Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

jaki kolor będzie finalnie ??

Na tą chwilę żółty, ale co do odcienia to zobaczymy jak wyjdzie :decayed: pochwale się jak z nimi skończę w tym tyg powinny być już gotowe.

Niesamowicie pomodzony samochód! :D

32394499.jpg

Zaciski ogarnięte :naughty: jeszcze tylko kicia kończy zakuwać ostatni wężyk i będzie można je wrzucić na auto :wink: Finalnie wpadł żółty kolor ale zdjęcie w pełni go nie oddaje , aparat w telefonie tego nie ogarnia, jak wrzuce je na auto to cyknę jeszcze jedną fotke.

20160619_182306.jpg

.... a tu jeszcze fotki z wczorajszego zlotu Merca w Serocku- pozazdrościć frekwencji :naughty:

DSC_0776.jpg

DSC_0777.jpg

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jakieś spyfoto jak je wrzucę na auto ;) ale już wiem że dobrze wybrałem ogólnie ten żółty jest fluorescencyjny świeci się jak szatan tyle że robiąc zdjęcie telefonem ani trochę tego nie widać, we wtorek będę miał je już założone wtedy ogarnę fotę czymś do tego przeznaczonym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedziesz kiedy do mnie czy nie?! :P

Gratki modów. ;)

Mateusz gdzieś Ty był jak Cię nie było :grin: szykuj bro- będę nie długo u Ciebie :naughty:

Ładnie się dzieje w temacie oby tak dalej.

:hi: Hamulce już na aucie różnica jest kolosalna w hamowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mateusz gdzieś Ty był jak Cię nie było :grin: szykuj bro- będę nie długo u Ciebie :naughty:

Oj nie pytaj ja zawsze w zimę znikam bo w kieszeni pusto... Ale u mnie też coś tam się dzieje i niedługo jak będzie trochę czasu odświeżę profil. To wpadaj się chwalić puki mam otwarte. ;)

Ps. U mnie wpadł big brake kit z s4. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz gdzieś Ty był jak Cię nie było :grin: szykuj bro- będę nie długo u Ciebie :naughty:

Oj nie pytaj ja zawsze w zimę znikam bo w kieszeni pusto... Ale u mnie też coś tam się dzieje i niedługo jak będzie trochę czasu odświeżę profil. To wpadaj się chwalić puki mam otwarte. ;)

Ps. U mnie wpadł big brake kit z s4. :D

U mnie też trochę się dzieje, zajrzę do Ciebie mam nadzieję niedługo, śmigasz do Arkadii czasem? Ładnie poszalałeś z hamownią :thumbup1: tył też wrzuciłeś?

Tak jak obiecałem poniżej foto hamulców 320 mm już na aucie :naughty:

[20160701_223856.jpg[

_20160701_223507.jpg[

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym przechodził obok to bym zrobił zdjęcie. Woow daj zdjęcie z profil całego auta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie , coś na fotkach pod zielen wpadają , :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie też trochę się dzieje, zajrzę do Ciebie mam nadzieję niedługo, śmigasz do Arkadii czasem? Ładnie poszalałeś z hamownią :thumbup1: tył też wrzuciłeś?

Tak jest 345/300 komplecik z s4. :D Nie tak ładne jak Twoje bo nie było mnie już stać na takie bajery ale grunt, że hamuje to teraz wzorowo! :D

Poza tym już musiałem szybko wrzucać na auto bo 3 tygodnie bez lalki jak bez ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też trochę się dzieje, zajrzę do Ciebie mam nadzieję niedługo, śmigasz do Arkadii czasem? Ładnie poszalałeś z hamownią :thumbup1: tył też wrzuciłeś?

Tak jest 345/300 komplecik z s4. :D Nie tak ładne jak Twoje bo nie było mnie już stać na takie bajery ale grunt, że hamuje to teraz wzorowo! :D

Poza tym już musiałem szybko wrzucać na auto bo 3 tygodnie bez lalki jak bez ręki...

Liczy się efekt, ale nie ten wizualny tylko praktyczny zresztą farby mi zostało tak że jak wpadnę do Ciebie to postawimy ją na ceglach i się prysnie :)

fajnie fajnie , coś na fotkach pod zielen wpadają , :decayed:

Właśnie tak wychodzą te fotki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi[emoji15] [emoji106]

:cool1: THX

Z poziomu użytkownika powiem tylko tyle że są na prawdę twarde, i dobrze prezentują się z budą B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta cena....to pewnie bym sobie kupił ori a tak to musze sie cieszyc z podjebek[emoji19] [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się zapytać gdzie mogę bo nie dostałem jeszcze jednoznacznej odpowiedzi a tutaj widzę że bardzo ładnie usiadł na sprężynach SPORTLINE, mam a4 b7 1.9 BRB tył siedzi niżej około 1.5 - 2cm [motorówka trochę], zawiecha 1BE obecnie, co lepiej założyc PROKIT i jest szansa ze usiądzie równo czy celować w SPORTLINE czy może się okazać ze będzie ocierać koła 8Jx19"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta cena....to pewnie bym sobie kupił ori a tak to musze sie cieszyc z podjebek[emoji19] [emoji12]

Podjebki nie są złe :lol: mi udało się je wyrwać w dobrych pieniądzach, ale gdybym miał je kupić tak jak są na allegro to w życiu bym ich nie wzią.

Staram się zapytać gdzie mogę bo nie dostałem jeszcze jednoznacznej odpowiedzi a tutaj widzę że bardzo ładnie usiadł na sprężynach SPORTLINE, mam a4 b7 1.9 BRB tył siedzi niżej około 1.5 - 2cm [motorówka trochę], zawiecha 1BE obecnie, co lepiej założyc PROKIT i jest szansa ze usiądzie równo czy celować w SPORTLINE czy może się okazać ze będzie ocierać koła 8Jx19"??

Możesz założyć wszystko :decayed: Mi ogólnie na Sportline tył siadł niżej o 1 cm niż przód więc tak że tago... producent swoje, a życie swoje, możesz próbować dobrać springi od benzyny wtedy jest szansa że Ci siądzie równo, ale na prawdę równo to siądzie dopiero na gwincie. Felga 19" x8j nie będzie obcierać jeżeli nie będziesz miał jakiegoś dziwnego ET tj nie wychodź poza zakres 28-48 i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...