Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siema! Bardzo ladna fura na ładnym kółku!

Mam takie pytanko - jaka jest srednica rurek na koncówkach wydechu? Chce sobie zmienic koncówke na dwururkę i nie wiem jaką srednice kupic. Chcialem Ciebie zapytać tak orientacyjnie

Siema! Dzięki za dobre słowo! :D Ja mam końcowy serię 1.8T tylko końcówki w miarę wypolerowane. Średnica każdej rurki to 50mm, a ich odległość od siebie (rozstaw) to jakieś 23-24 mm. Jeżeli chcesz kupić rozgałęzienie z jednej rury na dwie to zastanów się nad większymi średnicami trochę. Dla mnie 50mm to trochę mało i planuję to zmienić. Zobacz u kolegi Ślepego w jego temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14470-b5-1z-a4-tdi/on ma z tego co pamiętam 80mm i to idealnie pasuje do B5. Więcej niż 80 bym nie pchał, bo będzie to wyglądało komicznie.

Opublikowano

Ja myslalem cos o 2x60-70. 80 troche za duzo jak na moje 125KM :D hahahah. Aczkolwiek u kolegi slepego ladnie wyglada :D

Opublikowano

Wiedziałem że tu też ją znajdę ;-) piękna sztuka i koło mega ;-) powodzenia w dalszych modach :-D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam jeździ czasami :P

6LUmc8El.jpg

Sprawiłem sobie mały prezent i w końcu mam własne auto na półce :P

w6rTaK2l.jpg

Zakupiłem również rurę ⌀80, z której będę na wiosnę spawał nowe końcówki wydechu

sq5vVqcl.jpg

I najnowszy nabytek - jarzma 451 pod tarcze hamulcowe 312mm :kox:

KwWTW2wl.jpg

Edytowane przez GorylTST

Opublikowano
  • Autor

Przyszła paka od @Wandej! Tarcze Ferodo (245mm tył i 312mm przód) oraz do tego klocki Ferodo Premier :decayed:

UM4mVryl.jpg

Edytowane przez GorylTST

Opublikowano

Elegancko.  Odrazu jak dotrzesz hamulce napisz czy jest różnica pomiędzy 288 a 312 mm . Z tego co sie orientuje to grubość ta sama i ponoc nie zaauwazalna zmiana lecz nie testowałem sam .

Opublikowano
4 godziny temu, hunter91 napisał:

Elegancko.  Odrazu jak dotrzesz hamulce napisz czy jest różnica pomiędzy 288 a 312 mm . Z tego co sie orientuje to grubość ta sama i ponoc nie zaauwazalna zmiana lecz nie testowałem sam .

Coś tam jest a tymbardziej że nowe:wink:

Opublikowano
25 minut temu, Wandej napisał:

Coś tam jest a tymbardziej że nowe:wink:

wiele taki komplet ?

może być na pw.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak oceniasz gwint MTS'a? Ile go już masz? Beton czy na dziurach daje rade?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, OFF napisał:

Jak oceniasz gwint MTS'a? Ile go już masz? Beton czy na dziurach daje rade?

Jest w miarę komfortowy. Ma to swoje wady - tył jest dosyć miękki. Jeżeli chce się zejść niżej i mieć spasy to wypada odboje już ładować. W zakrętach fajnie trzyma w porównaniu do ori -20mm. Jeżeli chodzi o stosunek cena/jakość to jestem zadowolony. No i plusem jest też to, że za cenę 1k ma się nowy produkt gotowy do założenia na auto :P

Opublikowano
20 godzin temu, OFF napisał:

Jak oceniasz gwint MTS'a? Ile go już masz? Beton czy na dziurach daje rade?

Miękki tak jak Goryl prawi. Moim zdaniem lepiej kw wyrwać używkę, bo w cenie nowego mtsa kupisz w eleganckim stanie kw :)

Opublikowano

Teoretycznie kupisz ale weź znajdź to niszowy produkt :D 

Opublikowano
22 godziny temu, OFF napisał:

Teoretycznie kupisz ale weź znajdź to niszowy produkt :D 

Na olx wiszą, co chwila się coś pojawia :)

Opublikowano
  • Autor

Wpadł kolejny fant - gałka z A4 B6 :D

xXgZ3sMl.jpg

Edytowane przez GorylTST

Opublikowano
18 godzin temu, GorylTST napisał:

Wpadł kolejny fant - gałka z A4 B6 :D20170222_195744z_zpssiltg68f.jpg

Jest ona warta montażu z jakiegoś konkretnego powodu?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, SgtR napisał:

Jest ona warta montażu z jakiegoś konkretnego powodu?

Pobudki czysto estetyczne :D Po prostu bardziej mi się podoba od ori. Myślę, że odmłodzi wnętrze i wpasuje się w końcową wizję całego środka auta :P

Opublikowano

Kiedy spasy jakie bedo? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, uszol napisał:

Kiedy spasy jakie bedo? 

Może w tym roku przód wypchnę xD

Opublikowano

te tarcze niestety są jak dla mnie bardzo słabe nie bedzie czuć różnicy cena ok bo pewnie koło 100 zł za sztuke ale ja bym włozył najmniej textara

Opublikowano
12 godzin temu, romanzlasu napisał:

te tarcze niestety są jak dla mnie bardzo słabe nie bedzie czuć różnicy cena ok bo pewnie koło 100 zł za sztuke ale ja bym włozył najmniej textara

Przeciez Ferodo jest lepsze niz textary...  A swoja droga, to bardzo dobre tarcze i jeden z najlepszych wyborow, wiec kolega jak pojecia wiekszego nie ma, to raczej nie komentujemy wyboru innych, tym bardziej prawidlowego. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.