem...

Zdaje sobie rowniez sprawe, ze kazdy ma inne potrzeby i priorytety, tyle w temacie z mojej strony :wink:

---------- Post dopisany 01-02-2013 at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 17:59 ----------

Top Gun 2013 :naughty:czyli Ace Combat Assault Horizon - do takich gier pad nadaje sie idealnie :kox:

ps. polatac na konsoli rowniez mozna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciałem w tą serie od czasów PsOne , za***iste strzelanki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta seria charaktryzowała i charakteryzuje sie wlasnie tym , ze ma za***ista grafe , nawet na PsOne/Ps2 była miazga :slina: . Musze pociorac na Xie bo jakas tam czesc mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole nowej generacjii o ktorych kiedys pisalem, tez beda mialy bardzoooo ale to bardzoooo slaba grafe w porownaniu do obecnej na PC... i nie mowie tu o GTX690 lub ATi 7990 :wink: bo konsole z taka wydajnoscia beda moze za 20 lat :polew:

bo kto do konsoli wsadzi karte za kilka kafli? nikt.

Bez sensu takie dywagacje o jakosci, konsole zawsze beda mialy ciut gorsza grafike, ale Remik nie pociesze Cie... coraz wiecej bedzie portów (juz nawet tak jest) z konsol na pecety, a za pare lat kazdy bedzie mial w d*pie produkowanie gier pod pecety.

Dlaczego? Bo mocno rozwija sie mobile, za 2-3 lata spora czesc gamingu przeniesie sie na tablety, konsole czeka juz ostatnia generacja, bo nastepna to bedzie "chmura" - czyli bedziesz gral z poziomu TV, a nie puszki stojacej obok. Miejsca dla pecetow juz nie bedzie. Gwarantuje Ci to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak bedzie zobaczymy... ale uwazam, ze w przyszlosc wyjdzie troche inaczej :naughty: dalej bedzie krolowalo mocne PC ale juz tylko pod stalym netem ludzie beda mogli sie bawic :whistling: lub wymysla rewolucje w zabezpieczeniach...

dlaczego ? zysk $$$$ raczej gwarantowany tym bardziej, ze produkcja gry robiona jest na kompach a dodac ta sama gre na platforme PC to zaden problem... :wink: aaaa i gratisy nie beda chodzic juz za free :naughty:

wpominales o grafice...

no i juz po wrozbach :grin:

ps. Warto testowac Wiedzmina 2 ??? ogolnie jest polecany choc nie gralem wczesniej w tego typu gry :wink:

... bo Assassin's to troche co innego :decayed:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

heh ale jaja po zainstalowaniu gry Wiedzmin 2, dodatkowy komercyjny ori patch

ma tylko 10.55 GB :shock3::grin: bez zadnych modow :whistling:

Do tego gra jest bardzo wymagajaca jezeli chodzi o sprzet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Warto testowac Wiedzmina 2 ???

wiedzmin wyjebany ale watpie czy Tobie podejdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie na max w dx11 bedzioe biegac !!! widziales jak wykrecilem nowa karte i procek...

Wszytko polknie przez ten rok na maxie :wink:

Mam prawie 40% lepsze osiagi niz I5 4.6 GHz + 7970 bez oc :whistling: przy podobniej cenie za sprzet :decayed:

Koles ma i5 2500k krecony na 4.0 GHz i az 2 x 7970 !!! czyli dwie karty graficzne, ma tylko troche ponad 1100 punktow wiecej :whistling::whistling::whistling:

AMD Radeon HD 7970 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,MSI Z68A-GD65 (G3) (MS-7681) score: P12167 3DMarks

a tu jest moj SETUP pod rekord na tym samym procku i tylko jednej karcie gtx 680 :whistling:NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10995 3DMarks

Zobacz physics o ile mam lepszy mimo, ze on ma 2 katy 7970 !!! :whistling:

ps. zakup sprzetu $$$$ skladanie i wlasne OC bylo bardzo dobrze przemyslane :wink:

ale nie mielismy w tym dziale o sprzecie komp i wynikach gadac.

