Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej na bank pasują. ta ze środkowej konsoli na pewno, a boczne to trzeba by sprawdzić wymiary, jeśli są symetryczne to pasują. jeśli nie to chyba jest opcja żeby zamienić prawą z lewą, ale ja myślę że to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej na bank pasują. ta ze środkowej konsoli na pewno, a boczne to trzeba by sprawdzić wymiary, jeśli są symetryczne to pasują. jeśli nie to chyba jest opcja żeby zamienić prawą z lewą, ale ja myślę że to to samo.

ten problem już dawno jest wytłumaczony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki panowie. jak się po kilku browarach przegląda forum to tak bywa. nie popatrzył pan na daty i ża są jakieś posty na następnych stronach i klops... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja to dziś fajne wyrwałem te podświetlane krateczki w kolorze czarnym tak jak trzeba za cenę 50 polskich złociszy wczoraj znalazłem na necie i dziś rano wstałem i sru po krateczki okazało się ze są podświetlane i komplet w tej cenie. więc jak ciut cieplej sie zrobi to zabieram się za montaż. :naughty:

dodam ze kratki ( Europa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy mógłby ktoś dokładnie napisać co trzeba wyciąć żeby weszła lewa kratka od anglika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy mógłby ktoś dokładnie napisać co trzeba wyciąć żeby weszła lewa kratka od anglika

Przecież chłopaki napisali że wszystko pasuje P&P tylko będą odwrotnie kratki zapodawać nie do góry tylko na dół :wink4:

Ja sam myślę czy nie wezmę się za ten temat u siebie :mysli::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem ostatnio kratki od Euro za 70zł z przesyłką :decayed:, po 1,5 roku poszukiwań :shocked:, panowie mam pytanie, czy moge puscic kabel zasilający kratkę po prawej przez kanał :kwasny:od powietrza?, nic mu nie bedzie przy włączonym ogrzewaniu, bo nie chce mi się rozkręcać schowka, a tak bym sobie przepuśćił od prawej do lewej, a potem pod postojówkę i byłby kox :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem ostatnio kratki od Euro za 70zł z przesyłką :decayed:, po 1,5 roku poszukiwań :shocked:, panowie mam pytanie, czy moge puscic kabel zasilający kratkę po prawej przez kanał :kwasny:od powietrza?, nic mu nie bedzie przy włączonym ogrzewaniu, bo nie chce mi się rozkręcać schowka, a tak bym sobie przepuśćił od prawej do lewej, a potem pod postojówkę i byłby kox :wink4:

Zagadaj do grippen'a :wink4:

Ja od anglika mam okazje kupić wszystkie kraty za grosze i myślę że takie zamontuje bo i tak przecież ich w ogóle nie używam w sensie regulacji dół góra :)

Ile trzeba dokładnie przewodu mieć do intalacji, 2 metry wystarczy i jaki ma być dokładnie ten przewód :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem kratki od anglika, wyrwałem za 50zł w idealnym stanie. Zakres regulacji dla mnie jest w sam raz, mam 190cm wzrostu i przy ustawieniu fotela max do góry dmucha mi na twarz więc jest ok. Środkową montujemy normalnie więc powieszenie cięższego odświeżacza powietrza nie jest problemem. Przewód myślę że wystarczy o przekroju 0,5mm2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód myślę że wystarczy o przekroju 0,5mm2.

oczywiście że wystarczy aż za dość ja tam wykorzystałem taki kabel jaki jest w zasilaczu antenowym tam znowu nie idzie takie natężenie żeby coś się stało [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 09:58_________________________________________________

Ja dorwałem ostatnio kratki od Euro za 70zł z przesyłką :decayed:, po 1,5 roku poszukiwań :shocked:, panowie mam pytanie, czy moge puscic kabel zasilający kratkę po prawej przez kanał :kwasny:od powietrza?, nic mu nie bedzie przy włączonym ogrzewaniu, bo nie chce mi się rozkręcać schowka, a tak bym sobie przepuśćił od prawej do lewej, a potem pod postojówkę i byłby kox :wink4:

możesz przepuścić nic się nie stanie ale nie wiem czy nie byłoby prościej podpiąć się pod wiązke tam gdzie masz radio mniej komlikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód myślę że wystarczy o przekroju 0,5mm2.

oczywiście że wystarczy aż za dość ja tam wykorzystałem taki kabel jaki jest w zasilaczu antenowym tam znowu nie idzie takie natężenie żeby coś się stało [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 09:58_________________________________________________

Ja dorwałem ostatnio kratki od Euro za 70zł z przesyłką :decayed:, po 1,5 roku poszukiwań :shocked:, panowie mam pytanie, czy moge puscic kabel zasilający kratkę po prawej przez kanał :kwasny:od powietrza?, nic mu nie bedzie przy włączonym ogrzewaniu, bo nie chce mi się rozkręcać schowka, a tak bym sobie przepuśćił od prawej do lewej, a potem pod postojówkę i byłby kox :wink4:

możesz przepuścić nic się nie stanie ale nie wiem czy nie byłoby prościej podpiąć się pod wiązke tam gdzie masz radio mniej komlikacji

sprawa ogarnięta, zdemontowałem schowek i pościłem kabelki dołem, podpiąłem się pod postojowkę i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa ogarnięta, zdemontowałem schowek i pościłem kabelki dołem, podpiąłem się pod postojowkę i jest :good:

a masz przyciemnianie raczej nie bo postojówki nie ściemnisz, ja jak ściemnam pokrętłem przy zegarach to wsztko się elegancko ściemnia kratki też. Właśnie w tej wiązce co idzie koło radia jest taki kabelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa ogarnięta, zdemontowałem schowek i pościłem kabelki dołem, podpiąłem się pod postojowkę i jest :good:

a masz przyciemnianie raczej nie bo postojówki nie ściemnisz, ja jak ściemnam pokrętłem przy zegarach to wsztko się elegancko ściemnia kratki też. Właśnie w tej wiązce co idzie koło radia jest taki kabelek

nie mam tego, ale raczej mi to nie jest potrzebne, bo odkąd mam auto to tego nie używałem także spoko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem u siebie podświetlne kratki nawiewów europejskie...efekt nocą jest :kox:

Jeśli chodzi o montaż to przewody przeciągnięte w szczelinach między kokpitem a tunelem powietrza, najwięcej pracy zajęło mi przeprowadzenie przewodów od środkowej kratki bo było bardzo ciasno ale udało się. Przewody podłączone pod kostkę zasilającą radio:

6uMp0.jpg

czerwony [ (+) kolor przewodu w kostce pin 6 (biało-niebieski) podświetlenie możliwość regulacji intensywności podświetlenia z całą dechą] czarny [masa kolor przewodu w kostce pin 8 (brązowy)]

Efekt końcowy

AY1h0.jpgAYbfA.jpgAYFbi.jpgAYKaA.jpg

Dzięki za ten temat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest radość i efekt a szczególnie wieczorem i nocy :decayed::good:

auto dostaje nowe życie w środku :naughty:, ja za każdym razem się cieszę jak wsiadam :decayed:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...