Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jestem po zabiegu montazu kratek...wpielem sie z kablami w kostke od radia dopiero dzisiaj moglem przy powrocie z pracy ocenic jak swieca...lewa i prawa jest super ostre pelne czerwone swiatlo z srodkowa mam problem swieci normalnie ale ta czerwien jest taka blada...co moze byc przyczyna takiego stanu? wagliwe podswietlenie kratki czy problem tkwi w polaczeniu...kratki spielem wszystkie razem w jedna calosc i dopiero od miejsca gdzie lacza sie 3 kable dalem jeden czyli 4 zeby wpiac sie z tym wszystkim w kostke od radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpiecie raczej dobre moze wadliwe podwietlenie tej kratki masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wpiąłem pod oświetlenie schowka i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze spróbuj te kratke wyciągnąć i podłącz ją pod jakis akumulator i zobacz czy jest lepiej no a jak nie to juz napewno cos z kratką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie możesz spróbować diode wymienić powinna być czerwona w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wpiąłem pod oświetlenie schowka i jest git

tyle ze po wpieciu w schowek nie masz mozliwosci regulacji natezenia swiecenia co jest mozliwe gdzy podlaczymy sie pod radio, regulujemy tak samo jak cala konsole pokretelkiem przy liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby racja... Ale ja nigdy chyba tego nie używałem - zawsze na fooooollll :wink:

Poza tym nie po to montowałem podświetlane nawiewy, żeby je przyciemniać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zamiar wstawić sobie kratki podświetlane (niestety z angola) i mam takie pytanie: Gdzie trzeba przeszliwować te kratki żeby pasowały tak jak trzeba?.. bo teraz jak wkładam to mi nie dochodzą do końca i odstają.. bardzo bym prosił o pomoc i może jakieś zdjęcie tego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny modzik, ja do podłączenia użyłem kabla głośnikowego 2x0,2mm. Kabel od nawiewu od strony kierowcy przeciągnąłem za licznikiem (wymontowywałem licznik), a od strony pasażera kabel puściłem nad schowkiem. Najgorsza robota to przeciąganie tych kabli. Efekt końcowy powala :naughty:

DSCN0684J_xxapnnh.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wczoraj zamontowałem podświetlane kratki, ale mam pytanie , osobiscie wyciągałem kratki z a4polift z wersji EU , i czy kratki regulują się góra i dół? bo te są olbo centralnie albo schodzą w dół nie można do góry, w kratkach przedliftowych dało się do góry i w dół , prypominam że wyciągałem je z europejskiej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, powinny się regulować tak jak stare.... (Może jednak rodem UK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego pewnie są to kratki od angola, ja u siebie mam UE i normalnie regulacja chodzi. Gdzieś na którejś stronie w tym temacie pisali że wystarczy ze starych kratek przełożyć środki (te którymi regulujesz nawiew góra-dół i na boki) i będziesz miał już wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co musiałeś coś szlifować żeby weszły UK czy bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...