Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5Q AKN+] Avancior by banito


eddi54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poprzednie Audi A4 B5 Avant z ktorym wiazałem plany musiało zostac sprzedane w zwiazku z kupnem mieszkania i potrzeba gotówki i tak tez sie stało.Na szczescie trafiło w dobre rece :) . Jako że mieszkanie już kupione i jakies oszczędnosci zostaly to standardowo trzeba bylo szukac dupowozidła.Znajomy miał na sprzedaż Audi ktore dobrze znałem i wiele sie nie zastanawiałem.I takim oto sposobem stałem sie posiadaczem A4 B5Q 2.5 TDi (i tu pójda hejty :wink: co moge powiedziec to kultura pracy 2.5 jest jak dla mnie nie do porownania z 1.9 i w zyciu juz nigdy 1.9).Teraz o traktorku:

-Audi A4 B5 Quattro Avant

-Silnik 2.5 TDi o ozn.AKN

-Skrzynia manual 6b.

-Rok prod. 29.04.1999

-Kod lakieru to LZ9U

Wyposarzenie z jakim wyszło z fabryki to :

-4 szyby w prądzie

-moduł komfortu

-el.i grzane lustra

-central zamek w scyzoryku

-grzane fotele kubełkowe

-radio 1din

-pełny FIS

-wspomaganie kierownicy

-climatronik

-chromowane obwódki szyb i relingi

-hak Westfalia dopinany

-reg.kierownicy w 2 płaszczyznach

-10 poduszek powietrznych

-podświetlenie Ambiente

-wyjscie 12v w bagażniku

-zmieniarka na 6 płyt

-zawieszenie 1be

-xenonowe lampy

Było doś dobrze ale mało i sie doposażyło o:

-Motorek dostał bezpieczny program na 19+ nie od samego dołu zeby 2 masa nie zamordowac

-Bixenon z obrysem by Gwerty

-moduł DRL

-PDC

-konsola 2din + Navi

-Recaro w materiale z rekawem na narty i 2 podłokietniki

-Kpl.instalacja BOSE

-Tempomat

-ramiona wycieraczek przód od VW Passat B5FL/wycieraczki Valeo Aero

-Ramie wycieraczki tył VW Golf V

-ramki na zegarach

-kit Bilstein + springi Eibach / Przód KW V1 kupiony - tył sie znajdzie

-Koła to podjebki RS6 18" 8J (trafiły w czarny proszek)

-Oponki to Nankang 205/35r18

Z mechaniki to zrobiony kpl rozrząd,zregenerowany napinacz,nowa odma ASO,wałki jak nowe,oleje filtry itd..nie zapominajac o dyfrze.Pompa po regeneracji w BOSH,Idealne nie tkniete mocowania Quattro,Hample z przodu to ATE Ceramik.

Graty które czekaja to:

-Czarne klamki wewnetrzne

-Hample 312 mm

-Dekory - sa zdemontowane i w wolnej chwili ida w Black Piano

-Szara Konsola 2Din poniewaz była czarna a decha jest szara - zmienione juz

Plany :

-Napewno Gwint - Przód KW V1 zamówiony

-metalowa osłona pod motorownie

-19" Atheo

Jak uporam sie z biurokracja i mieszkaniem do konca to wrzuce wiecej zdjec

4c9a46240047d64bm.jpg 0b91d547fbba811bm.jpg fd8ba848bd914e85m.jpg 869fe4b6fc229cd3m.jpg

teraz bardziej aktualne:

4c12e2ee18feb438m.jpg

Edytowane przez banito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze ze mam bude z Quattro a motorek jak "srytnie" to zaden problem zeswapowac 1.8T i cieszyc sie dalej :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 2.8, teraz mam 2,7 . Na inny nie zamienie.gdyby tylko palil jak 2.8 to bylbym szczesliwy. Vałka to vałka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był plan na 2.7 bit ale mieszkanie jest dla mnie wazniejsze.A w naszym kraju niestety wszystkiego miec nie mozna hehe.

