Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja was wszystkich "podziwiam" za tą walkę o wygląd , nie lepiej 18 i za***rdalać wsZędzie na luzie ? Hmmm , ale rozumiem są gusta i guściki :P

tez sie tego nauczylem :kox:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Toyo niestety sa szersze od pirelli.

No ale gdzie roznica w szerokosci opony a gdzie jeszcze 6 mm z tytulu roznicy w ET :mysli: :mysli:

dodatkowo możesz sobie jeszcze trochę położyć koła na zbieżności

Tzn?

Nie bedzie szybciej scierac mi opony?

ustawiasz oryginalne pochylenie kół tak jak jest w s4 rs4 :)

Opublikowano

adamo a co z q wszystko ok

Opublikowano
  • Autor

wszystko gra :)

Opublikowano

wszystko gra :)

w czasie jazdy też :decayed:

Opublikowano

wszystko gra :)

w czasie jazdy też :decayed:

Wtedy Adaś ma włączoną muzę więc też wszystko gra i nic nie słychać :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wtedy Adaś ma włączoną muzę więc też wszystko gra i nic nie słychać :naughty: :naughty: :naughty:

Tylko auto zostawia 4 ślady, ale to mało istotne :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wtedy Adaś ma włączoną muzę więc też wszystko gra i nic nie słychać :naughty: :naughty: :naughty:

Tylko auto zostawia 4 ślady, ale to mało istotne :naughty: :naughty: :naughty:

Kto tam się patrzy na ślady skoro i tak zasłona dymna batorego jest bardziej spektakularna :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja was wszystkich "podziwiam" za tą walkę o wygląd , nie lepiej 18 i za***rdalać wsZędzie na luzie ? Hmmm , ale rozumiem są gusta i guściki :P

Niby tak, ale coś Ci powiem. Założyłęm 18'' i dzisiaj żałuję :naughty:
Opublikowano

Ja was wszystkich "podziwiam" za tą walkę o wygląd , nie lepiej 18 i za***rdalać wsZędzie na luzie ? Hmmm , ale rozumiem są gusta i guściki :P

Niby tak, ale coś Ci powiem. Założyłęm 18'' i dzisiaj żałuję :naughty:

Artur - załóż z powrotem 16" i za 2 dni będą Ci się podobać 18" jak nie wiem :decayed::naughty:

Opublikowano

Ja was wszystkich "podziwiam" za tą walkę o wygląd , nie lepiej 18 i za***rdalać wsZędzie na luzie ? Hmmm , ale rozumiem są gusta i guściki :P

Niby tak, ale coś Ci powiem. Założyłęm 18'' i dzisiaj żałuję :naughty:

Ty, cwaniak. Mieszkasz w PL? :naughty:

Opublikowano

Artur chciał powiedzieć, że żałuje, że takie duże koła założył, gdyż zawsze marzył o wypasionych 14" :kox:

Opublikowano

Artur chciał powiedzieć, że żałuje, że takie duże koła założył, gdyż zawsze marzył o wypasionych 14" :kox:

Śmiej się śmiej. Jak miałęm kiedyś Opla Commodore, jak założyłem 14", to był mega :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 14:21_________________________________________________

Ja was wszystkich "podziwiam" za tą walkę o wygląd , nie lepiej 18 i za***rdalać wsZędzie na luzie ? Hmmm , ale rozumiem są gusta i guściki :P

Niby tak, ale coś Ci powiem. Założyłęm 18'' i dzisiaj żałuję :naughty:

Ty, cwaniak. Mieszkasz w PL? :naughty:

Uwierz mi, że poza autostradami zwykłe drogi nie odbiegają mocno od tych w PL :decayed:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Obraz%20012.jpg

Obraz%20001.jpg

Obraz%20004.jpg

Obraz%20007.jpg

Obraz%20009.jpg

Obraz%20010.jpg

Obraz%20016.jpg

i z naklejką :)

Obraz%20006.jpg

Obraz%20008.jpg

Opublikowano

Ty Grzesiek i Adam nie powinniscie pokazywac srodka bo mnie tylko wkur.... :decayed:

Adam fura :kox: i dobrze ze sedan a nie karawan pogrzebowy(kombi) :>

Opublikowano
  • Autor

mówisz i masz..

przód :

Obraz%20017.jpg

środek :

Obraz%20018.jpg

tył :

Obraz%20021.jpg

Obraz%20022.jpg

zdj%C4%99cie.jpg

Obraz%20025.jpg

Opublikowano

Dobijasz mnie tymi ET29.

Dalej nie rozumiem , mam u siebei ET35 i obciera :wallbash:

Piekna sztuka :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

fajny ten barek w srodku :drool:

aaaa ......teraz wiem kto czasem na mnie szczeka przez telefon ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.