Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Pablo zazdroszcze! Daj pozniej jakas mini recenzje z grywalnosci w porow aniu do x360 ;)

Hmmm, X360 i PS4 to są 2 zupełnie inne światy, piracenia i legalności :grin:

Na X360 miałem ponad 50 gier i to była wada bo jak chciałem coś odpalić to nie wiedziałem co i przez to leżała konsola kilka miesięcy :decayed:

Teraz oprócz 3 gier w zestawie: Driveclub, The last of us i The little big planet 3, ściągnąłem 2 pełne gry które przysługują co miesiąc gdy się ma wykupiony PS Plus + ta pełna wersja od EA Plant's vs Zombie więc raptem 6 gier mam i na razie to wystarczy bo jeszcze na dobrą sprawę nie zacząłem grać, wczoraj z moją cisnęliśmy a raczej ona w The Little Big Planet 3, grafika robi wrażenie, pełna polska wersja z lektorem i dla młodszych graczy pozycja obowiązkowa bo kupę śmiechu dostarcza.

Odpaliłem później The Last Of Us i już wiem czemu niektórzy mówią, że jedna z najlepszych gier na konsole, bardzo podobna do serii Uncharted zresztą tego samego studia Naughty Dog, graficznie podkręcona w PS4 ale jakiejś rewolucji nie ma choć modele postaci robią wrażenie ale na pewno nie takie jakie będzie robiło Drake'a w Uncharted 4 którego premiera prawie za rok :arrow2:http://m.pssite.com/news-38282-nathan_w_uncharted_4_ma_ponad_800_animacji_twarzy__a_jego_wlosy_zachowuja_sie_jak_prawdziwe_.html

Driveclub ma tylko ładną grafikę, tory i krajobrazy ale jeśli chodzi o realizm, prowadzenie to jakaś porażka, jedzie mi tu arcadówką a jak dobrze wiecie setki godzin przegrałem w serię Gran Turismo i czekam na nową część od Polyphony która już wykorzysta potencjał PS4. Jak ją przejdę to może wymienię na The Crew bo widzę że Insnane Infinity nieźle w nią ciśnie i jest podobną grą co Forza Horizon na X klocka ale do nowego Horizona 2 na Xone to ona nie ma startu i dzisiejszy tekst Insane że kupuje Xone dla tej gry mnie rozwalił :grin:

Na temat konsoli nie będę się rozpisywać bo wszyscy wiedzą jak wygląda ale dodam tylko, że miły akcent jest gdy ten pasek się zmienia na różne kolory i funkcja oszczędzania która daje możliwość, że możemy ściągać gry, aktualizacje na niemal wyłączonej konsoli. Interfejs przejrzysty, kilka minut i człowiek wie co gdzie jest, moja nawet stwierdziła że bardziej intuicyjny, ładniejszy dla oka niż ten co był w X360.

Myślę że najlepszym momentem kupna PS4 jest przyszły rok, będzie już więcej ciekawych tytułów które już będą napisane tylko pod nową konsolę Sony a nie tak jak konwersje GTAV, The Last Of Us czy nowy Call Of Duty które są po lifcie.

ehhh Pablo , powiem Ci ze ciezko sie to czyta. przeszedłes na c**jową strone mocy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja czekam na jakiś cud i Trylogię Uncharted na PS4, a na dokładkę Uncharted 4. Do tego Bloodborne, The Order, przyszły rok zapowiada się fantastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak pad?Taki jak w PS3?

Pad wygodniejszy choć dla mnie Dualshock 3 nie był zły.
Urządzenie o większych możliwościach, czujniki ruchu, jak spróbowałem napisać coś na klawiaturze poprzez czujniki ruchu to LOL
No i ten panel dotykowy, pomógł w The Little Big Planet 3 :decayed:
Zamówiłem dualchargera od Sony na 2 pady to się przyda na pewno, na stronie Media Expert po 119zł i przysyłają do sklepu gdzie chcemy.
Kilka godzin było grania nie wiem z 4h? i już jedną kreskę pokazywało więc faktycznie może być gorzej z trzymaniem na baterii w porównaniu dualem od ps3, za to szybciej ładują się pady w porównaniu z poprzednim modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jest cięższy, pewniej leży w dłoni. Obowiązkiem są nakładki na grzybki, troszkę grania i zaczną się ścierać koszt to kilka złotych naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ehhh Pablo , powiem Ci ze ciezko sie to czyta. przeszedłes na c**jową strone mocy :kwasny:

Moski, moje miejsce zawsze było w Sony :decayed:
Ale jak się kiedyś wkurwie to kupie xone jak potanieje bo taki Horizon jak wyżej wrzuciłem powinien być na Sony :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jest cięższy, pewniej leży w dłoni. Obowiązkiem są nakładki na grzybki, troszkę grania i zaczną się ścierać koszt to kilka złotych naprawdę polecam.

No właśnie jest cięższy niż poprzedni dual ale ja tego nie odczułem bo ostatnia przesiadka z x360 a jak wiemy tam pady są większe.

Słyszałem, że się ścierają. Jak wygląda z tą wymianą tych nakładek??

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym reklamował,

http://allegro.pl/gumki-nakladki-silikonowe-pad-ps3-ps4-xbox-360-one-i4842601013.html

prędzej czy później bedziesz musiał kupić takie nakładki. Dobrze sie trzymają, nie ścierają. Są wygodne. i koszt 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze na pewno nie będziesz żałować :-D daj znać jak przyjdą i jak Tobie pasują w trzymaniu grzybów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy nie ma nikt z was do sprzedania GTA V na PS3?

Chętnie przygarnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem nowe funkcje w PS4, fajne są zrzuty ekranu, nagrywanie klipów, edytowanie jak i przycinanie fragmentów, wszystko można robić z pozycji konsoli :kox:

Wyżej przykładowy klip który wrzuciłem, oczywiście z A1 na pokładzie :)

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, a są jakiś inne Audi?

Driveclub - Cars List:

Kilka modeli w tym RS6 i R8 plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem driveclub, bo ma być w plusie. Nie wiem kiedy, ale ma być ;-)

Teraz mam zamiar pograć w te z plusa będzie infamous dodatek w Styczniu ;-) infamousa juz ograłem i był ok.

Teraz wpadnie the evil within.

Kozacko zapowiada się również dying light gameplay wbija w podłogę - ciekawe co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie kupiłem driveclub, bo ma być w plusie. Nie wiem kiedy, ale ma być ;-)

Jest afera twórców i sony.
A jeśli już dadzą w Plusie to będzie ograniczona i płatny update do pełnej wersji.

http://www.pssite.com/news-38349-sony_i_evolution_studios_przez_premiere_driveclub_ze_wstydu_zapadaja_sie_pod_ziemie__wiemy_co_z_wersja_ps_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara :kox:

Powiedz mi, masz na xone taką funkcję jak udostępnianie gry znajomemu jak nawet nie ma kopii gry w konsoli??
Można wówczas grać w grę jednocześnie z kolegą nie mając jej w ogóle fizycznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...