Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''


GorylTST

Rekomendowane odpowiedzi

Goryl weźmiesz sie za te spasy czy mamy z enczem zajechac i Ci pokazać jak to sie robi? :decayed:

Przecież tarcza idealnie spasowana z zimą [emoji14][emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, uszol napisał:

Goryl weźmiesz sie za te spasy czy mamy z enczem zajechac i Ci pokazać jak to sie robi? :decayed:

Hahahahaha! To już mam zamawiać te miski olejowe dla Was? xD Bo dojechać do mnie nie dojedziecie :grin: A tak serio to będę kminił coś z odbojami, porobię teściki i prawdopodobnie wtedy przód wystawię w końcu jak należy, żeby było tłusto :D Niżej nie zlezę raczej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nizej nie idziesz to bez sensu bylo robienie takich naciągów. Przód to jest c**j na ori odbojach mozna zrobic gorzej z tylem.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, uszol napisał:

Jak nizej nie idziesz to bez sensu bylo robienie takich naciągów. Przód to jest c**j na ori odbojach mozna zrobic gorzej z tylem.

Nawet jak dam odboje to urwę z centa i to wszystko... Żeby zejść niżej musiałbym trzymać auto gdzieś na ulicy jakieś kilkaset metrów od domu, bo do siebie na osiedle wtedy nie wjadę najzwyczajniej :facepalm: Już nie mówię o tym, że nie dojadę w kluczowe dla mnie miejsca w mojej mieścinie. Może sezon 2k18 przyniesie jakieś zmiany, bo w tym roku mają zostać wykonane remonty ulic i sytuacja może zaczać sprzyjać większej glebie. Tu nie chodzi o to, że nie chcę zejść niżej, tylko o to, że nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorylu, jak chcesz będę mógł Ci sprzedać betonowe odboje bo mi zostanie na pewno sporo. Z kasą się dogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, GorylTST napisał:

Wyrosłem już z rezania kłatra w ośce xD Tak w ogóle to w końcu zabrałem się za heble. Na przodzie zawitało 312mm, które idealnie wypełnia moje przepiękne zimóweczki :P Jutro walka z tyłem :decayed:

20170313_184557x_zps05fwnyvk.jpg

Droga zabawa 312? Jaki koszt takich hebli?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz heble i tak do zmiany to tarcze koszt podobny do 288 (zależy od firmy), klocki takie same (też zależy od firmy) więc dodatkowy koszt to jarzma 451, które możesz na szrocie wyrwać za różne pieniądze :) ja za swoje dałem 40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, karol24 napisał:

jak masz heble i tak do zmiany to tarcze koszt podobny do 288 (zależy od firmy), klocki takie same (też zależy od firmy) więc dodatkowy koszt to jarzma 451, które możesz na szrocie wyrwać za różne pieniądze :) ja za swoje dałem 40zł

A zaciski? Te jarzma dobiorę na przykład z a6 c5?
No musiałbym cos pomyśleć u siebie o jakichś heblach.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 288 to zacisk swój przekładasz, tarcza mieści się w osłonie więc jej nie ruszasz

żeśmy tu Pawłowi offtopa zrobili

Zawartość dodana 0 minutes later

w A6 C5 najszybciej znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, enczu napisał:

Gorylu, jak chcesz będę mógł Ci sprzedać betonowe odboje bo mi zostanie na pewno sporo. Z kasą się dogadamy ;)

Dzięki Enczu za propozycję, ale będę z moim ziomkiem ogarniał temat odbojów, bo on też kmini do swojego projektu :D

 

1 godzinę temu, Brzeziak napisał:

A zaciski? Te jarzma dobiorę na przykład z a6 c5?
No musiałbym cos pomyśleć u siebie o jakichś heblach.:)

Za klocki przód dałem 130zł, a za tarcze 312mm dałem 240zł - tak jak wcześniej było w temacie - Ferodo. Jeżeli chodzi o jarzma to ja mam akurat z Audi TT, bo też pasują z aut na płycie podłogowej Golfa MK4. Jarzma wyrwałem za 150 zeta, bo koleś wiedział co sprzedaje :grin: Były w mojej mieścince, więc mogłem je pomacać i zobaczyć w jakim są stanie, no i nie musiałem bulić za przesyłkę, dlatego nie miałem oporów co do ceny. Łap temat odnośnie tych jarzm, gdzie masz w których modelach i przy jakich silnikach wychodziły te jamrza 451.

 

34 minuty temu, karol24 napisał:

masz 288 to zacisk swój przekładasz, tarcza mieści się w osłonie więc jej nie ruszasz

żeśmy tu Pawłowi offtopa zrobili

Zawartość dodana 0 minutes later

w A6 C5 najszybciej znajdziesz

Osłona z 288mm wystarcza w zupełności tak jak piszesz, u mnie musiałem delikatnie ją poodginać i tarcza wlazła elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GorylTST napisał:

Za klocki przód dałem 130zł, a za tarcze 312mm dałem 240zł - tak jak wcześniej było w temacie - Ferodo. Jeżeli chodzi o jarzma to ja mam akurat z Audi TT, bo też pasują z aut na płycie podłogowej Golfa MK4. Jarzma wyrwałem za 150 zeta, bo koleś wiedział co sprzedaje :grin: Były w mojej mieścince, więc mogłem je pomacać i zobaczyć w jakim są stanie, no i nie musiałem bulić za przesyłkę, dlatego nie miałem oporów co do ceny. Łap temat odnośnie tych jarzm, gdzie masz w których modelach i przy jakich silnikach wychodziły te jamrza 451.

 

Dzięki za info i linka;)
Żeby nie było że smiecę to koła mi sie widzą w tej budzie, nawet bardzo. Przez jakiś czas sam chciałem takie kupić a to przez to że się na Twoje a4 napatrzałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mi z 30 zostanie to dawaj znać jak coś ;) Będę wiedział koło 25 marca, może wcześniej jak dostanę wcześniej koła ze spa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś znalazłem czas na dłuższe posiedzenie przy Suce, a miało być "jutro"... Tył już zrobiony :D Uprzedzając pytania - to na budzie to krople wody :P 

URwBaMIl.jpg

Edytowane przez GorylTST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki wspawane. Jest tak jak to sobie ubzdurałem :P

etyUJAql.jpg

sfhsCCul.jpg

Edytowane przez GorylTST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2017 o 20:19, --Rafcio-- napisał:

ile cali

80mm

Dnia 21.04.2017 o 20:20, Houdini napisał:

Pokaż z daleka jak leży

Tylko taką fotkę jeszcze mam

9IDjJ1hl.jpg

Edytowane przez GorylTST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo wystaje lewa koncowke mogłes głebiej wsunac zeby ze zderzakiem sie spasowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...