Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jest 2010 zrobiony na polifta? Nie ma szans. 55 może dostanie. Nikt za mody płacić nie będzie. Dlatego nie warto tuningować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Osta napisał:

Bo to jest 2010 zrobiony na polifta? Nie ma szans. 55 może dostanie. Nikt za mody płacić nie będzie. Dlatego nie warto tuningować 

Przecież przód ma nie lift. Za mojego polifta gośc pół roku temu dawał 60k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Przecież przód ma nie lift. Za mojego polifta gośc pół roku temu dawał 60k 

Trzeba było sprzedawać bo to była bardzo dobra cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gibons napisał:

Trzeba było sprzedawać bo to była bardzo dobra cena ;)

a żal mi się zrobiło auta :), poza tym dokładając 20K nie było nic sensownego do kupienia.

Jak policzyłem że za AC+OC będę musiał 5000zł na rok wydać to zostałem przy tym co mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5000zł ? to co Ty chciałeś kupić :) ja za polifta 2012r Quattro płaciłem 3200zł ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Co do tematu 75tyś .... tak jak Miron piszę jak zamienisz miejscami cyfry to być może ktoś się skusi.... niestety wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gibons napisał:

5000zł ? to co Ty chciałeś kupić :) ja za polifta 2012r Quattro płaciłem 3200zł ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Co do tematu 75tyś .... tak jak Miron piszę jak zamienisz miejscami cyfry to być może ktoś się skusi.... niestety wiem co mówię.

Ja teraz za A4 płaciłem w PZU 3500 ( 55K wartość), Jak kupię auto za 80K no to 5000zł jak nic ubezpieczenie na rok wyjdzie.

Poza tym co kupić za 80K? A6 C7, BMW F10 nie kupisz , chyba że jakiegoś bidnego ulepa.

A4 po lifcie to tak trochę zamienił stryjek siekierkę na kijek ( i wydał 20K ) :) Kupić auto co ma 20K KM mniej na liczniku i robić znowu rozrząd, sprzęgło, hamulce - bez sensu kompletnie :) 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dlatego kupiłem przed lifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gibons napisał:

Dokładnie dlatego kupiłem przed lifta

no i też bym szedł chyba w tą stronę, budżet na razie nie puszcza na nic sensowniejszego. 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesty macie racje, w auto wsadzone z 30tys ktorch sie nie odzyska, dlatego w najgorszym przypadku posprzedaje te drozsze elementy. Teraz trzeba cos sensownego poszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czester napisał:

Niesty macie racje, w auto wsadzone z 30tys ktorch sie nie odzyska, dlatego w najgorszym przypadku posprzedaje te drozsze elementy. Teraz trzeba cos sensownego poszukac.

Niestety mimo szczerej sympati :) już Ci powiem możesz zacząć wystawiać te co cenniejsze graty jeśli faktycznie chcesz odzyskać cześć pieniążków :) z doświadczenia powiem auto modufikuje sie dla siebie i dla czystej frajdy i satysfakcji posiadania czegoś innego niż wiekszość na Polskich drogach.. czyt. wersja individual :) zyskać na tym mozesz może 20% z tego co wydasz :) czyli 80% to poprostu wydatek na hobby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ fakt i życie jest takie ze za 75k to polowa narodu Polskiego kupuje juz C7 a i Ja mowiac szczerze w życiu nie wydalbym na 2010 rok 75 kola bo za 75 masz juz polifta z palcem w nosie z w miare dobrym wyposażeniem ktore pozniej pomalutku robisz pod siebie :) wiec jak chcesz odzyskac kase to niestety tylko sprzedaż gratow Cie czeka.. :) takze pisz liste moze sam cos kupie :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Piotr Czarnojan napisał:

ja tez moze na cos sie załapie :)

Naprawiasz rakietee ?? Ubezpieczyciel sie spisal ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, amaradaar napisał:

Naprawiasz rakietee ?? Ubezpieczyciel sie spisal ??

Sprawa jeszcze nawet nie doszła do sądu więc czekam dalej ale to nie ten watek nie będę koledze zasmiecal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam sie dzieje, w lipcu wpadly nowe tarcze i zaciski 356mm :) W 2018 dwumasa ze sprzeglem i wahacze Lemfordera. Auto smiga bez najmniejszych problemow. 

20200710_212733.jpg

20200723_181249.jpg

20200725_093316.jpg

Edytowane przez czester
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czester napisał:

Cos tam sie dzieje, w lipcu wpadly nowe tarcze i zaciski 345mm :) W 2018 dwumasa ze sprzeglem i wahacze Lemfordera. Auto smiga bez najmniejszych problemow. 

20200710_212733.jpg

20200723_181249.jpg

20200725_093316.jpg

:shock3:

Jak to pysznie wygląda! :drool3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...