Summer Car Party 5-6.09.2015r

Gibons

Możemy wziąć jednego grila na klub ale tak dyskretnie. Z innymi rzeczami to samo. Jakby komuś coś zabrali to kontaktowac się ze mną ;) Na czas imprezy ma być zniesiony zakaz skrętu w lewo (jadąc od lidla) ma też tam ktoś stać i kierować ruchem więc powinniśmy wjechać jeszcze łatwiej niż rok temu :) Miejsca parkingowe będziemy mieć na płycie lotniska jak rok temu, bynajmniej o to prosiłem. Impreza zaczyna się od 11:00 (wjazd od 6:00) myślę że jak spotkamy się o 10:00 pod lidlem i wyjedziemy 10:30 to 30min spokojnie starczy aby się ustawić w wyznaczonym miejscu.

:thumbup1: idealnie - ja będę

:thumbup1: idealnie - ja będę

nie moze byc inaczej ;)

Mapa i plan imprezy dostępna tutaj pod linkiem.

Start imprezy w sobotę jest jednak o 12:00 to może zmienimy godzinę spotkania pod lidlem na 11:00 ?

Edytowane przez Gibons

Niech się wypowiedzą też inni. Ja myśle że 11:00 to wsam raz o 12 się impreza zaczyna.

Myślę żeby zbiórkę zrobić o 10.30 a o 11 wyjazd bramy są od 6 otwarte i z tego co wiem tam zawsze jest koło godziny czekania w korkach. Ale to tylko moja propozycja i ja się dostosuje

Z wjazdem powinno być lepiej bo od strony lidla ma być zniesiony zakaz skrętu w lewo na ten czas i tam maja też przepuszczać "na zakładkę" ale jak będzie to się okaże. Jednak możemy zrobić jak piszesz. 10:30 pod lidlem i o 11:00 wyruszamy na lotnisko z pod lidla. Osobą które pojadą od strony Gliwic A4ką proponowałbym nie pchać się na 3stawy tylko objechać to jakoś od strony centrum pod lidla. Myśle że będzie szybciej bo co roku na A4 jest mega korek na 3stawy bo każdy tamtędy się pcha. Więc niech każdy wyjedzie sobie odpowiednio wcześnie.

Panowie ja się dostosuje do większości, tylko musze zjechać.

Jaro Siwy czy jakbym miał biedę ze zjazdem zabierzcie mi pasażerów?

Rok temu staliśmy w dużej kolejce. Dzięki uprzejmości niektórych kierowców od czasu do czasu ktoś z Nas się wbił w kolejkę. Także jak zrobimy wcześniej wyjazd to tym lepiej.

Też byłbym za tym żeby spotkać się wcześniej :wink4: Korki nieuniknione. :cool:

Na ostatnią chwilę się nie wbijajcie bo może być ciasno, poza tym są już wyznaczone strefy klubowe i dobrze byłoby się tam ustawiać jak najwcześniej żeby miejsca nie stracić.

Dokładnie jestem tego samego zdania później mogą zrobić nam tak ze pomniejsza miejsca i 20 aut juz nie wejdzie

Do zobaczenia na SCP :D niestety bez kochanej audiczki no ale trudno :( lepiej, że bedę bez autka niż wg miałbym nie być :) Na miejscu robię zdjęcia więć potem z miłą chęcią wam je pokaże. Pozdrawiam

To co Panowie 10:30 ? i o 11:00 wyjazd z pod lidla ?

Mnie pasi :thumbup1::thumbup1:

Nie wiem jak reszta ekipy :eusathink:

Edytowane przez Ravu

Najpóźniej... :cool: Kto tam był w poprzednich latach wie jak jest z wjazdem... :wink4:

Rok temu ładnie to ogarnelismy a w tym roku jak rozmawialem z osobą z organizacji ma być zniesiony zakaz skretu i mają przepuszczać od tej strony z której my pojedziemy, ale jutro jeszcze zorientuję się jak to będzie dokładnie. Mam tylko prośbę aby każdy wyjechał sobie wcześniej żeby zdązył odebrać bilety :)