Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o wydech to najpierw jechałem go papierkiem 320, później ściereczką matującą, a następnie pastą tempo - jakieś 30 minut roboty :D No a grill malowałem - najpierw przejechałem go ściereczką matującą, później 2 warstwy podkładu, 2 warstwy czarnego matu i na to bezbarwny :)

Opublikowano

Okk dzieki.To kupuje osprzet i działam :decayed:


Okk dzieki.To kupuje osprzet i działam :decayed:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła nowa rolka River R6 18x8.5 ET42 przód, 18x9.5 ET40 tył

ttkeMWLl.jpg

Przymiarki:

pNvv7Lcl.jpg

Edit:

 

Przyszedł gwint :banan:

cXyLyFDl.jpg

Plac boju :decayed: Jutro na tyle powinien być już zamontowany gwint :D

WgURyYbl.jpg

Jutro też odbieram fele z już naciągniętymi oponkami Nankang AS-1 205/40 na 8.5j i 215/40 na 9.5j

Edytowane przez GorylTST

Opublikowano

Może zacnie wyglądać ;)

Opublikowano

Czekam na efekty końcowe ale powinno być nieźle ;)

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem koła :decayed:

UtYyA1Yl.jpg

205/40 na 8.5j

sPY8eUOl.jpg

umdpNTol.jpg

215/40 na 9.5j

pghgvyVl.jpg

gWhOvb9l.jpg

Razem z tatą wygraliśmy walkę z gwintem na tyle :grin:

tYDGV0Zl.jpg

EUzSPGOl.jpg

xixzDCDl.jpg

Z tyłu raczej będę potrzebował dystansu 5-10mm dla świętego spokoju. No i oczywiście pójdzie w dół :naughty: Jutro zacznie się walka z przodem.

Edytowane przez GorylTST

Opublikowano

Czuję, że będzie dobrze :D Nankang fajnie się naciąga, ale teraz będzie ciężki setup offroad :grin:

Opublikowano
  • Autor

Gewinde na pokładzie! :banan: Przód jeszcze pójdzie w górę, a tył delikatnie w dół, żeby to wyrównać ;)

a0VbFCvl.jpg

EVZPpPdl.jpg

Niedługo wpadną lepsze fotki jak ją umyję :D

Edytowane przez GorylTST

Opublikowano

Spasuj tył i będzie kosa ;)

Opublikowano

wyglada na prawde super! szacun

naciag fajny ale jednak zeby tlusto wygladalo i ciekawie z tylu to chyba trzeba min 255 miec naciagniete :kox:
chociaz moze to dziwnie wyglada przez to ze tyl tak wysoko jeszcze

Opublikowano

jest dobrze a jak poprawisz jeszcze zawias to będzie bajka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przód trochę podkręciłem do góry - z 47mm nagwintowanej części pod nakrętka do 60mm - nadal jest 61 cm od ziemi do błotnika ale jest sztywniej. Z tyłu nadal jest 64 cm :kwasny: Będę musiał zapodać dystans na tyle, bo gdybym opuścił teraz d*pę to rant felgi od nakrętki od gwintu byłby oddalony o jakieś 5mm :facepalm: Dystans 5-10mm powinien wystarczyć :D

Edit:

W końcu udało się znaleźć trochę czasu, żeby pogrzebać przy aucie. Obróciłem tylną kolumnę zawieszenia na mocowaniu o 180 stopni, dzięki czemu zyskałem trochę więcej miejsca na koło. Opuściłem trochę tył i teraz tak to wygląda. Podsumowując - zamawiam dystanse :decayed:

xuklvU5l.jpg

2hZ1c7al.jpg

Edit 2:

 

Przyszły dystanse 10mm i już nie jadę z górki :grin: Przy okazji wymieniłem śruby z przodu na mniej zmęczone życiem :)

nJhC5DAl.jpg

Ria03Xzl.jpg

Edytowane przez GorylTST

Opublikowano

dobra fela! :D

Opublikowano
  • Autor

Parę fotek, które ustrzeliłem ;)

iY0qFMxl.jpg

LnqOHgel.jpg

KIzZmX0l.jpg

4aXfhycl.jpg

ncZiAavl.jpg

Z4JvAIul.jpg

Edytowane przez GorylTST

Opublikowano

Nadkola rolowales???...ladnie jej na tych felach

Opublikowano
  • Autor

Nadkola rolowales???...ladnie jej na tych felach

Z tyłu lajtowo wchodzi to moje koło bez rolki - praktycznie nadkole ma grubość blachy. Z przodu koła nie wystawiłem właśnie przez "szerokie" nadkole... Rolowanie przednich nadkoli i dobór dystansów na przód zostawiam na następny rok :)

Opublikowano

Nadkola rolowales???...ladnie jej na tych felach

Z tyłu lajtowo wchodzi to moje koło bez rolki - praktycznie nadkole ma grubość blachy. Z przodu koła nie wystawiłem właśnie przez "szerokie" nadkole... Rolowanie przednich nadkoli i dobór dystansów na przód zostawiam na następny rok :)
Mam maszynke do nadkoli jak cos :hi:
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie było, więc czas na uzupełnienie tematu - głównie o zdjęcia, bo nowych modów póki co nie było :P

GOsBWlUl.jpg

rsy5Bfpl.jpg

Odwiedziłem też zakończenie sezonu organizowane przez VAG Ostrowiec i Nocne Spoty Starachowice

kqKt17il.jpg

NhHb5T8l.jpg

Zimówki, które miałem w zeszłym roku przejął mój tata, a ja sprawiłem sobie zimowe ogumienie na moje ex-lato - AEZ Wave 16

wjMyKl4l.jpg

Ostatnia fotka na letnim setupie

iDv8r4Cl.jpg

Tu już na setupie zimowym, delikatnie podniesiona

VXNFPUal.jpg

Edytowane przez GorylTST

Opublikowano

Siema! Bardzo ladna fura na ładnym kółku!

Mam takie pytanko - jaka jest srednica rurek na koncówkach wydechu? Chce sobie zmienic koncówke na dwururkę i nie wiem jaką srednice kupic. Chcialem Ciebie zapytać tak orientacyjnie

Opublikowano

Poodoba mi się ta sztukaaa ! :D

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.