Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam


czester

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wiem że wygłuszenie wnęki coś tam da a ten widok mnie zaskoczył, też planuje więc wile popytać mądrzejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba tak całości oklejać. Wystarczy otwory technologiczne zakleić i najważniejsze pierścienie na których są głośniki. Ważna jest też druga mata tzw pianka która idzie na boczek ona dość dobrze tłumi. Jest ciszej w kabinie. Ja dawałem 10mm GMSa Zamiast Banga wolałbym założyć CA zdecydowanie lepiej by to zagrało wręcz bez porównania a cena ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie robiłem wygluszenia w samochodzie więc każda rada cenna. Drzwi wewnątrz oczywiście tez wygłuszone. To mówicie że z zewnatrz nie ma sensu ich tak oklejac ?


Słuchałem jak gra Bang na niewugluszonym samochodzie i w zupełności jakość dzwieku mi odpowiada, jak po wygluazeniu ma byc jeszcze lepiej to nic wiecej nie potrzebuje a co ori to ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A numery siatki z bagażnika masz może ? :) To jest ori od B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany przed chwila w Lubinie zapakowany po dach chyba na wakacje co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się przejezdzalem jadąc nad jezioro w Lubuskiem :) Gdzie mnie wyhaczyles ? Załadowani po sufit jak cygany, ale tak to jest jak sie przyjeżdża na miesiąc z żoną i 4 miesiecznym dzieckiem :) Po czym poznales bo ramek klubowych nie mam a białych b8 nie brakuje :D ?

Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyglądzie auta :) najpierw cie mijalem pod jakimś domem stales na poboczu a potem w Lubinie na światłach ja jechalem b8 lift czarne taki zwyklak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to juz wiem. Jajka pod tym domem kupowalismy :D Bardzo dobre polecam jak jeździsz tamtędy. Zwróciłem uwagę że jakis fajny polift jedzie, na rotorku chyba ?

Przez wypadek na S3 pojechalismy jakimś objazdem co sie okazało droga kończyła się rzeką bez mostu :D Na szczęście nie musielismy budować mostu jak w Top Gear bo była barka z dwoma naj...mi kapitanami :)

20160823_183704.jpggratis bilder

20160823_185531.jpg[/url]bilder upload

Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to juz wiem. Jajka pod tym domem kupowalismy :D Bardzo dobre polecam jak jeździsz tamtędy. Zwróciłem uwagę że jakis fajny polift jedzie, na rotorku chyba ?

Przez wypadek na S3 pojechalismy jakimś objazdem co sie okazało droga kończyła się rzeką bez mostu :D Na szczęście nie musielismy budować mostu jak w Top Gear bo była barka z dwoma naj...mi kapitanami :)

20160823_183704.jpggratis bilder

20160823_185531.jpg[/url]bilder upload

Nastepnym razem patrz po prostu na znaki, bo sa dwa lub trzy po drodze o tym, ze droga konczy sie promem :D Wystarczylo jechac po glownej na Sulechow :)

A mozna wiedziec nad jakie jezioro?

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna na Sulechów też była zabita dlatego pojechaliśmy jeszcze mniejszą dróżką tylko, że żona nie zauważyła że tam mostu nie ma. Jak zobaczylem znaki, a zgadza się sa przynajmniej 3 to stwierdziłem że nie opłaca się już wracać, a jeszcze nigdy nie przeprawialem się czymś takim :) wjazd i zjazd na barkę dość hardcorowy jak na b8. Jezioro "Chłop" w Borowym Młynie kolo Pszczewa - mamy tam domek letniskowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wjechałem na barkę tak by nie zadrzeć gdzieś spodem, taki ich urok :) Ja co jakiś czas w Stołuniu, 6km do Pszczewa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z chwili czasu trzeba cos uaktualnic :) Autko jak na razie smiga bezproblemowo, kilka nowch rzeczy porobionych, kilka jeszcze w planach. Niestety z kazdym przyjazdem do Polski kilometry leca, lata tez. Na to co bym chcial zmienic niestety jeszcz jest troche za drogie wiec trzeba jezdzic :decayed: Z nowych rzeczy wpadlo:

Bang & Olufsen + wygluszenie wszystkich drzwi

20160610_122916.jpgbild hochladen

20160611_145737.jpgbild hochladen

20160804_173222.jpgbild hochladen

20160804_173355.jpgbild hochladen

Servotronic (tak skonczyla stara przekladnia)

20160820_144428.jpgbild hochladen

Wahacze poliftowe z tulejami 75mm

20160816_104152.jpgbild hochladen


Jak by ktos chcial to mam galke na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :)

Przymierzam się do zmiany auta na jesień dlatego jeżeli ktoś jest zainteresowany obejrzeniem auta to jestem do 27 Maja w Gliwicach, potem nie wiem kiedy znowu będę. Na razie temat jest jeszcze w powijakach, ale może ktoś chciałby teraz zobaczy ewentualnie w piątek na spocie. Cena tak jak stoi na 19" to 75tyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2017 o 12:49, czester napisał:

Cena tak jak stoi na 19" to 75tyś. 

Ty serio z tą ceną czy to jakaś literówka ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komoornik napisał:

Rynek szybko zweryfikuje :)

Dokładnie :) ja sprzedaje pomodzone b6 moje stare i też jest słabe zainteresowanie, przez handlarzy rynek zwariował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieni cyfry kolejnością i jakieś zainteresowanie może będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...