Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rolka napinacza paska wieloklinowego


mtnb85

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kupieniem rolki do napinacza paska klinowego (tego co idzie przez alternator, pompę wody i wspomagania) Rozmiar średnicy wewnętrznej mojej rolki wynosi 17mm a w sklepie mają tylko 15mm. Miał ktoś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest caly napinacz a nie rolka. :wink:

Można przemyśleć rolkę firmy BTA. Tańsza opcja niż INA, SKF.

Edytowane przez Musashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup dokładnie taki cały napinacz,bo te tanie to się wyginają potem piszczy pasek a w najgorszym wypadku jaki miał muj kolega to spadnie pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli napinacz równo prowadzi pasek, nie trzeba wymieniać całości, wystarczy jak kolega w tytule napisał rolkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp. kupiłem nowy napinacz z rolką, stary jest dobry, firmy topran tylko nie mogłem do niego dokupić rolki o średnicy wewnętrznej 17mm

Edytowane przez Musashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy topran

dlatego nie mogłeś dostać odpowiedniej rolki. rolki sa dostepne dla napinaczy o nominalnych rozmiarach rolki.

Edytowane przez Musashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy topran

dlatego nie mogłeś dostać odpowiedniej rolki. rolki sa dostepne dla napinaczy o nominalnych rozmiarach rolki.

Zrobiłem A4ka ponad 100tys w 3 lata, na początku też bawiłem się w wymianę rolek, niestety za każdym razem winny był napinacz, ostatni wytrzymał 70 tys (FEBI) teraz mam Rouwille + nowe sprzęgiełko INA. Dodam że kiedyś za samą roklę dobrej firmy zapłaciłem ok90zł, lepiej kupic odrazu napinacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze lepiej ale zalezy od dostepnego aktualnego budzetu. rolka moze uratowac mobilnosc auta na dluzszy czas, trwalosc napinacza jest wieksza niz rolki.

tak jak napisalem nalezy obserwowac czy napinacz prowadzi pasek rowno czy juz pod katem.

A z jakościa bywa różnie generalnie jeżeli wydawać pieniądze na napinacz, warto aby napinacz był produkcji INA, SKF lub LIttens, w pudełkach trafiają się różne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...