Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4] Moja Czworka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Jako nowicjusz postanowilem rozpoczac moja obecnosc tutaj od przedstawienia samochodu ktorym jezdze... jako ze obraz powie wiecej niz slowa - ponizej kilka swiezutkich fotek mojego Audi.

rs447si.jpg

rs455zt.jpg

rs422kw.jpg

Lublin i RS4 

rs4noc28ra.jpg

Pozdrawiam!

Opublikowano

Jakaś dziwna ta A4 :lol::lol:

Maciek RS wygląda kozacko na nowych felach :twisted:

Opublikowano

Pogratulować !!! Autko można określić w samych superlatywach :) Przeciez to Rs4 :) pozdrowienia

Opublikowano

Wiadomo ze samochod daje naprawde rade, ale ja osobiscie zrezygnowalbym z tego emblemu audi po bokach. Tak czy inaczej pojezdziloby sie.

Opublikowano
Wiadomo ze samochod daje naprawde rade, ale ja osobiscie zrezygnowalbym z tego emblemu audi po bokach. Tak czy inaczej pojezdziloby sie.

Uwierz mi , że bez kółeczek wygląda jakoś tak łyso :mrgreen:

Opublikowano

Podoba mi się :oops:

Opublikowano

Piękna , moje marzenie które sie kiedyś napewno spełni , tak przynajmniej myśle.

Życzyłbym sobie jeszcze fotki środka. :mrgreen:

Acha miałem jeszcze dodać że jesteś tu królem od dzisiaj i czekamy na kogoś kto cie przeskoczy :wink:

Opublikowano

Jestem pod wrazeniem piekna piekna piekna ta czworka :mrgreen: :razz:

Opublikowano

:shock: nie ma to jak RS a kółeczka też ladnie sie prezentuja na boku :shock:

Opublikowano

:shock: ... jestem zachwycony Twoim autem :):) super felgi. powiedz jeszcze, czy cos w niej dlubales :twisted:

Opublikowano

Dla mnie totalny wypas, nic tylko pogratulowac. Dolaczam sie do pytania pet3ra - dlubales cos w niej?

Opublikowano

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: nic dodac, nic ujac ...

Opublikowano
  • Autor

Ciesze sie, ze samochod Wam sie podoba.

Jesli chodzi o dlubanie to najpierw uzywalem chipa z MTM Stage I - dajacego wg nich ok 420 koni.... okazalo sie jednak ze przy pisaniu tego programu w ogole nikt nie uwzglednial AFR i EGT bylo tak wysokie ze doslownie stopilo mi czujnik EGT.

Teraz mam soft VTG i pompe Walbro 255. Samochod jezdzi zdecydowanie lepiej, zwlaszcza w gornym zakresie obrotow gdzie seryjna pompa juz nie dawala sobie rady.

Mysle nad wydechem... ale nie wiem czy jest sens to robic.

Jesli chodzi o kolka na boku - tak jak mowi Hugo - bez nich jakos tak lyso bylo:

(Tu jeszcze na 18" BBS)

bbs6409gk.jpg

bbss6405ut.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

na felgach rsowskich kolosalna zmiana jak nie ten sam samochod :shock:

Opublikowano

sliczna ...... :!:

Opublikowano

coż mogę wiecej dodać :mrgreen:

byłeś chyba na Bemowie....niedaleko kolega ono ze swoim B7 stał i widziałem kątem oka niebieskiego RS4 :razz:

muszę sie przyznać, że niestety nie oglądałem dokładnie Twojego samochodu z bliska :oops:

next time :!:

Opublikowano
  • Autor

Taak, bylem na Bemowie.

Na imprezy SSS jezdze od dawna... w zasadzie od tak zamierzchlych czasow ze nie bylo wtedy jeszcze SSS a S4 Killer byl.... zielony :)

lotnisko0268ru.jpg

lotnisko0245qr.jpg

Opublikowano

mmmh, niewiem dlaczego ale ta w srodku jest najladniejsza ?? :mrgreen: Ciekawe czemu reszty chlopakow z RS4 nie ma na tym forum, niech zaluja :lol:

Opublikowano

witam. zajefajna audiczka :shock: co ile zmieniasz fele w autku bo masz zdjecia na conajmniej 3 różnych wzorach :P ?? pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.