Jest inny temat, ktory Pawel wydal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mieszkasz w Krk, wpadłbym i chętnie zobaczył jak śmigają nowe gry na full detalach:decayed:

A ty dalej grasz na tej plazmie co kiedyś pokazywałeś że masz podłączonego kompa do tego czy masz jakiś dobry monitor teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie na max w dx11 bedzioe biegac !!! widziales jak wykrecilem nowa karte i procek...

jajebie :kox::kox::kox: chodzilo mi o rodzaj gry :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plazmy nigdy nie mialem tylko LCD bo pod kompa jest najlepszy z TV

Jak widac w dziale " GTR2 " obecnie jest juz 3 letnia Toshiba Lcd 57Z3030D 57" i doszedl jeszcze ponad rok temu Sony EX5/55 55" na, ktorym gram

ale teraz korci mnie aby sprzedac jeden i " zamienic "na 60" bo 55" jest jednak troche maly... mowie powaznie :wink:

Bedzie idealnie bo 65" juz za duzy :grin: pomiary juz byly u kolegi...

Tu biora Sharpy ludzie prawie hurtowo :grin: moze sie skusze i w nastepnym miesiacu :decayed: lub siade blizej :grin: a wtedy OOOO cos dostanie :wink:

Sharp Award Winning LC60LE636E Open Box LED Backlight 60'' HD Ready 1080p LCD TV 4974019721293 | eBay

spokojnie na max w dx11 bedzioe biegac !!! widziales jak wykrecilem nowa karte i procek...

jajebie :kox::kox::kox: chodzilo mi o rodzaj gry :grin:

:grin::grin::grin: kur... musze sie chyba wyspac bo przez ostatni tydzien, to jakos dziwnie kojarze :polew:

za co WSZYSTKICH serdecznie przepraszam :smiley:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Crysis 3 od srodka :wink:

ta gra to " Far Cry przyszlosci " :decayed:z 2x lepsza grafika :kox:

polecam w HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie na max w dx11 bedzioe biegac !!! widziales jak wykrecilem nowa karte i procek...

Wszytko polknie przez ten rok na maxie :wink:

Mam prawie 40% lepsze osiagi niz I5 4.6 GHz + 7970 bez oc :whistling: przy podobniej cenie za sprzet :decayed:

Koles ma i5 2500k krecony na 4.0 GHz i az 2 x 7970 !!! czyli dwie karty graficzne, ma tylko troche ponad 1100 punktow wiecej :whistling::whistling::whistling:

AMD Radeon HD 7970 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,MSI Z68A-GD65 (G3) (MS-7681) score: P12167 3DMarks

a tu jest moj SETUP pod rekord na tym samym procku i tylko jednej karcie gtx 680 :whistling:NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10995 3DMarks

Zobacz physics o ile mam lepszy mimo, ze on ma 2 katy 7970 !!! :whistling:

ps. zakup sprzetu $$$$ skladanie i wlasne OC bylo bardzo dobrze przemyslane :wink:

ale nie mielismy w tym dziale o sprzecie komp i wynikach gadac.

Jest inny temat, ktory Pawel wydal :wink:

Pierwsza sprawa gość nieudolnie podkręca ten procek.Druga sprawa Physics nie ma nic wspólnego z kartą graficzną to jest tylko i wyłącznie obliczanie procesora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda sa ludzie ze sprzetem tylko nie potrafia dobrze tego wystroic :grin: zobacz na tego karty 2x 690 i7 3770k = ponad 10000zl :grin: Test nie spalony i health check wyszedl nawet pozytywnie :polew:

NVIDIA GeForce GTX 690 video card benchmark result - Intel Core i7-3770K Processor,MSI Z77A-S01 (MS-7752) score: P13753 3DMarks

Robiles juz bete Crysis 3 ?

dzisiaj mam 4 " nowe " gry na testy...

Przyznam beta korci ( stery dodalem w drugim dziale :wink: ) ale wole jednak poczekac na pelna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem.Stery te nowe wcześniej pobrałem.Jak dla mnie to szału nie ma jeśli chodzi o rozgrywkę,natomiast graficznie to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to chyba bede mial whisky od jednego kolegi z forum :jerk:

Bo? :decayed:

Po dłuższej przerwie pocisnąłem dziś w Forze Horizon i zdobyłem jak na razie różową opaskę :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie gra online w far cry 3 na ps3 ?

Mam do zrobienia jeszcze 2 mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...