Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] My ride 3,0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz to wygląda i jezdzi , super :good:

Opublikowano

Jak na tak bardzo słabą serie to i tak sporo mocy wyszło. Normalnie takie egzemplarze maja 220ps i więcej po shamowaniu:) Jaki przelot ma samochód?

Opublikowano

Zieluch - gratki softu

Ps. zawsze się zastanawiałem jak mogłeś tak długo serią śmigać ( przy silniku z takimi możliwościami ) :wink4:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Jak na tak bardzo słabą serie to i tak sporo mocy wyszło. Normalnie takie egzemplarze maja 220ps i więcej po shamowaniu:) Jaki przelot ma samochód?

115 tyś udokumentowane :) Problem może być w wtryskach

Opublikowano

Jak na tak bardzo słabą serie to i tak sporo mocy wyszło. Normalnie takie egzemplarze maja 220ps i więcej po shamowaniu:) Jaki przelot ma samochód?

115 tyś udokumentowane :) Problem może być w wtryskach

I na takich wtryskach R. zrobił program?

Mówiłeś mu o tych wtryskach? Sprawdzał je?

Więcej tutaj: http://www.a6klub.pl/30-tdi-225km-wtryskiwacze-vt15519.htm i w innych wątkach tamtego forum. Na A6klub jest więcej o 3.0 tdi bo i silnik tam jest popularniejszy.

Opublikowano
  • Autor

Tak program jest zrobiony bo objawy dymienia mam od około miesiąca. Wtryski jednak będą przy najbliższym przypływie gotówki wymieniane. Dokładnie wiem już jakie są konsekwencje takiego działania śledzę temat wtrysków od momentu wystąpienia problemu.

Opublikowano

Tak program jest zrobiony bo objawy dymienia mam od około miesiąca. Wtryski jednak będą przy najbliższym przypływie gotówki wymieniane. Dokładnie wiem już jakie są konsekwencje takiego działania śledzę temat wtrysków od momentu wystąpienia problemu.

Zieluch zdecydowałeś się? :mysli: Przecież masz niesprawne lejące wtryski :gwizdanie:

Odważny jesteś :naughty:

Opublikowano

Zapożycz się i zrób wtryski bo za chwile będziesz robił motor. Mielismy auto w którym tłok na 4 cylindrze wyszedł z boku. Jeśli wtryski lały dośc długi czas proszę abyś sprawdził czy nie wypaliły wirnika w turbinie od strony wydechowej. Być może już jest częściowo wypalony i stad nie ma auto serii:)

Opublikowano

I na takich wtryskach R. zrobił program?

Nie , na sprawnych. Te niesprawne włożył po programie :decayed:

Mówiłeś mu o tych wtryskach? Sprawdzał je?

No przecież od zawsze jest zawsze diagnoza przed zabiegiem.

Zapewne Zieluch został uświadomiony i z pełną odpowiedzialnością podjął ryzyko rozjebania sobie motoru :decayed:

Czyli wszystko jest ok...

Opublikowano

Zapożycz się i zrób wtryski bo za chwile będziesz robił motor. Mielismy auto w którym tłok na 4 cylindrze wyszedł z boku. Jeśli wtryski lały dośc długi czas proszę abyś sprawdził czy nie wypaliły wirnika w turbinie od strony wydechowej. Być może już jest częściowo wypalony i stad nie ma auto serii:)

210ps i 476Nm - nazywasz brakiem serii ?

dla mnie seria to 204 i 450 ( wszystko + traktuję jako gratis ) lub mocną serią ale napewno nie "brakiem serii"

Ps. oczywiście znasz się lepiej ale dla mnie seriią zawsze było to co podawał producent i co było wpisane w dok. :wink4:

Opublikowano

te auta zawsze maja ok.220 i więcej natomiast 233ps ASb maja coś koło 240ps

Opublikowano
  • Autor

te auta zawsze maja ok.220 i więcej natomiast 233ps ASb maja coś koło 240ps

Rozmawiałem z Witkiem na o tym ile zazwyczaj te motory mają i powiedział że mój BKN miał najwięcej z co dotychczas robił. Spokojnie bez obaw jestem świadomy wymiany i stanie się to możliwe jak najszybciej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

miazga do pelni szczescia mi by zabraklo czarnych szyb...

Opublikowano

Mój miał 212 KM z przebiegiem 10 tyś km , więc zawsze nie maja 220 i więcej :)

Opublikowano

Mój miał 212 KM z przebiegiem 10 tyś km , więc zawsze nie maja 220 i więcej :)

Hihi, to kiepsko dotarłeś silnik. A tak na serio robilismy tych aut kilkanaście i najsłabszy na Maha miał 215PS a średnio pod 220ps wychodziły

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe fotki świerzo po polerce, w między czasie doszedł tuner TV :rolleyes:

audi.jpg

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

audi4.jpg

audi5.jpg

audi6.jpg

audi7.jpg

Opublikowano

piękne lustro :kox:

Opublikowano

Zieluch jeszcze raz graty , superos :good:

Kiedy będziesz w Kraku :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.