Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy tym przebiegu wychodzi prawie 1 tys rocznie :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

P65727402.jpg

P65727903.jpg

a tu samochód brata:

P65726801.jpg

P65726200.jpg

Opublikowano

sobota..ale zamontowałem moduł ogrzewania przedniej szyby i magiel z servotronikiem..do modułu brakuje mi jeszcze kostki do lusterka z kompasem bo okazało się że ma 8 pinów..

...trza będzie podpytać Bartka lub Grzesia o rozpiske pinów do tego lustra :mysli:

właśnie nie wiem od czego..z kompasem :

is27-3.JPG

z tyłu ma taką sprężynkę małą i nie wiem na co ona..i dlaczego jest 7 pinów..

oj to lustro chyba z B8 niewiem czy zagada :mysli:

Opublikowano
  • Autor

spoko WRC działa :wink4:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 21:31_________________________________________________ja mam jakieś jeszcze inne..jutro zrobię fotki :)

Opublikowano

(...)

ja mam jakieś jeszcze inne..jutro zrobię fotki :)

Zrób fotę mocowania.

I fotę mocowania na szybie :naughty:

Opublikowano

Jak wszyscy w rodzinie maja takie cuda rs-y i m3-ki to co ty jeszcze z tym parchem działasz ? :naughty:

Duzo magiel wyniosł Adaś? sam rezałeś?

Opublikowano

Jak wszyscy w rodzinie maja takie cuda rs-y i m3-ki to co ty jeszcze z tym parchem działasz ? :naughty:

Tosz to ono stoi na ulicy i zdjęcia robi bogatym ludziom :D:facepalm:

Duzo magiel wyniosł Adaś?

Adaś pewnie sprzedał swój stary i jeszcze na tym zarobił :decayed:

sam rezałeś?

jak zwykle :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

RAga się nie śmiej tylko szykuj warsztat na nowe graty..i daj cyne kiedy ktoś zajeżdża do Ciebie :cool1:

Opublikowano

RAga się nie śmiej tylko szykuj warsztat na nowe graty..i daj cyne kiedy ktoś zajeżdża do Ciebie :cool1:

Jesteś pewien, że Twoja saszetka to wytrzyma ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a może dać Pixiemu wszystkie boczki a po odbiór pojade tylko z podsufitką i wyrezamy w dzień :wink4:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 23:57_________________________________________________

RAga się nie śmiej tylko szykuj warsztat na nowe graty..i daj cyne kiedy ktoś zajeżdża do Ciebie :cool1:

Jesteś pewien, że Twoja saszetka to wytrzyma ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ach te jeb..ne kredyty :tongue4:

Opublikowano

a może dać Pixiemu wszystkie boczki a po odbiór pojade tylko z podsufitką i wyrezamy w dzień :wink4:

Taaa wyrezasz sufit w dzień łącznie z szyciem :nose::facepalm:

Pixi z dzieciakami jedzie to gdzie on Ci co weźmie..a poza tym to ja już nie mam gdzie magazynować tych gratów :angry:

jak uporam się z Nosbem to dam Ci znać..spakujesz te słupki i wyślesz kurierem za całe bagatela 26 zł :decayed:

ach te jeb..ne kredyty :tongue4

Uśmiechniesz się szeroko do pani w okienku to da Ci bezprocentowy :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

qźwa chyba nigdy nie zrobie tej podsufitki :confused4:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 00:03_________________________________________________we wtorek lub środę jade do Ciebie osobiście :decayed:

Opublikowano

qźwa chyba nigdy nie zrobie tej podsufitki :confused4:

Nie wiem co wy chcecie od tych podsufitek..ładne mają .. oryginalne to swędzi ddupa na jakieś modyfikacje za grube sety :decayed:

we wtorek lub środę jade do Ciebie osobiście :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Załapiesz się akurat panowie będą potrzebowali jednego do noszenia płytek i docierania gładzi :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

(...)

ja mam jakieś jeszcze inne..jutro zrobię fotki :)

Zrób fotę mocowania.

I fotę mocowania na szybie :naughty:

czasami mysle ze niektorzy sa na forum od wczoraj :D

juz nie mowie nawet o Adamie ktory sam sie w tym tamcie wypowiadal :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143103.0

Opublikowano

No to Adas masz rozpiske :wink4:

pin 1 - zasilanie (bezpiecznik 5A)

pin 2 - masa

pin 3 - CAN HIGH

pin 4 - sygnał fotochromu dla lewego lusterka wstecznego (

pin 5 - sygnał fotochromu dla prawego lusterka wstecznego (-II-)

pin 6 - zasilanie czujnika światła i fotochromu z lampki podsufitki

pin 7 - czujnik wilgotności powietrza

pin 8 - CAN LOW (także odpada)

Opublikowano
  • Autor

WRC, Bart i inni co wiedzą..

stare lusterko fotochrom ma 6 pinów :

1. PIN 1(biały) – Plus przez bezpiecznik podłączony do obwodu 31 (W standardowej instalacji do 31)

2. PIN 2(czarny) – połączyć do masy

3. PIN 3(szary) – PIN 3 podłączasz do PIN 2 (w kostce 23 PINowej)

NOTE1: na zdjęciu widać czarna kostkę (jest to ta 23 PINowa)

NOTE2: istnieje już kabelek w kostce 23 PINowej podłączony do PIN'u 2 w kolorach (NIEBIESKO-RÓŻOWYM). należy się do niego wpiąć z kabelkiem z lusterka.

4. PIN 4(żółty) – lusterko prawe (wolny)

5. PIN 5(brązowy) – lusterko lewe (wolny)

6. PIN 6(zielony) – połączyć do PIN 1 lampki podsufitowej

i nie ma mowy nigdzie o CANie..

3 pin w jednym jest CAN a w drugim sygnał o włożeniu biegu wstecznego..

co trzeba zrobić żeby uruchomić ten sygnał ?

Opublikowano

odpaliłeś już horn blastera ?

Opublikowano

Adas napisz do Hiride on przerabial temat podlaczenia :) Wydaje mi sie ze u ciebie nie bedzie tej opcji z sygnalem wstecznego :( ze wzglaedu na lusterko z najnowszego modelu AUDI , poniewaz tam idzie po Canie do Komfortu a u ciebie tego nie bedzie.

Opublikowano
  • Autor

wczoraj było niezłe rezanko.. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.