Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

ja się piszę i podejmuje organizacji tej trzeciej i proponuję początek września.

I najlepiej 10 września bo mam rocznice ślubu i bez sensu żebym w domu siedział zamiast świętować z najbliższymi :grin:

każda impreza spoko, jednak termin mi nie leży :kwasny: będziemy z Pajdą i dziadkiem Dimanem w Cro :wink:

Czyli rocznica w domu..cóż może Dorota to zniesie :grin: .....

To koniec września :grin: ..grund by nie lało bo się pochorujemy ;)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

ja się piszę i podejmuje organizacji tej trzeciej i proponuję początek września.

I najlepiej 10 września bo mam rocznice ślubu i bez sensu żebym w domu siedział zamiast świętować z najbliższymi :grin:

Ok, rozumiem dlaczego tak późno, moja pierwsza rocznica będzie 13 września więc myślę że się dogadamy :grin:

najpierw dotrwaj :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

ja się piszę i podejmuje organizacji tej trzeciej i proponuję początek września.

I najlepiej 10 września bo mam rocznice ślubu i bez sensu żebym w domu siedział zamiast świętować z najbliższymi :grin:

Ok, rozumiem dlaczego tak późno, moja pierwsza rocznica będzie 13 września więc myślę że się dogadamy :grin:

najpierw dotrwaj :grin:

Lekko nie ma, myślę że te 3 miesiące jakoś przelecą :decayed:

Co do imprezy, jeżeli kajaki to trzeba ogarniać termin na domkach w Szymocicach, pewnie o tym miejscu myślimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Basią rocznice 27.09 ( miedzianą) - może zrobimy wspólną impreze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę jutro wiedział..widząc grafik wrześniowy kiedy znowu weekend mogę sobie zorganizować poza domem....może by mi się udało moją "połóweczkę" namówić....hmmmm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości ile te kajaki kosztują?? :)

nie mało ale dokładnie nie pamiętam - coś ok 50zł osoba

Ja mam z Basią rocznice 27.09 ( miedzianą) - może zrobimy wspólną impreze :decayed:

super pomysł - a one w prezencie od nas będą mogły sobie w domu odpocząć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same kajaki to kwestia 3 godzin

a zorganizować by to trzeba tak że po kajakach mamy nocleg i grilujemy i coś tam chlapniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same kajaki to kwestia 3 godzin

a zorganizować by to trzeba tak że po kajakach mamy nocleg i grilujemy i coś tam chlapniemy

Pasuje, Polko, to się tylko wydaje, kajaki, co to niby takiego jest, a po wszystkim okazuje się że był poziom hard i była mega zabawa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... :)

jest jeszcze opcja pływania 9 godzin i koszt to 12zł czyli dużo lepiej się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływałem kiedyś kajkiem i to pare razy i wiem że fajnie się przy tym bawi...a jak jest jeszcze ekipa i "głupie" pomysły to dopiero jest frajda :D:P

Aha... :)

jest jeszcze opcja pływania 9 godzin i koszt to 12zł czyli dużo lepiej się opłaca
no to ładnie :) Edytowane przez Polko_V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływałem kiedyś kajkiem i to pare razy i wiem że fajnie się przy tym bawi...a jak jest jeszcze ekipa to dopiero jest frajda :D

Aha... :)

jest jeszcze opcja pływania 9 godzin i koszt to 12zł czyli dużo lepiej się opłaca
no to ładnie :)

ta za 50 zł to spływ kajakowy

ta za 12zł to wpływ kajakowy i płyniesz od mmety do startu czyli pod prąd :grin:

dlatego trwa 9 godzin :grin:

a jest taniej bo arganizator nie musi przewozić kajaków busem na linię staru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, kiedy idziemy z Sevesem, na koło ? :decayed:

jak mój rower troche porezam i bedzie miał silnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mega wielkie podziękowania i od Nas za mile spedzony weekend [emoji6]

A tak od siebie chciałem jeszcze podziękować wszystkim za miłe przyjecie Żanety, powiedziała że za rok jedzie zaś [emoji14]

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuje wszystkim za jak zawsze kozacką imprezę...

Arturooo - Jeszcze raz thx za transport do Zatora..

Kfx - Thx za drogę powrotną... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...