Dzis juz kupiłem gwincik KW V1 co prawda tylko na sam przód ale tył tez ogarne :naughty:


Jako ze nic nie pisałem to dodam jakies słowo od siebie.Kilka pechowych dni za mna ponieważ dzieciaki bawily sie piłką pod blokiem i spadla na maske no i d..a jest wgnieciona,w gratisie ktos cofał z hakiem i zatrzymal sie na moim zderzaku az sie rozlazł na boki iiii jeszcze drzwi sie tak obrąbane jakby terenówka go przychaczył.Myslalem ze to sie skonczy alee... kupiłem mieszkanie i po 2 tygodniach ktos mi sie wj...ł do piwnicy gdzie byly fanty m.in. czarne wewnetrzne klamki,dekory prysniete w black piano i sporoo cennych giftów..Sasiedzi wiedza kto ale jest zmowa milczenia.Zdelikatnych dobroci to zamowilem od Dzika olej Motul z filtrem (na szczescie zapomnialem go wyniesc do piwnicy) i zestaw uszczelniaczy wtrysku na pokrywe zaworów bo lekko mi krwawi.Zamowione nowe oponki 225/40r18 i czekam za gwinta.Przód jest KW a tył mesiah szuka


przed wczoraj 13.08 wieczorem odebralem auto z warsztatu bo pojechał na uszczelnienie bo gdzies mi biedactwo krwawiło i zostawiłe audice pod blokiem.Rano wstałem o 6:30 do pracy i wyjrzałem przez okno i tak oto jakies gdańskie chlopaki mi stjuningowali samochód ;(

e185ae77c4ffd9abm.jpg 25c1fd24be688a1dm.jpg b246681e36fbe40cm.jpg d2804f44f36968f2m.jpg 69bc85259fcae5e9m.jpg

Tak wyglądał w całosci.Dodam ze dopiero co kola byly odnawiane-2 szt.prostowane i 8 czerwca byly kupione nowki opony 225/40/18

d63d88bb1679aa3fm.jpg

Progi sa zmasakrowane jak i listwy dolne,tył rzucili na ziemie i osłony tarcz sa uszkodzone,tłumik,zbiornik paliwa,i most trafił na kamień wiec szkod co nie miara.Uwazajcie chlopaki na ten cholerny gdansk.AAAa i chcieli wbic sie do srodka klapa ale na szczescie mialem uszkodzona wkładke a pewnie podobalo im sie recaro i navi

Edytowane przez banito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku..mac.. Nic tylko pod ściane i serią z kałacha poczestowac..Współczuję i życzę powodzenia w odnowie auta.

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozia pierdoln..... w nich gromem jak nie teraz to kiedyś napewno, zawsze szkoda wyrządzona komuś sie zwraca, zazwyczaj z naddatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to ci się trafiło k**wy i nic więcej żałują człowiekowi samochodu szmaciarze,powodzonka w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnym kraju wziąłbyś kałasznikowa i zabił, tutaj powinieneś "wezwać nieudolną policję", która (niby) zbada sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści! :) Na innym forum przeczytałem, że koła się znalazły. Nadal jednak czeka Cię blacharka :/

Edytowane przez GorylTST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ale dowcip ktoś zrobił nic tylko zajeb.

...AC gnoji wspulcucia dla kolegi, ale jak założyłem komplet nowego felunku też mi się kręcil jakiś.typ przez 3 dni przy aucie o 24 ale naszczescie nic nie zajeb.....Ali pozdrawiam powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szczęście w nieszczęściu ze mocno naglosniłem sprawę i zdjecia kół mieli znajomi i kolega wracajac na baze samochodem stanął pod marketem iiii stał sobie golf na moich felgach w dzielnicy obok czyli kilometr ode mnie.Koles chyba dostał je za dług i nie wiedział ze sa Ciepłe.Znajomy mnie powiadomił-ja policje i szybka interwencja.Koles grzecznie przyniósł swoje stare felgi,założył i oddał moje.Takze koła sa spowrotem na audi :banan: co mnie mocno cieszy bo w zamian za kola kupie dziecku lepszy wózek.Została mi do ogarniecia mocno uszkodzona blacharka ale przynajmniej bedzie nowa.Dzieki za wsparcie i modzimy powolutku ale dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pod marketem iiii stał sobie golf na moich felgach w dzielnicy obok czyli kilometr ode mnie.Koles chyba dostał je za dług i nie wiedział ze sa Ciepłe
Szczęście w nieszczęściu że kółka się znalazły :naughty:

BTW gdzie ty Chłopie mieszkasz? Masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha w gdańsku kolego mieszkam.

W międzyczasie Czarnuch dostał komplet kosmetyków firmy Dodo Juice.Lezy i czeka na montaż kamerka cofania ktora przyjdzie w miejsce lampki oswietlenia tablicy rej.Czekaja tez Alu zwrotnice z audi A4 B6 bo hample sie koncza wiec odrazu wpadnie jakis wiekszy komplecik.

Edytowane przez banito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...