Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Summer Car Party 5-6.09.2015r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

INFO: Summer Cars Party 2015r

05.09.2015r - Sobota

06.09.2015r - Niedziela

Cena biletów:

Kierowca + Pojazd - 25zł (Bilet Dwudniowy)

Pasażer - 20zł (Bilet Dwudniowy)

Dane do wpłaty:

Gibadło Damian

Alior Bank - 51 2490 0005 0000 4101 0005 2828

Tytuł wpłaty: Nick z forum - ilość pasażerów

Przykład: Gibons - Pasażerów 3

UWAGA: Płatności należy dokonać maksymalnie do 26 Sierpnia !

Aktualna lista: Osoby od których otrzymałem wpłatę będą zaznaczone na zielono.

1. akjam + 2 pasażerów
2. jhimo + pasażer
3. A4-Tomek + pasażer
4. neimaD + pasażer
5. Gibons + 3 pasażerów
6. nimskrk + pasażer
7. Tomi_81 + pasażer

8. Ravu + pasażer

9. Jaro666 + 3 pasażerów

10. ucho.77 + pasażer

11. kjuba7 + 3 pasażerów

12. Main

13. Manieq

14. Egon47 + pasażer

15. Kierowca

16. -Miki- + pasażer

17. -Miki-2 + pasażer

18. Deafca

19. Matek + pasażer

20. siwytychy

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

pewnie co drugi z nas

Opublikowano
  • Autor

Pewnie tak, ale pamiętam że rok temu założyłem temat tydzień przed i bilety załatwiane były na szybko i omało co ich nie było. Skoro wjeżdzamy jako klub to może zaczniemy coś wcześniej załawiać ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja się w tym roku zamelduję :hi:

Opublikowano

Ja bankowo też jadę

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też myślę nad wyjazdem. W końcu musi być ten pierwszy raz :decayed:

Opublikowano

Dzieje się coś w temacie biletów?

z mądrego telefonu

Opublikowano

jest ktoś kto to ogarnia ;)? bo bilety już w sprzedaży ;)

Opublikowano

Tak jak w tamtym roku wysłałem już zgłoszenie i czekam na info.

W związku z tym, że należy podać liczbę uczestników (+ilość pasażerów) proszę zróbmy listę kto piszę się na 100% i będziemy działać. :hi:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

jestem chetny ;)

Opublikowano

Ja też bym był chętny :D

Opublikowano

Ja + pasażer :-)

z mądrego telefonu

Opublikowano
  • Autor

To pozwolę sobie zrobić listę w 1 poście.


piszcie również ile pasażerów

Opublikowano

:good: Ja +2 :naughty:

Opublikowano

Pany ja tez chętny + pasażer

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piszę się.. Ja + pasażer

Opublikowano

Otrzymałem potwierdzenie przyjęcia Naszego klubu na imprezę. :wink4: Do końca sierpnia jest czas aby zamknąć listę u organizatorów.

Proponuje aby u Nas ten czas nieco skróc aby wszyscy zdążyli wpłacić kasę i abym mógł na spokoju odebrać bilety... 25.08 - ostateczny termin. Ok?

:good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lista zaktualizowana :)


Panowie pisać się co tak mało osób :) ? żeby potem nie było załatwiania na ostatnią chwilę

Opublikowano

:hi:

Lista zaktualizowana :)


Panowie pisać się co tak mało osób :) ? żeby potem nie było załatwiania na ostatnią chwilę

Jadę jak rok temu :)

Dodaj mnie + pasażer



1. akjam + 2 pasażerów
2. jhimo
3. A4-Tomek
4. neimaD + pasażer
5. Gibons + 3 pasażerów
6. nimskrk + pasażer
7. Tomi_81 + pasażer

8. Ravu + pasażer

Opublikowano

Ja tez chętny jestem:) ja plus 3 pasażerów :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.