Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit


marecek1522

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy patent , nie pomyślałem o Tym :P mam lewą carbonową kierownice powietrza bo prawa jest w kawałkach a że obie się różnią nie mam z czego zrobić dormy a jest mega wyzawijana ,mam ori kierownice sprówuje ją troche zmodyfikować , dzięki bardzo za podpowiedź :P

Siemanko gdzie tam , mam takiego majstra że we wrześniu miałem już jeździć tak mu sie śpieszy ;/ ale mówi że nadrobi to jakością , zobaczymy ,,,pozostało mi kręcić silnikiem na palecie żeby nie zardzewiał i wycieram recaro z grzyba bo kubły leżą w piwnicy ;/ szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tam setup z tylu jest bo nie do konca wiadomo z tego co napisane,zakladam teraz rs4b7 365mm i 8tlok na przod,co mozna wiekszego dac na tyl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód 6tłok Brembo tarcze 345 przewody w stalowym oplocie.
Tył 335x22 z rs6
Wszystko odnowione serwo podwójne z rsa.

tyle to i jak widze,z tym ze tyl nie jest chyba p&p ?zacisk chyba nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B7? Proste że tył rs4 b7 najlepiej.

panowie panowie,temat jest o b5 i o takie auto mi chodzi,chcialbym aby wl cos powiedzial,nie ma sensu zbijac temat zgadywankami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B7? Proste że tył rs4 b7 najlepiej.

panowie panowie,temat jest o b5 i o takie auto mi chodzi,chcialbym aby wl cos powiedzial,nie ma sensu zbijac temat zgadywankami ;)

Masz wpisane w profilu A4 B7, piszesz, że zakładasz z przodu 8-tłok rs4 b7 i pytasz co na tył możesz założyć. Z tego jasno wynika, że chodzi o B7 ;)

Kto to jest "wl"?

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie mam tył z rs6 ale nie pasuje pp jest z tym troche rzeźby ale jest to do ogarnięcia , taniej i lepiej założyć tył z rs4 b5 s4 b6 rs4 b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z s4 b6 masz 300mmx 32 pasuje pp z rs4 b5 320mmx32 też pp do s4 jedynie z rs6 330x32 nie pasuje pp

Edytowane przez marecek1522
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie mam tył z rs6 ale nie pasuje pp jest z tym troche rzeźby ale jest to do ogarnięcia

To kupuj coś p&p ,a mi odsprzedaj to co leży w piewni ,hehe. Dobrze wież że ja lubię "experymenty" i rzeźby . :grin:

P.S

Masz cierpliwość do tego lakiernika,pamiętam jak rozmawialiśmy to auto miało być najpóźniej początkiem września.

Pozdro

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...