Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] My ride 3,0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troche mi się zchodziło z umieszniem zdjęc ale wkońcu wziąłem się :>

A4 B7 3.0tdi 2005 @204HP Manual przebieg okolo 94000

Z dodatków:

- :quattro:

-kolor czarny

-czarne relingi

-18" od rs6

-bixenon skrętny

-DRL

-fotele s-line półskóra

-wewnętrzny pakiet S-line

-6x poduszka powietrzna

-zawieszenie s-line -20mm

-skórzana kierownica trójramienna s-line

-elektryczne szyby

-kolorowy FIS

-podłokietnik prżód tył

-rolety w boczkach drzwi

- orginalny hak

Przeprowadzone modyfikacje:

-RNS-E + Mapa 2009+ Polskie Menu

-Kierownica trójramiena multifunkcyjna S line

-tempomat

-felgi pomalowane w czarny mat

-Pakiet zewnętrzny s-line narazie bez listw bocznych- zrobione

-Program MRMotors

-Tuner TV

Plany:

Led do tylnych swiateł

Bluetoothdo RNS-e

SDS

TV tunner RNS-e

Listwy boczne Sline

lato1.jpg

lato2.jpg

lato3.jpg

lato4.jpg

lato5.jpg

Lekkie mody nastąpiły wkrótce upgrate wiekszy i lepsze foty:

felgi_black.jpg

przemyslowa1.jpg

przemyslowa2.jpg

przemyslowa4.jpg

srodek1.jpg

No i Pakiet sline puki co bez list by iphone

pakiet1.jpg

pakiet2.jpg

Teraz już lepszej jakości

jesien.jpg

ja&siemian1.jpg

ja&siemian2.jpg

Porównanie zawieszenia sline i non sline

nonvssline.jpg

Program by MRMotors

program_wykres.jpg

Fotki po polerce:

audi.jpg

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

audi4.jpg

audi5.jpg

audi6.jpg

audi7.jpg

Opublikowano

sliczna ... :good:

Opublikowano

wyborny avancik i to Q :good: :good: :good: daj fotki w środku przy okazji :hi:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 20:56_________________________________________________ale tu by pasowały czarne fele :naughty::kox:

Opublikowano

Ładniutka :slina:

Opublikowano

fura kox:d:d jak to b7 w avancie i 3.0tdi:d daj cos ze srodka

Opublikowano

za***ista fura <respekt>

:a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

fajnie wygląda bez chromów :)

Opublikowano

czym ja nasmorowales??

Opublikowano

Niedlugo chyba zaczne spoty w Plonsku robic :D

Opublikowano
:rolleyes: milusia :slina: Proponuję ramkę z grilla pomalować na czarno :kox: A reszta full kozak :good:
Opublikowano

Proponuję ramkę z grilla pomalować na czarno

i zapodac czarne fele :good:

fajna bryczka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Środek wkrótce. Co do felg tez się zastanawiam czy nie polakierować na czarno, ale najpier będe musiał popracować w photoshopie. W przyszłosc w planach jeszcze szybki(wgrę wchodzi tylko piec) No i moze grill ale z tego co wiem wiąże się to równiez ze zderzakiem. Co do pastyto prawdopodobnie po zwykłym myciu a wcześniej używałem turtle wax z teflonem :)

Opublikowano

furka miodzio :good:, a co tam w tle stoi :audi:?

Opublikowano
  • Autor

W tle kolegi nowe Allroad 3.0 tdi :>

Opublikowano

zajebiocha :decayed: pokaż środek i pomyśl nad tymi czarnymi dodatkami :good:

Opublikowano

W tle kolegi nowe Allroad 3.0 tdi :>

tego allroada bym przyjął :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo ładna furmanka, zmiena zderzaka na s-line + czarny grill i felunek black :notworthy:

KOX furmanka, wklej foty srodka i pokaz sie na spocie w Kraku :naughty:

Opublikowano

o tak nową A6 avant to by sie pojezdzilo :embarrassed:

a co do twojego autka to super :) jedynie dodalbym mu satymowe relingi chromy wokol szyb i szybki sciemnic :good:

Opublikowano

Furka zajebi...:)Bardzo łądnie wygląda bez listw chrom.:)jak jeden z kolegów napomknął to czarne fele wstawic i bez kitu jedyna w swoim rodzaju:)Czekam z niecierpliwością na zdjęcia ze środka autka:)

Opublikowano

identyczna jak Cubera , fajna :wink4: robisz soft?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.