Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''


GorylTST

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie że ferodo ma też produkty premium, ale akurat ta tarcza ddf1707  to opcja budżetowa zresztą kosztuje tylko 105 zł za sztuke, wiem że cena nie mówi wiele o jakości ale ja bym włożył najmniej tutaj textara (koło 160 za sztuke) albo ate ewentualnie powerdisca, każdy wie swoje, pozatym w najbliższym serwisie vw (Modła) montują textary wiec troszkę się znają, a forum raczej jest od komentowania, nikogo nie obraziłem chyba że jest tu kółko wzajemnej adoracji to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, romanzlasu napisał:

zgadzam sie że ferodo ma też produkty premium, ale akurat ta tarcza ddf1707  to opcja budżetowa zresztą kosztuje tylko 105 zł za sztuke, wiem że cena nie mówi wiele o jakości ale ja bym włożył najmniej tutaj textara (koło 160 za sztuke) albo ate ewentualnie powerdisca, każdy wie swoje, pozatym w najbliższym serwisie vw (Modła) montują textary wiec troszkę się znają, a forum raczej jest od komentowania, nikogo nie obraziłem chyba że jest tu kółko wzajemnej adoracji to przepraszam.

Nie ma żadnego kółka wzajemnej adoracji, po prostu Ferodo jest okej jeśli chodzi o cena/jakość. Tym bardziej, że nie ma tutaj mocy 200 czy 300+. Podobnie można byłoby gdybać, że lepiej kupić konkretne 288mm tarcze, bo między tymi rozmiarami różnica jest praktycznie zerowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wziales taka ramke A4 na foto? :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2017 o 07:32, dakine0007 napisał:

Skad wziales taka ramke A4 na foto? :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ramkę wyrwałem od chińczyka za 4 zł, a emblemat A4 został mi po wymianie klapy :decayed:

Co do hebli... Przy moim stylu jazdy myślę, że Ferodo mi w zupełności wystarczy :P Jednakowoż wszystko się okaże, gdy w końcu je zamontuje :grin:

Edit:

Gałka już na pokładzie. Chromowany pierścień, który był zniszczony odmalowałem w czarny połysk.

VZl8mrol.jpg

Edytowane przez GorylTST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2017 o 22:53, enczu napisał:

Przeciez Ferodo jest lepsze niz textary...

A no to żeś teraz marian dojebau :kox: Prosze ja Ciebie ferodo może pięty lizać textarowi. Szedł na pierwszy montaż i zabezpieczeniem antykorozyjnym i jakością wykonania tarcz/klocków powala ferodo i jedno i drugie miałem w łapie co nie zmienia faktu, że ferodo rowniez robi dobre produkty gdzie cena jest adekwatna do jakosci czytaj znośna.

Mała ciekawostka, wymieniałem tarcze/klocki p+t tył u siebie i co? Z tylu sciagnalem tarcze i klocki textar z logiem audi przod tarcza textar z logiem audi plus klocki ate wszystko jeszcze by spokojnie pojeździło. Jaki z tego wniosek? 18 lat eksploatacji tarcz nie zrobilo na nich wiekszego wrazenia bo klocki oczywiscie w miedzy czasie na pewno byly wymieniane. Przebieg 205tys to chyba mówi samo za siebie o textarze :-) 

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2017 o 05:05, uszol napisał:

A no to żeś teraz marian dojebau :kox: Prosze ja Ciebie ferodo może pięty lizać textarowi. Szedł na pierwszy montaż i zabezpieczeniem antykorozyjnym i jakością wykonania tarcz/klocków powala ferodo i jedno i drugie miałem w łapie co nie zmienia faktu, że ferodo rowniez robi dobre produkty gdzie cena jest adekwatna do jakosci czytaj znośna.

Mała ciekawostka, wymieniałem tarcze/klocki p+t tył u siebie i co? Z tylu sciagnalem tarcze i klocki textar z logiem audi przod tarcza textar z logiem audi plus klocki ate wszystko jeszcze by spokojnie pojeździło. Jaki z tego wniosek? 18 lat eksploatacji tarcz nie zrobilo na nich wiekszego wrazenia bo klocki oczywiscie w miedzy czasie na pewno byly wymieniane. Przebieg 205tys to chyba mówi samo za siebie o textarze :-) 

no niestety tak jest jak ludzie tylko czytają forum i nie mają nic doczynienia z praktyką, ktoś napisze że ferodo jest super przy okazji sprzedaje to bo to prawie najtansze zestawy i ludzie to łykają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, romanzlasu napisał:

no niestety tak jest jak ludzie tylko czytają forum i nie mają nic doczynienia z praktyką, ktoś napisze że ferodo jest super przy okazji sprzedaje to bo to prawie najtansze zestawy i ludzie to łykają 

Kolego nie wiesz, to nie komentuj. Mam porównanie textara z ferodo i jestem bardziej zadowolony z ferodo. Każdy ma prawo do własnego zdania. Z tą praktyką to widzę wiesz akurat o mnie tyle, co nic. Chociaż przyznam szczerze, że wolałbym tylko czytać niż ładować tyle kasy w bepińć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax między chrześcijany w moim temacie! Po ryjach se dawać na PW xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, GorylTST napisał:

Pax między chrześcijany w moim temacie! Po ryjach se dawać na PW xD

Jestem ateistą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super autko.. trzymam kciuki że jednak Ci odjebie i wsadzisz Q  ; P

ja przechodziłem przez sprzedaż a4 i kupno kolejnego a4 tylko  że z Q i z innym motorem.. nie polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, przemoskubany napisał:

super autko.. trzymam kciuki że jednak Ci odjebie i wsadzisz Q  ; P

ja przechodziłem przez sprzedaż a4 i kupno kolejnego a4 tylko  że z Q i z innym motorem.. nie polecam :D

Chyba lepsze to niż cięcie budy i naruszanie konstrukcji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, enczu napisał:

Chyba lepsze to niż cięcie budy i naruszanie konstrukcji :decayed:

Przyznam że nie zagłębiałem się w ten temat dokładnie .. bo z dnia na dzień kupiłem Q.. jeżeli to ma  być ingerencja w konstrukcje to raczej rzeczywiście lipa.. ale przecież "ludzie w kosmos latają więc sie wszystko da zrobić " :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, przemoskubany napisał:

Przyznam że nie zagłębiałem się w ten temat dokładnie .. bo z dnia na dzień kupiłem Q.. jeżeli to ma  być ingerencja w konstrukcje to raczej rzeczywiście lipa.. ale przecież "ludzie w kosmos latają więc sie wszystko da zrobić " :P

Da się, wiadomo. Ale konstrukcja budy po takiej rzeźbie dostaje na pewno ostro jeśli chodzi o jej wytrzymałość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, enczu napisał:

Da się, wiadomo. Ale konstrukcja budy po takiej rzeźbie dostaje na pewno ostro jeśli chodzi o jej wytrzymałość ;)

wiadome.

Ewentualnie jakieś konkretne wzmocnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrosłem już z rezania kłatra w ośce xD Tak w ogóle to w końcu zabrałem się za heble. Na przodzie zawitało 312mm, które idealnie wypełnia moje przepiękne zimóweczki :P Jutro walka z tyłem :decayed:

cHx9ZCxl.jpg

Edytowane przez GorylTST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...