Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi czy po podlaczeniu kratek jest jakas mozliwosc ze klimatronik jakby przygasl czy to nie ma wplywu? bo nie wiem podlaczylem tak jak tu jest opisane i wydaje mi sie ze cos z nim nie halo, kratki swieca a klimatronik lipnie swieci :wallbash: czy grubosc kabli mogla miec na to wplyw czy wogole to nie jest polaczone ze soba i nie ma opcji zebym cos zje..al

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie nie powinno się nic dziać z klimatronikiem, skąd brałeś zasilani do kratek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy po podlaczeniu kratek jest jakas mozliwosc ze klimatronik jakby przygasl czy to nie ma wplywu? bo nie wiem podlaczylem tak jak tu jest opisane i wydaje mi sie ze cos z nim nie halo, kratki swieca a klimatronik lipnie swieci :wallbash: czy grubosc kabli mogla miec na to wplyw czy wogole to nie jest polaczone ze soba i nie ma opcji zebym cos zje..al

Może w jakiś dziwny sposób podłączyłeś tak że klimatronic cały czas mysli że masz włączone światła, bo po ich włączeniu powinien przygasnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zle sie wyrazilem chodzi mi o wyswietlacz z temp i mocy nawiewu, chyba ze cos mi sie popieprzylo welbie :kox: bo jezeli chodzi o pokretlo przy liczniku to wszystko dziala jak nalezy tylko wydaje mi sie ze od wyswietlacza mocnij swiecilo jak wcisne obieg i gora do zmiany kanalu to swiecy ostro a jak wylacze to salbo

tak wyglada

dsc00936ud.th.jpg

a tak na kanalach

dsc00935v.th.jpg

a moze tak ma swiecic i mi sie cos pochrzanilo :P powiedzcie mi czy jak przyciemniacie pokretlem to na wyswielaczach klimy tez sie cos przyciemnia i rozjasnia czy nie bo u mnie pokretlo nie wplywa na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda, że coś jest nie tak.

Jak włączysz zapłon to klimatronik świeci zawsze jaśniej po włączeniu świateł powinna się przyciemnić tak ja na foto 1.

Jeśli chodzi o pokrętło do regulacji jasności to przy regulacji powinno się zmieniać zarówno na liczniku, na klimie, podświetlenie kratek i chyba radio też się zmienia.

Sprawdź jeszcze raz podłączenie bo jeśli przed zamontowaniem kratek było OK to coś nie tak podłączone. Sprawdź kostki od klimatronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Vagu da sie to jakos sprawdzic? skanowalem auto ale nie bylo zadnch bledow. zrobie foty jak to podlaczylem moze cos sie wyjasni :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 09:29_________________________________________________tak to polaczylem

dsc00921o.th.jpg

a do tej kostki sie wpiolem

dsc00938mb.th.jpg

rozlutowalem to zeby sprawdzic czy wroci do normy i pupa sprawdzilem kostki z tylu klima. nic podejrzanego nie zauwazylem wyciaglem i wpiolem spowrotem. Radio i wyswietlacz nie reaguja na pokretlo z licznika, fis i wszystko na zegarach dziala kratki tez dzialaly na pokretlo, jak sie sciemni to jeszce raz wszystkiemu sie przyjrze. mogl jakis bezpiecznik strzelic? sprawdzilem wszystkie w skrzynce z boku i sa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie doczytałem i nie zrozumiałem dokładnie o co Ci chodzi z kanałami i podświetleniem klimatronika. Napisłeś o kanałach ale ogólnie chodzi Ci o kody klimatronika i wtedy jaśniej Ci świeci. Ja zrozumiałem, że w ogóle masz cały czas tak jasno podświetlony klimatronik.

Wszystko masz OK przy przełączenia na włączonych światłach klimatronik zawsze się przyciemni natomiast jeśli przełączysz na kody klimatronika to wtedy zawsze się rozjaśni czyli wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on nie reaguje na swiatla, caly czas tak samo swieci mowiles, ze pokretlem z licznika tez sie przyciemnia na wyswietlaczu klimatronika i na radiu, teraz nie wiem czy na radiu ten rds czy przyciski, musze zobaczyc jak bedzei ciemniej

A jeszcze przy okazji mam 1 problem po wyciagnieciu starych kratek i zdjeciu oslon spod kiery i schowek wypadala mi taka sprezyna wie ktos gdzie ja zaczepic najlepszy by bylo jakies foto :wink4:

dsc00918nb.th.jpg[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 14:47_________________________________________________Wogole sory za OT :hi:

wszystkie guziki klimatronika i radia, kratki, zegary i fis sciemnia sie i rozjasnia poprzez pokretlo z licznika, pytanie czy wyswietlacz klimatronika z temp. i ten drugi oraz wyswietlacz radia tez reaguja na to pokretlo czy sa caly czas bez zmian. mozliwe ze wczesniej nie zwrocilem na to uwagi i robie problem z niczego :wallbash: u mnie wysiwetlacz klima i radia wogole nie reguja na wlaczenie swiatel i rozjasnienie czy przyciemnienie czy tak wlasnie ma byc czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetlacz klimatronika rozjaśnia się jedynie gdy włączysz na nim kody, wszystko w porządku masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sprężynka jest od tych plastików co powietrze leci przez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez odkręcenia pólki pod spodem się nie obejdzie zależy po której stronie ci wypadła jak w okolicach kierownicy to musisz ściągnąc pólkę dolną i u góry masz tunel który jest przymocowany w deski i ta sprężynka go przytrzymuje powiem ci że dość ciężko ją założyć ja miałem trudności nawet jak miałem deske zdemontowaną bo te dziurki na te sprężynki są w trudnych miejscach ale jak ci nic nie lata to zostaw jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oslony mam odkrecone a sprezynka wypadal z jednej i drugiej strony :confused4:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 11:12_________________________________________________ok chyba doszedlem do tego zauwazylem taki wglebienie na tym plastiku i znalazlem jakies zaczepy

dsc00956t.th.jpg

musze u kogos zobaczyc jak wyglada ten wyswietlacz klima. bo inaczej bede caly czas myslal ze jednak cos sie zje..lo z nim, wydaje mi sie ze jasniej swiecil :confused4:

P.S z podswietlanych krateczek jestem zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisali ci że jest dobrze z tym wyświetlaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze napisali ze jest dobrze to nic nie znaczy, musze zobaczyc a nie uwierzyc ;)[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 15:40_________________________________________________bylem teraz na spocie i patrzalem u innych jak swieci, no i jednak sie nie mylilem u innych swieci wyrazniej i potencjometr wplywa na wyswietlacz a moj nie reaguje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam założyłem do siebie kratki podświetlane, potem wrzucę zdj, ale mam pytanie podpiołem się do radia i teraz gdy radio wyłączę oraz nawet jak wyjmę kluczyki ze stacyjki to kratki nadal świecą :blink: zna ktoś przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam założyłem do siebie kratki podświetlane, potem wrzucę zdj, ale mam pytanie podpiołem się do radia i teraz gdy radio wyłączę oraz nawet jak wyjmę kluczyki ze stacyjki to kratki nadal świecą :blink: zna ktoś przyczynę?

...to znaczy tak kratki powinny świecić do momentu aż nie wyłączysz świateł, bo wyciągnięcie kluczyka ze stacyjki i wyłączenie radia nie ma nic wspólnego ze świeceniem kratek. Zauważ, że jak włączysz radio i nawet zapłon to kratki się nie zaświecą do momentu aż nie włączysz świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...