Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Wymiana złącza elastycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile powinna kosztować wymiana złącza elastycznego :mysli: Ile samo złącze, ile robocizna. Tłumikarze powiedzieli mi 280pln. Wydaje mi się trochę za dużo.

Opublikowano

Chyba troche przesadzili z ceną ,jesli to złacze jak na aukcji ponizej(normalnie w sklepie moze być troszke drozej) to za wymiane inkasuja ok.200zł, a to chyba duuuzo,nawet bardzo :blink:

http://moto.allegro.pl/item454423360_zlacze_elastyczne_55_105_volkswagen_special.html

Opublikowano
  • Autor

Chyba troche przesadzili z ceną ,jesli to złacze jak na aukcji ponizej(normalnie w sklepie moze być troszke drozej) to za wymiane inkasuja ok.200zł, a to chyba duuuzo,nawet bardzo :blink:

http://moto.allegro.pl/item454423360_zlacze_elastyczne_55_105_volkswagen_special.html

dokładnie takie złącze mam u siebie - w sklepie kosztuje ok 55PLN. Ale za co tyle kasy?? Za spawanie? Wykręcenie katalizatora to 6 śrubek i 15 minut roboty, złożenie to jakieś 30minut :). Kat był dopiero co odkręcany, ma wymienione szpilki więc 0 problemów, migomat stoi w garażu. Może jest jakiś ukryty haczyk podczas wymiany :mysli:

Opublikowano

Tym hakiem jest mechanik który przegina podając taką kwotę!

Myślę że za tą kasę można dostać w ASO całość.

Dla przykładu u mnie za wymianę mechanik zaśpiewał 50 zł robociznę plus 'plecionkę' razem około 100zł.

Może sam wyjmiesz element wraz z tłumikiem a ktoś Ci pospawa i na pewno wyjdzie dużo taniej.

Opublikowano
  • Autor

Tym hakiem jest mechanik który przegina podając taką kwotę!

Myślę że za tą kasę można dostać w ASO całość.

Dla przykładu u mnie za wymianę mechanik zaśpiewał 50 zł robociznę plus 'plecionkę' razem około 100zł.

Może sam wyjmiesz element wraz z tłumikiem a ktoś Ci pospawa i na pewno wyjdzie dużo taniej.

i pewnie tak zrobię :>

Opublikowano

plecionka to max 30 zl tylko sa rozne wymiary musisz zmierzyc a wymiana to okolo 40 min i koszt to max 100zl z robocizna jak sam beziesz mymienial to zachowaj taki sam kat i ulozenie plecionki migomacik w reke i jazda :naughty:

Opublikowano

W ASO samej plecionki nie kupisz jest tylko w komplecie z katalizatorem koszt ok 2000 zł. :)

Opublikowano

Spawanie na oko wyjętej plecionki lub wyjąć element i pojechać do spawacza to druciarstwo.

Powinno się wyjąć element z plecionką, wyciąć, zamontować to co zostało, założyć luźno plecionkę, parę spawów punktowych, wyjąć i zespawać porządnie. Wtedy nie ma żadnych naprężeń i jest git.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja zaplacilem 200 zl (w tym pleciona 110-120 zl, robocizna wychodzilo okolo 80 zl) wybralem troche lepsza plecionke, czas roboty niecala godzina.

w ASO tak jak pisal rikardo maja calosc za okolo 2000 zl :wallbash:

Opublikowano

Ja u mechaniora razem z plecionką 110 zł . Roboty 30 minut.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja wymieniłem sobie sam plecionkę! Trzeba szczegulnie pilnować kąta i odległości! :hi:

Opublikowano

Ja za wycięcie kata i wspawanie tej plecionki nowej zapłaciłem 150zł a roboty było na 4h problem z odkręceniem srób był :wallbash:

Opublikowano

Ja za wycięcie kata i wspawanie tej plecionki nowej zapłaciłem 150zł a roboty było na 4h problem z odkręceniem srób był :wallbash:

Ja też miałem problem ze śrubami! Naszczęście dwie się ukręciły same ale jedną musiałem przeciąć :wallbash:CIASNO BYŁO :angry:
Opublikowano

A u mnie mechanior magik to jakos wykręcił i cały ten wydech wyjął przez silnik :gwizdanie: przy mnie :kox: katalizator + rura ok1,5m moze i wszystko mi założył idealnie

Mają te ludzie sposoby :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.